2021 m. sausio 22 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas

 

2021-01-14Seimo Valdyba sudarė darbo grupę dėl registrų duomenų naudojimo teisinio reguliavimo. Kviečiame žurnalistus į nuotolinę diskusiją dėl praktinių klausimų, susijusių su duomenų iš registrų gavimu ir nau

Mieli kolegos, Seimas sureagavo į mūsų rašymus ir jau sudaryta darbo grupė dėl šių klausimų. Iki kovo 10 dienos planuojama parengti projektą. Sausio 20 dieną planuojamas pirmas posėdis. Su darbo grupės vadovu Vytautu Kernagiu sutarėme šiandien, kad sausio 19 dieną 10 valandą nuotoliniu būdu surengsime diskusiją su žurnalistais dėl praktinių klausimų, susijusių su duomenų iš registrų gavimu ir naudojimu.

2021-01-11Seimo narys Simonas Gentvilas kviečia į NVO sektoriaus diskusiją

Seimo narys Simonas Gentvilas sausio 15 dieną 15 val. organizuoja nuotolinę diskusiją „Kokio teisinio reglamentavimo laukia NVO sektorius?". Kviečiami žurnalistai.

2021-01-05Kvietimas į forumą „Kultūros, verslo, švietimo, sporto ir mokslo pasiekimai – tikrasis pridėtinės vertės ir įvaizdžio eksportas“

Šį penktadienį (sausio 8 d.), 14 val., kviečiame stebėti tiesioginę LPK ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) organizuojamą forumą „Kultūros, verslo, švietimo, sporto ir mokslo pasiekimai – tikrasis pridėtinės vertės ir įvaizdžio eksportas“.

2021-01-05Spaudos konferencija: pensijų fondų veiklos rezultatai

Lietuvos investicijų ir pensijų fondų asociacija (LIPFA) sausio 7 d., 10 val. rengia nuotolinę spaudos konferenciją, kurioje pristatys 2020 metų šalies pensijų fondų investicijų rezultatus. Spaudos konferencijoje dalyvaus: LIPFA direktorius Tadas Gudaitis, „Luminor“ pensijų turto valdymo grupės vadovas Andrius Adomkus, „INVL Asset Management“ Investicijų valdymo padalinio vadovas Vaidotas Rūkas.

2020-12-17Spaudos konferencija „Naujas Karo policijos įstatymas – taip ar ne?“

Seime, gruodžio 18 d., penktadienį 11 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro dr. Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Naujas Karo policijos įstatymas – taip ar ne?“

2020-12-15Spaudos konferencija „Dėl smulkiojo verslo diskriminacijos“

Seime gruodžio 16 d., trečiadienį, 12 val. įvyks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos spaudos konferencija „Dėl smulkiojo verslo diskriminacijos“. Dalyvauja LVŽS frakcijos nariai Laima Mogenienė, Valius Ąžuolas ir Robertas Šarknickas, taip pat Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė.

2020-12-15Kviečiame dalyvauti nuotolinėje diskusijoje „Dezinformacijos tendencijos Baltijos šalyse ir Lietuvos specifika“

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotolinėje Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Debunk EU diskusijoje apie su koronaviruso plitimu stiprėjančią dezinformacijos plėtrą Baltijos šalyse, aptarti pagrindines tendencijas bei atvejus. Taip pat pasidalinti aktualia informacija apie situaciją Lietuvos regionuose. Nuotolinis pristatymas ir diskusija „Dezinformacijos tendencijos Baltijos šalyse ir Lietuvos specifika“, skirta regioninės žiniasklaidos atstovams, vyks gruodžio 18 d. (penktadienį), 15.00 val. „Google meet“ platformoje.

2020-12-10Spaudos konferencija „Teisingumo 2020 parodija Lietuvoje“

Seime gruodžio 11 d., penktadienį 11 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro dr. Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Teisingumo 2020 parodija Lietuvoje“. Spaudos konferencijoje dalyvauja buvęs Seimo narys, „Ekspertai.eu“ atstovas Audrius Nakas, Lietuvos visuomenės tarybos Visuomenės ekstremalių situacijų l. e. p vadovė dr. Nendrė Černiauskienė.

2020-12-10e-žiniasklaidos pusryčiai su Rolandu Viršilu (1)

Mieli žiniasklaidos atstovai, š. m. gruodžio 14 d., pirmadienį, 10 val. kviečiame į nuotolinius žiniasklaidos pusryčius su „Švyturys-Utenos alus“ bei „Carlsberg“ įmonių grupės Baltijos šalyse vadovu Rolandu Viršilu bei „Švyturys-Utenos alus“ Pardavimų direktore Aušra Vasiljeviene. 

2020-12-09Spaudos konferencija „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per Covid-19 pandemiją tyrimo Seime“

Seime gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 9.30 val. įvyks spaudos konferencija „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per Covid-19 pandemiją tyrimo Seime“. Dalyvauja Seimo Darbo partijos frakcijos nariai: prof. Vigilijus Jukna (frakcijos seniūnas), dr. Mindaugas Puidokas ir Vaida Giraitytė.

2020-12-08Trečiadienį Seime 3 spaudos konferencijos

Seime gruodžio 9 d., trečiadienį 9.30 val. įvyks spaudos konferencija „Sveikata, o ne kalėjimas – narkotikų dekriminalizavimas Lietuvoje“. Dalyvauja Seimo narė Morgana Danielė (Laisvės frakcija), Seimo narys Kazys Starkevičius (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija), Milda Arlauskaitė (NVO, „Jauna Banga“), Mindaugas Lankauskas (teisininkas, Vilniaus universitetas) ir Andrius Tamašauskas (gyd. psichiatras). Seime gruodžio 9 d., trečiadienį 10 val. įvyks Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos (LSDP) spaudos konferencija „Nauja Vyriausybė. O ar nauja programa?“ Dalyvauja LSDP frakcijos narys, Seimo Pirmininko pavaduotojas Julius Sabatauskas, LSDP frakcijos seniūnas Algirdas Sysas, frakcijos narys, Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas, LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas ir frakcijos narė Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja Vilija Targamadzė. Seime gruodžio 9 d., trečiadienį 11 val. įvyks Seimo narių Remigijaus Žemaitaičio ir Kęstučio Glavecko spaudos konferencija „Vyriausybės programos blizgesys ir skurdas“.

2020-12-07Nacionalinis žmogaus teisių forumas 2020: kokie duomenys turi būti vieši ir pateikiami atviru formatu

Šį ketvirtadienį gruodžio 10 d. Nacionalinis žmogaus teisių forumas 2020 rengia diskusiją, kurios metu bus atsakyta į klausimą, kokie duomenys turi būti vieši ir pateikiami atviru formatu, o kokius turėtume saugoti už septynių užraktų. Prisijunkite prie mūsų 14.00 val @ https://nztf.lt/! Diskusijoje dalyvausiu kartu su Valstybinės duomenų apsaugos vadovu Raimondu Andrijausku, Žurnalistų etikos inspektore Gražina Ramanauskaitė, „Scorify“ Teisės ir atitikties vadovu Anatolijumi Kisieliumi bei BNS vyr. redaktoriumi ir mūsų tarybos pirmininku Vaidotas Beniušis.

2020-12-07Antradienį Vilniuje ir Klaipėdoje – brakonieriavimo įrankių naikinimo akcija

Gerbiami žiniasklaidos atstovai, norėdami apibendrinti „Lašišos 2020" rezultatus, Aplinkos apsaugos departamentas kviečia į BRAKONIERIAVIMO ĮRANKIŲ NAIKINIMO akciją.

2020-12-07Užsienio reikalų komitetas rengia spaudos konferenciją, skirtą ES S. Magnickio įstatymui ir žmogaus teisių sankcijų režimui aptarti

Gruodžio 8 d. (antradienį), 10.30 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje (II rūmai) vyks Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko Žygimanto Pavilionio spaudos konferencija „Patvirtintas europinis S. Magnickio įstatymas – jokio kompromiso nebaudžiamumui“. Spaudos konferencijoje dalyvaus Seimo Užsienio reikalų komiteto narys, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Emanuelis Zingeris, nuotoliniu būdu iš Briuselio prisijungs Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius. Spaudos konferencijoje nuotoliniu būdu taip pat pakviestas dalyvauti Viljamas Brauderis (William Browder), nenuilstantis kovotojas už žmogaus teises ir S. Magnickio įstatymų propaguotojas pasaulyje.

2020-12-05Žurnalo „Reitingai“ spaudos konferencija. Naujausio numerio pristatymas

Virtualioje spaudos konferencijoje (Online with Facebook Live) pristatysime šiame žurnalo numeryje publikuojamų švietimo bei aukštojo mokslo institucijų reitingus ir vertinimus: I. GIMNAZIJŲ REITINGAS (50 geriausių mokyklų šalyje pagal kiekvieną discipliną). Konferencija įvyks 2020 m. gruodžio 8 d., antradienį, 9.30 val.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media