2024 m. balandžio 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Nuomonių barometras

*print*

2024-04-18Audrius Globys: Savukyno ir LRT byla: Lietuvoje tiesą galima apginti. Nebijokime!

Nors Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir įstatymuose yra įtvirtinta sąžinės ir žodžio laisvė, tačiau vis dažniau įstatymai ignoruojami ir realybėje įsigali vadinamoji cancel (atšaukimo) kultūra. Bene akivaizdžiausiai sąžinės ir žodžio laisvės pažeidimą stebėjome, kai LRT ėmėsi persekioti žurnalistą Virginijų Savukyną po to, kai jis 2022 m. rugsėjo 30 d. savo asmeninėje feisbuko paskyroje paskelbė tokį teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos veiksmus vertinantį įrašą

2024-04-16I. Kanto 300 metų gimimo jubiliejui. Diskusija: Ar Kanto laikas jau praėjo? (1)

Balandžio 19 d. 9 val. Mykolo Romerio universitete vyks Lietuvos filosofų draugijos organizuojama metinė konferencija „Kantiškosios kontroversijos“. Renginys yra skirtas garsaus filosofo Emanuelio Kanto 300 metų gimimo sukakčiai paminėti. Universitetui yra didelė garbė tapti vieno reikšmingiausių 2024 metų Lietuvos filosofinių įvykių namais.

2024-04-10LRT Taryba neskundžia Virginijui Savukynui palankaus teismo sprendimo

LRT Taryba oficialiai nusprendė, kad LŽS nariui Virginijui Savukynui palankus teismo sprendimas dėl nuobaudos už etikos pažeidimą panaikinimo nebus skundžiamas. Tai reiškia, kad kolega buvo teisus. Tai svarbus precedentas ir kolegos pergalė.
archyvas (608)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media