2021 m. rugsejo 29 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

2021-09-28Spaudos konferencija: „Pagirių bendruomenė: „Mūsų neatsiklausė“

Seime rugsėjo 29 d., trečiadienį, 13.30 val. įvyks Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos spaudos konferencija: „Pagirių bendruomenė: „Mūsų neatsiklausė“. Dalyvauja: Seimo LSDP frakcijos seniūnas Algirdas Sysas, frakcijos narys Kęstutis Vilkauskas, Pagirių bendruomenės „Medeina“ pirmininkas, Pagirių bendruomenės „Gluosnis“ tarybos narys Vytautas Vyskupaitis.

2021-09-27Antradienį Seime – trys spaudos konferencijos

Seime rugsėjo 28 d., antradienį, 9 val. įvyks Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ spaudos konferencija „Pandemijos paveikto turizmo sektoriaus situacija: susikaupusios problemos ir ko pasigendama iš Vyriausybės?“ Dalyvauja Seimo nariai Laima Mogenienė, Domas Griškevičius; turizmo sektoriaus atstovai: Lietuvos kelionių verslo asociacijos viceprezidentas, kelionių agentūros „Superkelionės“ vadovas Udrius Armalis, Lietuvos kelionių verslo asociacijos viceprezidentė, kelionių agentūros „Amberturas“ vadovė Jurgita Kaušinytė, Lietuvos kelionių verslo asociacijos viceprezidentas, kelionių agentūros „Prekybos namų RA kelionių agentūra“ vadovas Armandas Burba. Seime rugsėjo 28 d., antradienį, 10.30 val. įvyks spaudos konferencija, kurioje bus pristatyti Seimo darbo grupės teisinio reguliavimo dėl strateginių ieškinių dėl visuomenės dalyvavimo apibrėžties ir atsako į šį reiškinį priemonių pakeitimams parengti darbo rezultatai. Dalyvauja: Seimo Kultūros komiteto narys, darbo grupės primininkas Vytautas Kernagis, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas. Seime rugsėjo 28 d., antradienį, 11.30 val. įvyks Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio spaudos konferencija „Kam gyventojui reikalingas galimybių pasas?“ Spaudos konferencijoje dalyvauja buvęs Registrų centro vadovas Kęstutis Sabaliauskas.

2021-09-27Kviečiame Lietuvos žurnalistus susitikti su BBC korespondente, besispecializuojančia migracijos ir visuomenės temose

Jau ne vieną dešimtmetį Didžioji Britanija yra migrantų traukos centras. Ten žmonės keliauja ir legaliai, ir nelegaliais būdais. Ne vieną dešimtmetį apie migracijos procesus, su migracija susijusią vidaus ir užsienio politiką praneša ir Didžiosios Britanijos žiniasklaidos priemonės. Kviečiame Lietuvos žurnalistus, taip pat migracija besidominčius ekspertus susitikti su BBC korespondente Stephanie Hegarty, besispecializuojančia migracijos ir visuomenės temose. Ji pasidalins apie BBC etinę poziciją nušviečiant migraciją, apie tai, kaip traktuojama iš skirtingų pusių gaunama priešinga informacija, kaip tikrinamos migrantų istorijos, kaip naudojamasi teise gauti informaciją nepaisant pastangų tą teisę riboti. Jau rugsėjo 30 d., ketvirtadienį 15 val. Bus naudinga, ypač turint minty neseną Lietuvos žurnalistų pareiškimą dėl trukdymo dirbti pasienyje. Kviečiame registruotis.

2021-09-22Galimybė žurnalistams vykti į sesijas Europos Parlamente ir Konferencijos dėl Europos ateities piliečių forumus Strasbūre

Gerb. žurnalistai, kitą mėnesį Europos Parlamente Strasbūre vyks dvi plenarinės sesijos: spalio 4–7 d. ir spalio 18–21 d. Europos Parlamentas suteikia galimybę žurnalistams vykti į Strasbūrą ir dirbti iš ten, oficialų pakvietimą gavusiems žurnalistams finansuodamas kelionę ir dvi arba tris nakvynes. Žurnalistų kelionė yra savarankiška – jie patys ją planuoja, o vėliau atgauna lėšas į banko sąskaitą. Vykstant į Prancūziją būtina turėti ES skaitmeninį Covid pažymėjimą ir sekti bei laikytis kitų galiojančių šalies taisyklių, susijusių su COVID-19 pandemijos valdymu.

2021-09-10Kvietimas spaudai į BBQ čempionato renginį

Sveiki, gerbiami žiniasklaidos atstovai, Kviečiame Jus į ypatingą gero maisto šventę. Rugsėjo 11 d. Vilnius Grand resort komplekse jau trečią kartą vyks didžiausias Baltijos šalyse grill ir BBQ festivalis ,,Lithuania grilling & smoking group meet 2021”, kurį organizuoja Kamado BONO. Festivalis sulaukė didelio griliuotojų susidomėjimo, nes visi bilietai pilnai išpirkti. Dalyvių: 1500.
archyvas (2610)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media