2021 m. spalio 24 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-12-02LNK laidų vedėjas Giedrius Leškevičius savo būsimai žmonai pasipiršo vos po dviejų savaičių draugystės!

LNK televizijos laidos „24 valandos“ vedėją Giedrių Leškevičių žiūrovai dažniausiai įpratę matyti vedantį ne pramoginio pobūdžio laidas. Ekrane rimtas ir susikaupęs, o už jo ribų – nebijantis iššūkių ekstremalas, kalbantis greitai, smagiai ir beveik be perstojo – tuo įsitikino BTV „Sekmadienio ryto“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė, pasikvietusi Giedrių į laidą pagaminti jai pusryčius.

2013-11-30Kristina Savickytė-Damanskienė,: „Naujoje laidoje suteiksime atgaivą nuo blogų naujienų išvargintiems tėvams“

Kas naujo vyksta mokyklose? Kaip šiandien mokosi mūsų vaikai? Ir kokios karjeros perspektyvos jų laukia ateityje? Atsakymai į įdomiausius klausimus, patarimai ir aktualiausios švietimo naujienos nuo šiol žiūrovų laukia kiekvieną sekmadienio popietę naujoje LRT televizijos laidoje „Tėvų klasė“. LRT eterio naujienos vedėja taps žinoma aktorė ir trijų vaikų mama Kristina Savickytė-Damanskienė.

2013-11-30Žurnalistai kviečiami į „vestuves“

Dvi nuotakos - Eglė Driukaitė ir Lina Rastokaitė, jaunikis Leonardas Pobedonoscevas, kunigas, jaunosios tėvai Arūnas Storpirštis ir Larisa Kalpokaitė, išsipuošę draugai, artimieji, visi serialo aktoriai ir vienas didelis nesusipratimas. Tokia įspūdinga scena bus filmuojama pirmadienį seriale "Baisiausia mano gyvenimo savaitė". Filmavimas vyks "Naručio" viešbutyje, Kolonų salėje (įėjimas per kiemelį) pirmadienį, gruodžio 2 dieną, anksti ryte (7 - 8,30 val.)

2013-11-29Jeronimas Milius: „Kas rytą galiu pasakyti, kad gyvenimas yra jėga!“ (1)

Likus vos žingsneliui iki vienintelio Lietuvoje tikro garso televizijos konkurso „Auksinis balsas“ finalo, šį šeštadienį projektą paliks vienas iš šešių projekto dalyvių. Šio šeštadienio muzikinis iššūkis – lotynų Amerikos muzika. Kuriam dalyviui šis vakaras bus lemtingas? Šeštadienio koncerte išvysime šešis pretendentus į „Auksinio balso“ titulą: Girmantę Vaitkutę, Eveliną Sašenko, Šoreną, Jokūbą Bareikį, Liudą Mikalauską ir Jeronimą Milių.

2013-11-29"Šok!“ finale karaliaus komedija

Jau šį sekmadienį (gruodžio 1) LRT didžiojoje studijoje įsišėls juokas ir pokštai, kuriuos ant parketo sukurs dešimt nacionalinio šokių talentų konkurso „Šok!” finalistų. Antrojo „Šok!“ finalo tema – komedija! Pagalvojus, su kokiais iššūkiais susidurs šokėjai, pirmiausia akys krypsta į išskirtinį kolektyvą – „Radžjašri Rameš akademiją“ – paslapties gaubiamus indiškus šokius šokančias moteris.

2013-11-27„Diagnozė: valdžia“: kodėl lietuviams pašalpa mielesnė už algą?

„Kodėl jį kažkas turi išlaikyti, kodėl jis negali prisidėti prie visuomenės, kuri juo rūpinasi, gerovės, - Z. Zebkinui atkerta R. Dagys. – Ar jis turi negalią, kodėl nedirba?“ LNK laidoje „Diagnozė: valdžia“ šį trečiadienio vakarą 20.20 val. vienas darbo partijos lyderių Vytautas Gapšys ir buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Dagys aiškinsis, kodėl Lietuvoje dirbti neapsimoka.

2013-11-26Juodaplauke virtusi Lina Rastokaitė pašiurpo: „Seriale tapau maniakiška kvaiša“ (1)

Jau gruodžio 4-ąją LNK eteryje – spalvingiausia metų premjera, humoro serialas „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ su Leonardu Pobedonoscevu, Egle Driukaite, Arūnu Storpirščiu, Larisa Kalpokaite ir Asta Baukute, kuris atskleis, kokios gali būti siaubingos septynios dienos iki vestuvių. Juolab, kad jas sužlugdyti pasiruošusi ir buvusi jaunikio mergina.

2013-11-25Jaunatviškai manekenei Eglei Grėbliauskaitei tenka įtikinėti, kad ji – greit 40 metų sulauksianti keturių vaikų mama

Manekenė Eglė Grėbliauskaitė naujus pažįstamus dažnai turi įtikinėti, kad ji – keturių vaikų mama, kuriai greitai keturiasdešimt. Lieknutė, jaunatviška moteris dažnai išgirsta kalbų, kad jos grožis padailintas plastikos chirurgų. Tačiau tokia abejonė manekenei – didžiausias įžeidimas. Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki“ gražuolė piestu stos prieš plastines operacijas, įspėdama merginas jokiu būdu jų nesidaryti ir patars moterims, ko imtis, kad nesentų.

2013-11-24Spaudos konferencija - Gyvo garso koncerto „LRT Opus metai Ore“ pristatymas

Projektui „LRT Opus Ore“ – jau metai! Ta proga bus rengiamas gyvo garso koncertas „LRT Opus metaiOre“. Lapkričio 25 d. (pirmadienį) 13:00 val. LRT klube (Konarskio g. 49) įvyks spaudos konferencija, kurioje radijo stoties LRT Opus komanda atskleis koncerto idėją.

2013-11-24„Lietuvos balso“ nokautai: pikantiškai nuskambėjęs „Pienių vynas“ ir I. Valinskienės bučiniai ją viliojusiam dalyviui

Šeštadienį LNK eteryje startavo naujas ir labai intriguojantis „Lietuvos balso“ etapas – nokautai. Į trijules mokytojų suskirstyti dalyviai stojo į kovą dėl išlikimo, po kurios vienas iš trijų dainininkų turėjo palikti šou. O laimingieji džiaugėsi gavę bilietą tiesiai į finalines „Lietuvos balso kovas“. Šįkart žiūrovai išgirdo Ingos ir Arūno Valinskų ir Donato Montvydo mokinių balsus.

2013-11-22Jogaila Morkūnas karštoje „Valandos su Rūta“ diskusijoje apie žaliavalgystę: „O kur tada gyvenimo džiaugsmas?“

Ar žaliavalgystė - nauja mada, dar viena banga po kaimiškų, ekologiškų produktų valgymo vajaus? Žaliavalgiai ne tik maitinasi vien augaliniu maistu, bet jo ir nekepa, neverda. „Tai kraštutinumas, tai yra iškrypimas“, - kategoriškai žaliavalgius LNK laidoje „Valanda su Rūta“. kritikavo Juozas Kulvinskas. Knygos apie sveiką mitybą autorius tvirtina, kad žmogui reikalinga ir sveika mėsa, kiaušiniai, pieno produktai, netgi lietuviški cepelinai.

2013-11-22Aurimas Žvinys, vaidindamas seriale „Naisių vasara“, prisimena kaime praleistas vaikystės vasaras

Vaidybinis serialas „Naisių vasara“, turintis nemažą ištikimų žiūrovų būrį, ir šiame sezone koncentruojasi į kaimo žmonių buitį ir būtį. Įvairiame kontekste neretai iškeliamos ir išryškinamos kaimo socialinės problemos – girtuoklystė, skurdas, nedarbas, neparodant pastangų tas problemas įveikti. Žmonių telkimasis bendriems sprendimams ir darbams, bendruomeniškumas, kaimo šviesuolių indėlis, ypatingas dėmesys kultūrai, verslo idėjų gimimas – tai yra tas pozityvas, kuris grumiasi su problemomis ir daro kaimo gyvenimą šviesesnį, įdomesnį, įvairesnį.

2013-11-21Kalėdų eglutės įžiebimas Prezidentūroje – tiesiogiai per LRT

Penktadienį, lapkričio 22 d. Prezidentė kartu su vaikais ir kaimo bibliotekininkais iš visos Lietuvos įžiebs pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbs akcijos „Knygų Kalėdos" kelionės po Lietuvą pradžią. Šventę iš Prezidentūros Baltosios salės nuo 16 val. tiesiogiai transliuos LRT televizija. Renginį ves Andrius Rožickas.

2013-11-21LRT laidų vedėjai pirmieji išbandė šių metų „Maltiečių sriubos“ receptą

Šį trečiadienį pagal specialų receptą LRT klube Edita Mildažytė, Eglė Daugėlaitė, Lolita Bytautaitė, Loreta Sungailienė, Stanislovas Kavaliauskas, Arnas Mazėtis, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė virė sriubą, į kurią pateko ne tik tradiciniai ingredientai – daržovės, mėsa ir prieskoniai – bet ir Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) jau 8-ą kartą rengiamos akcijos „Maltiečių sriuba“ puoselėjamos vertybės: meilė, supratingumas, pagalba kitiems, šiluma bei dėmesys savo artimiesiems

2013-11-21Šokėjai Katerina Voropaj ir Vytautas Mackonis parketą iškeitė į LNK ledą

Kartu su dainininke Vaida Genyte, magu Mantu Wizzardu, Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskiene, sporto žinių vedėja Asta Žukaite naujajame LNK šokių ant ledo šou suksis ir žinomos sportinių šokių žvaigždės – Katerina Voropaj bei Vytautas Mackonis.

2013-11-18Vienas „Skonio“ lyderių brazilas Renato Costa Pereira iš banko svajoja sugrįžti į virtuvę

Dalyvavimas didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“ brazilą Renato Costa Pereirą vėl privertė prisiminti savo seną svajonę – kaip ir visi giminės vyrai, įkurti savo mažytį restoranėlį. Penkerius metus Lietuvoje darbavęsis restorano šefu, Renato jau pusmetį dabar dirba „Barclays“ banke Lietuvoje. „Panaudoju savo gebėjimus bendrauti ispaniškai, portugališkai, angliškai ir lietuviškai“, - sako Renato, dabar pasinėręs į visą laiką suryjančią veiklą: atsakingas darbas pasauliniame banke, studijos M.Riomerio universitete ir dalyvavimas „Skonyje“.

2013-11-18„Naisių vasaros“ jubiliejinis sezonas – per LRT

Ištikimų žiūrovų būrį turintis televizijos serialas „Naisių vasara“ netrukus pradės skaičiuoti jau 5-ąjį sezoną. Komerciniame kanale išpopuliarėjusi telenovelė nuo Naujųjų metų bus rodoma per LRT televiziją.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media