2018 m. gegužes 26 d., Šeštadienis

Naujos knygos, leidiniai

*print*

2018-05-23Linos Vėželienės knygos „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ pristatymas

Šįkart Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia pakalbėti apie meilę. Nes būtent šiuo žodžiu autorė apibūdina savo naująją knygą „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“: „Iš esmės ši knyga apie meilę. Dirbdama psichoterapinį darbą atradau dėsningumą: kiek žmogus geba mylėti ir kiek yra kitų mylimas, tiek jis ir sveikas.“ renginys vyks gegužės 29 d. 18 val. Renginių erdvėje, III aukšte.

2018-05-23Eugenijus Skerstonas pristatys savo naujausią leidinį „Prabanga. Mada. Stilius“

Leidinio „Prabanga. Mada. Stilius“ tema turėtų sudominti didelį skaitytojų ratą, visus mėgėjiškai ir profesionaliai besidominčius gyvensenos kultūra, ypač – išvaizdos mada, stilingumu, naujovėmis ir veiklos organizavimu prabangos bei mados sektoriuose. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į knygos sutiktuves ir susitikimą su jos autoriumi socialinių mokslų daktaru Eugenijumi Skerstonu. Renginys įvyks gegužės 30 d. 18 val. Konferencijų salėje, V aukšte.

2018-05-21Dr. Regina Kuzmaitė–Norkevičienė: knygoje savosios mokyklos pasaulis

Skaitau išleistą J. Laurinavičiaus knygą „Onuškio vidurinė – mano mokykla“ (Kaunas, 2018). Mokyklos gyvenimas nesvetimas kiekvienam – visi turime savo mokyklą. Ją prisimename, lyginame su Onuškio – kokia ta mūsų mokykla buvo mums – mokiniams. Tiems, kuriems teko ilgiau ar trumpiau ragauti mokytojo duonos, lyginame, kokie mes buvome mokytojai. Gal turėjome diplomus, gal kiek daugiau žinių, bet ar visada tokie nuoširdūs, tokie atsidavę savo profesijai, savo mokiniams kaip šioje knygoje aprašytieji. Nejučia ateina mintis: o kokie likome savo mokinių atmintyje, kokį ženklą palikome jų gyvenime (jeigu iš viso palikome).
archyvas (386)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media