2017 m. spalio 22 d., Sekmadienis

2017-10-21Vrublevskių bibliotekoje - popietė „Spėję dalintis pasauliu“, skiriama dailininkų ir poetų atminimui

2017 m. spalio 27 d. 15 val. LMA Vrublevskių bibliotekoje, Žygimantų g.1, vyks popietė dailininkų ir poetų atminimui. Renginio metu bus pristatyta vieno iš svarbiausių medalių kūrėjų Lietuvoje ir poeto, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto prof. Petro Gintalo kūrybos knyga „Petras Gintalas – medalio žmogus“, VDA leidyklos išleista 2016 m. Dalyvaus dailininkai prof. Petras Gintalas, Gvidas Latakas, poetai Ona Jautakė ir Danielius Milašauskas, Petro Gintalo kūrybai skirtos knygos teksto autorė menotyrininkė dr. Jurgita Ludavičienė, menotyrininkė dr. Neringa Markauskaitė.

2017-10-21Prof. Ritos Aleknaitės – Bieliauskienės monografijos IŠKILŪS XX a. LIETUVOS ATLIKĖJAI IR PEDAGOGAI: ALEKSANDRAS LIVONTAS IR OLGA ŠTEINBERG sutiktuvės

Lietuvos mokslų akademijos „Mokslininkų rūmai“ ir Humanitarinių ir socialinių mokslų skyrius 2017 m. spalio 24 d. 18.00 val. (antradienį) Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje konferencijų salėje (Gedimino pr.3, Vilnius) rengia prof. Ritos Aleknaitės – Bieliauskienės monografijos IŠKILŪS XX a. LIETUVOS ATLIKĖJAI IR PEDAGOGAI: ALEKSANDRAS LIVONTAS IR OLGA ŠTEINBERG sutiktuvės. Dalyvauja: profesorių Aleksandro Livonto ir Olgos Šteiberg mokiniai – muzikai, pedagogai, valstybės veikėjai, profesoriai.Renginį veda – Lietuvos mokslų akademijos skyriaus „Mokslininkų rūmai“ vadovė Aldona Daučiūnienė.

2017-10-20Profesorės Irenos Milkevičiūtės ir jos studentų koncertas

Spalio 24 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks LMTA Dainavimo katedros profesorės Irenos Milkevičiūtės ir jos studentų koncertas.
Archyvas (578)Naujienų prenumerata 
 

2017-09-24Juozo Tumo-Vaižganto gimtinėje Malaišiuose – šaunios Vaižgantinės

Tądien į Juozo Tumo-Vaižganto gimtinę Malaišius, esančius Svėdasų seniūnijoje, Anykščių rajone, sugūžėjo daug svečių – iš Vilniaus ir Anykščių, Kauno ir Svėdasų, Rokiškio ir Pakruojo, Ukmergės ir Panevėžio, iš kitur. Iš sostinės, Lietuvos žurnalistų sąjungos iniciatyva, atvažiavo pilnas autobusas žurnalistų, kuriems vadovavo LŽS Senjorų klubo pirmininkas Ipolitas Skridla. Smagu buvo su Domu Šniuku, Juozu Šalkausku, Albertu Vaidila, Juozu Pociumi, Vytautu Leščinsku, kitais kolegomis važiuoti į šventę. Visi susirinko į tradicines, jau šešioliktas “Vaižgantines”. Šventė irgi vyko tradiciškai, nuo laureatų pagerbimo, smagių dainų ir liaudiškos muzikos, nuo turiningo bendravimo.
Archyvas (181)Naujienų prenumerataRSS
 

2017-10-09POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija GROŽIO POZITYVUMAS IR GROŽIO BURTAI

„Žinijos“ draugijoje (Kalvarijų g. 2, Vilnius) 2017 m. lapkričio 7 d.18 val. įvyks POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija GROŽIO POZITYVUMAS IR GROŽIO BURTAI. Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius.
Archyvas (342)Naujienų prenumerataRSS
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media