2017 m. gruodžio 19 d., Antradienis

Aktuali informacija

*print*

2017-12-18Žurnalistai kviečiami į geriausių Lietuvos sportininkų pagerbimą - „LTeam apdovanojimai“

Mieli kolegos, šį penktadienį, gruodžio 22 dieną, vyks geriausių Lietuvos sportininkų pagerbimas - „LTeam apdovanojimai“. KVIEČIAME JUS ATVYKTI! Iškilmingame renginyje bus pagerbti metų geriausi sportininkas ir sportininkė, vyrų bei moterų komandos, treneris ir trenerė, proveržio, įspūdingiausios metų pergalės autoriai, mėgstamiausias tautos atletas bei Lietuvos sportui nusipelniusios asmenybės. Reginio vieta – „Siemens“ arena, Vilnius. Renginio pradžia – 19:00 val. MEDIA atstovų lauksime nuo 18:00 val. Patekimas į renginį – pagal vardinį sąrašą pro tarnybinį įėjimą. Apie savo dalyvavimą prašome informuoti adresu ieva@ltok.lt iki gruodžio 20 dienos, 20:00 val.

2017-12-18LŽS TARYBOS POSĖDYJE PATVIRTINTA, KAD LŽS XVII SUVAŽIAVIMAS VYKS 2018-ŲJŲ LAPKRIČIO 24-ĄJĄ VILNIUJE

2017-ųjų gruodžio 16-ąją, šeštadienį į Žurnalistų namus Vilniuje suvažiavo žurnalistai iš visos Lietuvos – čia įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos posėdis. Jo dalyviai patvirtino naujus LŽS pirmininko pavaduotojus Brigitą Sabaliauskaitę ir Darių Lukoševičių. LŽS Tarybos posėdyje patvirtinta, kad LŽS XVII suvažiavimas vyks 2018-ųjų lapkričio 24-ąją Vilniuje.

2017-12-15Žurnalistai kviečiami į prodiuserių kompanijos „Videometra“ organizuojamą šventinį vakarą

Mieli žurnalistai ir fotografai, artėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiame Jus į prodiuserių kompanijos „Videometra“ organizuojamą šventinį vakarą, kuris vyks gruodžio 21 d. 19 val. itališka dvasia dvelkiančiame restorane „Basilico“ (A. Goštauto g. 40C).

2017-12-15Kvietimas žiniasklaidai: Ar Lietuva pasirengusi Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui?

Kuo svarbus BDAR kiekvienam iš mūsų ir ką turi žinoti Lietuvos visuomenė? Kokie iššūkiai laukia valstybinių organizacijų ir verslo įmonių, rengiantis BDAR, kaip vyksta pasiruošimas, su kokiomis problemomis susiduriama? Kokias spragas ir problemas pastebi BDAR įgyvendinimo klausimais konsultuojantys specialistai? Kaip Lietuvoje planuojama kontroliuoti BDAR įgyvendinimą? Kokia numatyta atsakomybė už neatitikimą BDAR? Šie ir kiti aktualūs klausimai bus aptarti š. m. gruodžio 19 d. 10 val. asociacijų „Infobalt“ ir „Žinių ekonomikos forumo“ kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka organizuojamoje APVALIOJO STALO DISKUSIJOJE „BENDRASIS DUOMENŲ APSAUGOS REGLAMENTAS: AR LIETUVA PASIRENGUSI?” Renginys vyks 2017 m. gruodžio 19 d. 10 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Renginių erdvėje (305, Gedimino pr. 51, Vilnius). Planuojama trukmė – 2 val.

2017-12-04KONKURSAS „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI

Europos Sąjungos investicijų efektyvumo Lietuvos ekonomikai ir visuomenei konkurso nuostatai reglamentuoja konkurso tikslus, dalyvius, organizavimo, vertinimo bei apdovanojimo tvarką. Konkurso tikslas - skatinti žurnalistus ir tinklaraštininkus įsitraukti į ES struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje panaudojimo efektyvumo analizę, skatinti diskusijas apie ES lėšomis įgyvendinamus socialinius ir ekonominius pokyčius, planuojamus ir vykdomus projektus, jų eigą ir naudą regionui, bendruomenei, gyventojui. Konkursą organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjunga. Konkurse gali dalyvauti žurnalistai ir tinklaraštininkai.

2017-11-21LŽS pirmininko pavaduotojas Audrys Antanaitis paskirtas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininku. Sveikiname kolegą!  (2)

2017 m. lapkričio 21 dieną Seimas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) vadovu paskyrė portalo alkas.lt redaktorių, LŽS pirmininko pavaduotoją Audrį Antanaitį.
archyvas (572)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media