2023 m. balandžio 1 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

2023-03-29spaudos konferencija „Žalia ir auganti Lietuva“, kurioje bus pristatytas žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo planas, numatomi artimiausi darbai ir projektai

Seime kovo 30 d., ketvirtadienį 13 val. įvyks Seimo Laisvės frakcijos spaudos konferencija „Žalia ir auganti Lietuva“, kurioje bus pristatytas žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo planas, numatomi artimiausi darbai ir projektai. Dalyvauja: Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, Laisvės frakcijos narys ir Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narys Kasparas Adomaitis, Laisvės frakcijos narė Ieva Pakarklytė ir Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė.

2023-03-27Spaudos konferencija „Pasaulinė Au pair programa: auklių iš besivystančių šalių integracijos galimybės Lietuvoje“

Seime kovo 28 d., antradienį 11 val. įvyks Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko Justo Džiugelio spaudos konferencija „Pasaulinė Au pair programa: auklių iš besivystančių šalių integracijos galimybės Lietuvoje“. Dalyvauja: paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ steigėja ir prezidentė Eglė Mėlinauskienė, bendruomenės „Motherhood.is.sexy“ atstovė Lina Krasauskienė.

2023-03-21LIETUVOS DAVOSAS - kovo 23 d. Kviečiame žurnalistus akredituotis

Kviečiame akredituotis ir aktyviai dalyvauti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Apie savo ketinimus atvykti ar stebėti forumą internetu prašom informuoti el. paštu almantas@valstybe.eu. Jus užregistruosime arba atsiųsime instrukciją, kaip prisijungti nuotoliniam forumo stebėjimui.
archyvas (2834)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media