2022 m. liepos 2 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Užsienio naujienos

*print*

2022-07-02Popiežius pristatė „Gatvės apžvalgininką“

Vatikane pradėtas leisti naujas spaudos leidinys – „Gatvės apžvalgininkas“ („l’Osservatore della strada“), kurio pirmasis numeris trečiadienį, Šv. Petro ir Paulius iškilmės proga, buvo dalijamas ir Vatikano prieigose. Naują Vatikano mėnraštį trečiadienio vidudienio maldos susitikimo dalyviams pristatė popiežius Pranciškus, atkreipęs dėmesį į tai, kad šiame laikraštyje paskutinieji tampa pagrindiniais veikėjais.

2022-06-23Lietuvos kūrėjai pelnė sidabrą Europos dizaino apdovanojimuose

Prieš pusmetį savo pakuotes atnaujinę privataus prekių ženklo „Ambio“ maisto papildai iš Europos dizaino apdovanojimų (angl. European Design Awards) šiemet parsivežė sidabrą, kurį jiems pelnė būtent naujasis pakuočių dizainas. Tai pirmasis sidabras pakuotės dizaino srityje Lietuvos istorijoje.

2022-01-02Šokių šentė Argentinoje „Ten, kur Nemunas banguoja“ įvyks gruodžio 17 dieną. Kviečiame! (1)

Gerbiami žurnalistai ir spaudos atstovai, Argentinos lietuvių kultūros ir savišalpos draugijos „Nemunas” valdyba ir Ruošos komitetas informuoja, kad Šokių Šventė Argentinoje „Ten, kur Nemunas banguoja“, organizuojama tautinių šokių kolektyvo „Nemunas“ 50-mečio proga, įvyks 2022 m. gruodžio mėn. 17 d. Beriso mieste.
archyvas (273)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media