2018 m. balandžio 23 d., Pirmadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

2018-04-19Romas Bacevičius: bendrakursiai – Sausio 13-osios įvykių herojai. 12 dalis

Sonata KUKIENĖ, 1991 metais dirbusi žurnale „Mokslas ir technika“ ir savaitraštyje „Dienovidis“, dabar – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė, atsako į kolegos žurnalisto Romo Bacevičiaus klausimus.

2018-04-19Žurnalistų etikos inspektorei skundus pateikė KGB bendradarbiais išvadinti žurnalistai

Penki bendradarbiavimu su KGB apkaltinti žurnalistai pateikė skundus Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai dėl garbės ir orumo pažeidimo. Jų pavardės skelbiamos „Respublikos“ publikacijoje „Įtariamų KGB bendradarbių sąrašas“.

2018-04-17LRT generalinės direktorės pavaduotoju patvirtintas Gytis Oganauskas

Džiaugiuosi prisijungdamas prie didžiausios ir profesionaliausios Lietuvoje žiniasklaidos grupėsi ir tikiuosi, kad mano patirtis bus naudinga didinant LRT turinio sklaidą ir įvairovę”, – sako Gytis Oganauskas, kurį šiandien LRT taryba vienbalsiai patvirtino LRT generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės pavaduotoju.

2018-04-08Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos (ŽEIT) 2017 m. ataskaita: KONSULTAVIMAS

ŽEIT teikia konsultacijas viešosios informacijos rengėjams ir skleidėjams, taip pat kitiems asmenims, suinteresuotiems žmogaus teisėmis ir laisvėmis visuomenės informavimo priemonėse bei viešosios informacijos skleidimu apskritai.
archyvas (895)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media