2019 m. gegužes 26 d., Sekmadienis

Nuomonių barometras

*print*

2019-05-26Pamoka, kuri žurnalistams davė ir žalą, ir naudą

Per įvairius darbus vis nebuvo laiko surašyti minčių apie kolegos iš 15MIN tyrimų skyriaus - Šarūno Černiausko „paklydimą" ir iš to kilusį BIG reikalą. Visų pirma, pabrėžiu, kad pritariu nuomonei, kad pastaroji istorija, kaip atvejis ir pamoka, davė ir duos ne tik žalą, bet ir didelę naudą, skaidrinant visus žurnalistikos procesus.

2019-05-24Ekspertų diskusija „Nauji saugumo iššūkiai Vidurio ir Rytų Europai“

Gegužės 30 d. 18 val. Martyno Mažvydo bibliotekos Konferencijų salėje, V aukšte įvyks diskusija, kurios dalyviai sieks identifikuoti svarbiausius regiono šalims tenkančius iššūkius ir grėsmes, numatyti būdus jiems pašalinti, diskutuos apie NATO ir ES vaidmenį formuojant saugumo politiką.

2019-05-22Pasaulio ekspertai Rygoje aptars elektroninės komunikacijos sektoriaus tendencijas ir artėjančius pokyčius

Šių metų birželio 25–26 d. Rygoje, „Splendid Palace“ patalpose, įvyks konferencija „Konkuruojantys žemynai: tobulybės link elektroninio ryšio srityje“, kurią rengia Europos Sąjungos (ES) elektroninio ryšio reguliatorius (BEREC) kartu su Tarptautiniu ryšio institutu (IIC). Telekomunikacijų ir technologijų sričių atstovai, besidomintys, kokie pokyčiai ryšių sektoriuje laukia artimiausiais metais, konferencijoje kviečiami dalyvauti nemokamai.

2019-05-22Diskusija su Rusijos ekspertu iš JAV Brianu Whitmore’u „Rusija ir Vakarai: nauja konflikto era?“

Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus kviečia ieškoti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje susitikus su iš Vašingtono atvykstančiu ekspertu Brianu Whitmore’u. Susitikimas su juo įvyks gegužės 27 d. 17.30 val. Renginių erdvėje, III aukšte.

2019-04-29Skundas į tarptautines organizacijas dėl šiuo metu neskaidriai vykstančios rinkimų kampanijos (2)

Visuomenei gerokai įgriso LRT nuolatinis paslėptas tyčiojimasis iš rinkėjų organizuojant propagandines rinkimų laidas. Neapsikentęs kandidatas į prezidentus A. Juozaitis balandžio 25 d. demonstratyviai trekė durimis ir paliko LRT studiją, kurioje tuo metu vyko kandidatų į prezidentus debatai.
archyvas (344)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media