2017 m. gruodžio 19 d., Antradienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas

 

2017-11-29Multimedijų agentūra „Nanook“ – tarp trijų „Baltic Media Accelerator“ programos laimėtojų

Žurnalistų Bertos Tilmantaitės ir Artūro Morozovo įkurta nepriklausoma agentūra pateko į 4 mėnesių programą, kurios metu bus stiprinama Baltijos šalių žiniasklaida. Iš 72 dalyvių laimėtojais taip pat paskelbti estų radijas „Radio 2.0“ ir Latvijos portalas „Hello Solyanka“. „Baltic Media Accelerator“ programos tikslas – padėti Baltijos šalių žiniasklaidos kompanijoms augti, pasiūlius naujus mąstymo ir verslo būdus bei atveriant naują tarptautinę auditoriją. Programa laimėtojams taip pat suteikia ir finansinę paramą.

2017-11-24Patvirtinta LRT 2018-2022 metų strategija

LRT taryba patvirtino Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos 2018-2022 metų programų strategiją – dokumentą, nubrėžiantį strategines LRT vystymosi kryptis ateinantiems penkeriems metams.

2017-11-22LRT taryba: atsakysime į visus LR Seimo narių klausimus

LRT taryba ketina artimiausiu metu, greičiausiai kitos savaitės pradžioje, pateikti atsakymus į LR Seimo narių pateiktus klausimus dėl LRT veiklos. LRT tarybai prieš dvi savaites adresuotą 66 Seimo narių, kurių absoliuti dauguma – valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai, klausimų paketą sudaro 45 klausimai.

2017-11-10Savaitraščio „Literatūra ir menas“ (ne)naujo sezono pristatymo bei „Šūdvabalio premijos“ įteikimo vyksmas

Lapkričio 16 d. 18.00 val. Lietuvos rašytojų sąjungoje /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks kultūros savaitraščio „Literatūra ir menas“ (ne)naujo sezono pristatymo bei „Šūdvabalio premijos“ įteikimo vyksmas.

2017-11-08Romas Bacevičius: bendrakursiai – Sausio 13-osios įvykių herojai. 10 dalis

Kaunietis kolega Romas Bacevičius tęsia savo interviu seriją "Bendrakursiai – Sausio 13-osios įvykių herojai". Šį kartą - pokalbis su Nijolė KRASNIAUSKIENĖ, 1991 metais buvusia „Akiračio“ korespondente.

2017-11-07Nuo naujienų agentūros „Elta“ atskiriamas turtas

Naujienų agentūra „Elta“ yra reorganizuojama atskyrimo būdu, kurio metu nuo jos atskiriama dalis turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų. Dėl to sukuriama nauja įmonė – „Gedimino 21“, kuri užsiims nekilnojamojo turto valdymu, nekilnojamojo turto nuoma ir kita veikla, kuri neprieštarauja teisės aktams.

2017-10-17Klaipėdoje pradeda veikti naujas žinių portalas „Atvira Klaipeda.lt“ (2)

Klaipėdoje startuoja naujas miesto ir regiono naujienų portalas „Atvira Klaipeda.lt“. Portalą „Atvira Klaipėda.lt“ valdo VšĮ „Klaipėda atvirai“, kurios steigėjai – Algirdas Sabaliauskas, vienas iš programavimo mokyklos „Baltic Talents“ steigėjų, įvairių visuomeninių projektų organizatorius, ir daugiau nei 15 m. žurnalistikos srityje dirbantis Martynas Vainorius.

2017-10-12Alfa.lt turi naujus savininkus, keičiasi portalo vadovai

Naujienų portalą Alfa.lt valdančią bendrovę „Alfa Media“ įsigijo „Baltic Media Ltd“, jos pardavimo sandoris su „MG Baltic Media“ užbaigtas spalio 9 d.

2017-10-12Galutinai paaiškėjo: „Savaitraštis Kaunui“ nebebus leidžiamas

Nuo rugpjūčio mėnesio Kaune nebeleidžiamas savaitinis leidinys galutinai stabdo savo veiklą. Tai portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino patys leidėjai, nepanorę detaliau komentuoti susidariusios situacijos.

2017-10-12Permainos „Ūkininko patarėjo“ redakcijoje: keičiasi akcininkai, direktorius, redaktorius (4)

„Ūkininko patarėjo“ redakcijoje – pokyčių dienos. Pasikeitus daliai bendrovės akcininkų, naujoje valdyboje buvo patvirtintas naujas leidinio vyr. redaktorius, taip pat paskirtas naujas direktorius.

2017-10-07Teismas: „Lietuvos rytas“ melavo, kad Lietuvos banko Priežiūros tarnybos vadovas reikalavo kyšio

Vilniaus miesto apylinkės teismas konstatavo, kad dienraštis „Lietuvos rytas“ ir „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Patriotai“ sukūrė tikrovėje neegzistuojančias, asmens garbę ir orumą žeminančias žinias apie tai, kad Lietuvos banko priežiūros tarnybos direktorius Vytautas Valvonis vykdė korupcinę veiklą. UAB „Lietuvos rytas“ įpareigotas dienraštyje tikrovės neatitinkančias ir nieko bendro su V. Valvoniu neturinčias žinias viešai paneigti.

2017-10-01Juozo Tumo-Vaižganto premijos laureatas Egidijus Aleksandravičius: apie žiniasklaidą bei kada ir kaip „viskas įmanoma

Juozo Tumo - Vaižganto premija šiemet paskirta istorikui habilituotam humanitarinių mokslų daktarui, Vytauto Didžiojo universiteto Istorijos katedros profesoriui, Lietuvių išeivijos instituto direktoriui, Išeivijos studijų centro vadovui, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos nariui, žurnalo „IQ“ bendradarbiui ir LRT Kultūros kanalo laidos „IQ presingas“ vedėjui Egidijui Aleksandravičiui už naujausią publicistinių tekstų rinktinę „Viskas įmanoma". Ta proga jį kalbina žurnalistė Daiva Červokienė.

2017-09-17Dėl LTV laidoje „LRT Forumas“ paskleistos informacijos

Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos praneša, kad rugsėjo 11 d. LRT televizijos laidoje „LRT forumas“ paskleista tikrovės neatitinkanti ir visuomenę klaidinanti informacija.

2017-08-24Romas Bacevičius: bendrakursiai – Sausio 13-osios įvykių herojai. 9 dalis

Kaunietis kolega Romas Bacevičius tęsia savo interviu seriją "Bendrakursiai – Sausio 13-osios įvykių herojai". Šį kartą - pokalbis su Vytautu Makausku, 1991 metais dirbusiu Lietuvos televizijoje.

2017-08-21Delfi: “Lietuvos įtakingiausieji 2017” – Žiniasklaidos atstovų sąrašas

Ir šalies elitas, ir visuomenė vieningai sutarė dėl įtakingiausių žurnalistų. Sąrašo viršūnėje įsitvirtino Edmundas Jakilaitis, Andrius Tapinas, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir Rimvydas Valatka. Tokius rezultatus atskleidė DELFI projektas „Lietuvos įtakingiausieji 2017”, paskelbęs įtakingiausių žiniasklaidos atstovų sąrašą.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media