2017 m. spalio 24 d., Antradienis

Žurnalistų kūryba

*print*

2017-10-17Vytautas Leščinskas: kaštonkelis vėl gyvas

Prieš rengdamasis jau rudenėjant, 2017-ųjų metų rugsėjo 7-ąją, Leipalingio bibliotekoje suorganizuotoms mano naujos knygos – romano, šiurpoku pavadinimu – „Žmogėdros tarnas“ – sutiktuvėms, pajutau troškimą pirmiau nei su galimais šios knygos skaitytojais, susitikti su puikiaisiais gimtojo kaimo medžiais ir kaip vaikystėje pasirinkti jau pradedančių kristi žemėn iš perskilusių spygliuotų apvalkalėlių išsiritančių tokių nepaprastai gražių, rausvai rudų, blizgančių kaštoniukų.

2017-10-15Žurnalistas, gyvenęs ir kūręs audringos epochos verpetuose

Vilniuje veikianti leidykla “Žuvėdra” išleido praeityje žinomo žurnalisto, politiko ir visuomenės veikėjo Justo Paleckio (1899 - 1980) knygą “Žurnalisto kelio atšvaitai”.

2017-10-02Jonas Laurinavičius: apie žurnalistą su išskirtiniais nuopelnais (1)

Jono Laurinavičiaus knyga „Žurnalistai“ įdomi ir jo kraštiečiams – Trakų rajono gyventojams, nes joje tarp gerai žinomų žmonių – literatūros tyrinėtojo prof. Juozo Girdzijausko, filosofo Romualdo Ozolo, rašytojų Aloyzo Tenzegolskio ir Juozo Kundroto, pedagogo, tautotyrininko Juliaus Norkevičiaus, poetų Vacio Bukausko ir Nijolės Blaževičiūtės bei kitų, – pateko ir „Trakų žemės“ vyr. redaktorius Juozas Vercinkevičius.

2017-08-16Antanas Šimkūnas: dedikacijos kolegoms ir bičiuliams

Skelbiame pluoštelį dedikacijų, kurias žurnalistas Antanas Šimkūnas paskyrė kolegoms ir bičiuliams.
archyvas (327)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media