2019 m. gegužes 26 d., Sekmadienis

Naujos knygos, leidiniai

*print*

2019-05-24Rasa Praninskienė. Ilgosios pertraukos užrašai

Labai savalaikiškai vilniškė rašytojo, žurnalisto, LŽS Senjorų klubo nario Stasio Lipskio leidykla “Žuvėdra” išleido R. Praninskienės knygą “Ilgosios pertraukos užrašai”. Joje pateikti mokyklinių renginių scenarijai. Be abejo, tai aktualu tiek vaikams, mokytojams, tiek patiems tėveliams.

2019-05-18„Dniepru per Ukrainą“. Susitikimas su LRT projekto „Nacionalinė ekspedicija“ dalyviais

Leidykla „Terra Publica“, tęsdama praėjusių metų tradicijas, šiemet vėl kviečia susitikti su gausiu Nacionalinės ekspedicijos dalyvių būriu. Susitikimas vyks Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir šį kartą bus pristatoma jau trečioji ekspedicijos knygų serijos dalis „Dniepru per Ukrainą“. Renginys vyks gegužės 28 d. 18 val. Konferencijų salėje, V aukšte.

2019-04-30Žurnalisto V. V. Česnulio knyga apie Merkinės cerkvę

Istorikai, kraštotyrininkai, žurnalistai negaili dėmesio Merkinei bei jos apylinkių praeičiai ir dabarčiai. Kad yra vis ką naujo ir gero pasakyti! Merkinės istorija ilga ir šlovinga – nuo viduramžių glūdumos. Vienu jos istorijos tarpsniu susidomėjo ir žurnalistas, LŽS narys Vytautas Valentinas Česnulis. Jis parašė knygą „Merkinės cerkvė“ ir išleido... savo ir Merkinės krašto muziejaus lėšomis.
archyvas (457)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media