2022 m. gruodžio 4 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas

 

2021-07-23Česlovas Iškauskas: Iš žurnalistinių kelionių. Su vaizdo kamera (3)  (1)

1990-1992-ieji buvo pats mano kūrybinių kelionių su vaizdo kamera pakilimas. Nespėjai grįžti iš Italijos ar Alandų salų, jau kviečia į kitą Europos regioną. Be abejo, sutikdavau – vienas ar su kūrybine grupe.

2021-07-10Česlovas Iškauskas: Iš žurnalistinių kelionių. Su vaizdo kamera (2)

Tęsiame kolegos Česlovo Iškausko žurnalistinių kelionių su vaizdo kamara aprašymą.

2021-07-05Česlovas Iškauskas: Iš žurnalistinių kelionių. Su vaizdo kamera (2)

Dalį savo kūrybinės veiklos skyriau... vaizdo kameroms. Aštuntojo dešimtmečio antroje pusėje Lietuvos televizija jau buvo gerokai praturtėjusi. Ji jau turėjo keletą modernių kilnojamųjų televizijos stočių (KTS), įsigijo BETACAM kamerų, studijinės įrangos, jau nekalbant apie studijų techninį aprūpinimą. Bet pakako ir mėgėjiškos technikos.

2021-06-03Komunikacijos agentūra „Berta&“ atsinaujina: prie komandos prisijungia Tomas Kirša

Komunikacijos agentūra „Berta&“ stiprina savo komandą – prie skaitmeninės komunikacijos stratego vairo stoja ilgametę patirtį skaitmeninės ir rinkodaros komunikacijoje kaupęs Tomas Kirša. Daugiau nei 15 metų komunikacijoje dirbantis Tomas savo įžvalgomis sustiprins tiek klientų komunikaciją, tiek prisidės prie pačios agentūros tolimesnių pokyčių.

2021-05-26Darbą pradeda Seimo opozicijos lyderio patarėjas Kęstutis Butvydas (1)

Seimo opozicijos lyderio Sauliaus Skvernelio patarėjo ryšiams su visuomene pareigas pradeda eiti Kęstutis Butvydas.

2021-05-22Alvydas Šeduikis: pogrindžio spaudos platintojas, politinis kalinys (1)

Prieš 80 metų, 1941 m. balandžio 13 d. gimė antisovietinių akcijų dalyvis, pogrindžio spaudos platintojas, muzikas, vargonų meistras, politinis kalinys Alvydas Šeduikis.

2021-05-19LRT taryba viešo konkurso būdu į pareigas paskyrė LRT etikos kontrolierę - Dainą Eleną Andrikienę (5)

LRT paskelbus viešą atranką, 5 metų kadencijai išrinktas LRT etikos kontrolierius. LRT taryba etikos kontroliere patvirtino komunikacijos konsultantę Dainą Eleną Andrikienę.

2021-05-19LRT tarybos pirmininku antrai kadencijai išrinktas Liudvikas Gadeikis (8)

VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) tarybos pirmininku antradienį antrai kadencijai išrinktas žurnalistas, filologas ir literatas Liudvikas Gadeikis. Pirmą kartą L. Gadeikis Tarybos pirmininku buvo išrinktas 2018 metais. LRT tarybos posėdyje išrinkta ir pirmininko pavaduotoja Irena Vaišvilaitė.

2021-05-10Lietuvių kalbos draugija: Išrinkti žurnalistai – kalbos bičiuliai

2021 metais Lietuvių kalbos draugijos Kalbos tvarkytojų skyriaus iniciatyva pirmą kartą surengti Žurnalisto – kalbos bičiulio – rinkimai. Siūlymus teikė Lietuvių kalbos draugijos nariai ir savivaldybių kalbos tvarkytojai.

2021-05-10Bibliotekos fonduose pasislėpę senieji Šakių rajono laikraščiai vėl prieinami (1)

Gegužės 7-ąją Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti Šakių viešojoje bibliotekoje surengta paroda „Rajono laikraščiai 1970–1992 m. Šakių viešojoje bibliotekoje“.

2021-05-08Skelbiami tiriamosios žurnalistikos konkurso antrojo etapo rezultatai

Media4change judėjimas už aukščiausių standartų žurnalistiką skelbia žurnalistinių tyrimų konkurso antrojo etapo nugalėtojus.

2021-05-07„Tai, jog lietuviai jaučiasi Europos piliečiais ir jaučia investicijų naudą yra ir žurnalistų kasdieninio darbo nuopelnas“. Paskelbti žurnalistų apdovanojimai už ES investicijų analizę (7)

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną apdovanoti Europos Sąjungos investicijų efektyvumą Lietuvoje profesionaliausiai nagrinėjantys žurnalistai, redaktoriai ir nacionalinės bei regioninės žiniasklaidos priemonės. Apdovanojimų ceremonija vyko Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Ketvirtus metus iš eilės šį konkursą rengia Lietuvos Respublikos finansų ministerija.

2021-05-05LRTK prisijungė prie Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos projekto WIPO ALERT

Atsiliepusi į Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (toliau – PINO) siūlymą bendradarbiauti autorių teisių apsaugos srityje, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) su PINO 2021 m. gegužės 3 d. pasirašė susitarimo memorandumą.

2021-04-23Ričardas Baltaduonis atstovaus LRT Europos transliuotojų sąjungos Skaitmeninio valdymo komitete

Balandžio 22 d. į Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union, EBU) Skaitmeninio valdymo komitetą išrinktas LRT Interneto departamento vadovas Ričardas Baltaduonis, tapęs jau antruoju LRT atstovu EBU komiteto pozicijoje.

2021-04-23KTU žiniasklaidos planavimo partneriu tapo „Inspired UM“

Kauno technologijos universitetas (KTU) bendradarbiaus su agentūra „Inspired UM“, kuri laimėjo universiteto skelbtą viešųjų pirkimų konkursą žiniasklaidos planavimo ir pirkimo paslaugoms pirkti. Pagal pasirašytą sutartį numatoma galimybė kartu dirbti iki trejų metų.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media