2018 m. sausio 22 d., Pirmadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

2018-01-19“Lietuvos žinios”: #100LT: kaip gimė Vasario 16-oji

“Lietuvos žinios” / lzinios.lt pristato multimedijos projektą “#100LT: kaip gimė Vasario 16-oji”, kuriame atskleidžiama 1918-ųjų vasario 16-osios Nepriklausomybės akto gimimo istorija. Moderniai, interaktyviai, pasinaudojant naujosiomis technologijomis, visuomenei pristatoma tuometinė padėtis pasaulyje ir Lietuvoje, visuomeninių veikėjų diskusijos dėl šalies ateities bei visų Vasario 16-osios signatarų likimai.

2018-01-16Lietuvos žurnalistų draugijos premija skirta VDU profesoriui Liudui Mažyliui

Lietuvos žurnalistų draugijos įkurta premija ,,Kelyje į Vilties prezidento Lietuvą“ (Stasio Lozoraičio premija) šiemet buvo skirta Vytauto Didžiojo universiteto profesoriui Liudui Mažyliui, kuris 2017 m. kovo 29 d. Vokietijos Užsienio reikalų ministerijos diplomatiniame archyve surado nutarimo dėl Lietuvos Vasario 16-osios Nepriklausomybės paskelbimo originalą. Sausio 11 dieną apdovanojimas buvo įteiktas Kaune, istorinėje Prezidentūroje. Pasveikinti laureatą, ypač išgarsėjusį nuostabiu radiniu – Vasario 16 -osios Aktu – Vokietijos archyve, susirinko kolegos, draugai, žurnalistai, Sąjūdžio laikų bendražygiai.

2017-12-30Daugiausia konkurso „Žmogus ir aplinka“ laurų atiteko naujienų portalų žurnalistams

Gruodžio 28 dieną Aplinkos ministerijoje paskelbti ir apdovanoti tradicinio žurnalistų kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“ laimėtojai. Juos pasveikino aplinkos ministras Kęstutis Navickas ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius. Šį konkursą ministerija ir LŽS surengė jau penkioliktąjį kartą. Šiemet varžėsi 18 autorių, kurie pateikė 42 darbus. Tai spaudoje ir internetinėje žiniasklaidoje skelbti straipsniai, televizijos ir radijo laidos.
archyvas (879)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media