2023 m. birželio 6 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-12-09Labdaringame koncerte „Pasidalink“ suaukota suma perkopė pusę milijono litų!

Sekmadienio vakarą, gruodžio 8 d., daugybė Lietuvos žmonių atvėrė savo širdis ir pasidalijo duonos kąsniu su esančiais šalia tiesiogine šių žodžių prasme. „Maisto banko“ ir LNK televizijos surengto paramos koncerto „Pasidalink“ metu surinkta didžiulė suma – net 582 tūkst. litų, kurie bus skirti pagelbėti maisto stokojantiems žmonėms.

2013-12-09„Auksinis balsas“ – rokeris Jeronimas Milius

Didžiausias Lietuvoje tikro garso TV konkursas „Auksinis balsas“ šeštadienio naktį pasiekė kulminaciją: paaiškėjo tris mėnesius trukusio projekto nugalėtojas. Juo tapo Jeronimas Milius, tiesioginiame eteryje finale įveikęs keturis konkurentus: Liudą Mikalauską, Šoreną, Girmantę Vaitkutę ir Jokūbą Bareikį.

2013-12-07Po motinystės atostogų į LNK eterį sugrįžta Živilė Vaškytė

Pirmą kartą po to, kai susilaukė dukters Fridos, į LNK eterį sugrįš žavioji TV laidų vedėja Živilė Vaškytė. Vos keturių mėnesių dukrelę turinti žurnalistė dar nepratina savo pirmagimės būti be mamos, bet išimtį padarė LNK ir „Maisto banko“ koncertui „Pasidalink“. Živilė Vaškytė vadovaus koncerto tiesioginiam jungimuisi iš Vilniaus. Vilniečių vardu kartu su kunigu Ričardu Doveika ji kvies aukoti alkstantiems.

2013-12-07„Naisių vasaros“ seriale – įtempta Jurgos meilės drama

Į LRT televiziją persikėlęs populiarusis lietuviškas serialas „Naisių vasara“ naujame, jubiliejiniame, sezone šaltais žiemos vakarais pažada šildyti išskirtinai šiltomis romantinėmis scenomis. Viena jų, dar praėjusiame sezone daug intrigų kėlusi Jurgos (akt. Vaida Kavaliauskaitė) ir Kazio (akt. Valdas Vaitiškis) meilės drama. Pasak kūrėjų, ši graži herojų draugystė pagaliau pasieks kulminaciją.

2013-12-07Ar išsipildys A. Valinsko gimtadienio noras „Euroviziją“ atvežti į Lietuvą?

Iki nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos starto televizijoje beliko savaitė. Jau gruodžio 14 dieną LRT eteryje aidės garsiausių šalies dainininkų balsai, o gerą nuotaiką lies nauja televizinė pora – Arūnas Valinskas ir Simona Nainė.

2013-12-05Jau prasidėjo LNK naujamečio žiburėlio filmavimai

Jau prasidėjo LNK naujamečio žiburėlio filmavimai. ŠIEMET TAI SKAMBĖS TAIP: „Kaip Spragtukas meilės ieškojo. Naujametis Žiburėlis 2014“ Gamintojai - prodiuserinė kompanija „Elitaz“, režisierius - Julius Juchnevičius. Veiksmas vyksta UAB „Linksmų nuotykių karalystėje“ (LNK), kuri rengia vakarėlį žvaigždėms su spektakliu. Netikėtai Baltarusijos miškuose dingus teatro trupei, skubiai organizuojamas „Spragtuko“ vaidinimas iš vietinių svečių pajėgų.

2013-12-03UAB „Pictura“ skirtas įspėjimas

Lietuvos radijo ir televizijos komisija š. m. lapkričio 26 d. paskyrė įspėjimą UAB „Pictura“ už padarytus licencijos sąlygų ir Visuomenės informavimo įstatymo reikalavimų pažeidimus. Komisija nustatė, kad UAB „Pictura“ š. m. rugpjūčio 12-18 dienomis, transliuodama programą „KTV plius“ kabelinės televizijos tinklais Panevėžyje, nevykdė licencijoje nustatytų įsipareigojimų programos sandarai ir turiniui ir tuo pažeidė licencijos sąlygas.

2013-12-03UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ - įspėjimas už prekių rodymo pažeidimus

Lietuvos radijo ir televizijos komisija nustatė, kad televizijos programoje „LNK“ š. m. spalio 29 ir 30 d. transliuotose laidose „Labas vakaras, Lietuva“ buvo nesilaikoma nustatytų reikalavimų prekių rodymui.

2013-12-03A. Čekuolis: „Aukodami galime padėti ne tik vargstantiems, bet ir sau“

Prieš didžiąsias metų šventes gausėja ne tik šventinių renginių, bet ir paramos projektų. Pasak vieno garsiausių Lietuvos žurnalistų, rašytojo ir LRT laidų vedėjo Algimanto Čekuolio, aukodami vargstantiems padedame ne tik kitiems, bet ir sau. Jau netrukus A. Čekuolis kartu su 10-čia kitų nacionalinio transliuotojo laidų vedėjų kvies aukoti labdaros akcijai koncerte „Maltiečių sriuba 2013“. Koncertą-telemaratoną gruodžio 4 d. nuo 19 val. tiesiogiai transliuos LRT televizija.

2013-12-03LRT „Europos filmų savaitei“ pasiūlytą T. Donelos „Atsisveikinimą“ pamatys 5 šalių žiūrovai

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos „Europos filmų savaitei“ pasiūlytą meninę juostą „Atsisveikinimas“ pamatys Airijos, Vokietijos, Nyderlandų, Kroatijos ir Maroko žiūrovai. Režisieriaus Tomo Donelos filmą savo auditorijoms nutarė parodyti šių šalių visuomeniniai transliuotojai.

2013-12-02Kulinariniame šou „Skonis“ Natalija Bunkė pasirodė su ypač pikantiška iškirpte

Didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“ dalyvių paruoštus delikatesus ragavo „Pop ladies“ merginos. Tačiau ne mažiau pikantiška pasirodė pati ragautoja Natalija Bunkė, į „Skonį“ atvykusi su įspūdinga iškirpte.

2013-12-02LNK laidų vedėjas Giedrius Leškevičius savo būsimai žmonai pasipiršo vos po dviejų savaičių draugystės!

LNK televizijos laidos „24 valandos“ vedėją Giedrių Leškevičių žiūrovai dažniausiai įpratę matyti vedantį ne pramoginio pobūdžio laidas. Ekrane rimtas ir susikaupęs, o už jo ribų – nebijantis iššūkių ekstremalas, kalbantis greitai, smagiai ir beveik be perstojo – tuo įsitikino BTV „Sekmadienio ryto“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė, pasikvietusi Giedrių į laidą pagaminti jai pusryčius.

2013-11-30Kristina Savickytė-Damanskienė,: „Naujoje laidoje suteiksime atgaivą nuo blogų naujienų išvargintiems tėvams“

Kas naujo vyksta mokyklose? Kaip šiandien mokosi mūsų vaikai? Ir kokios karjeros perspektyvos jų laukia ateityje? Atsakymai į įdomiausius klausimus, patarimai ir aktualiausios švietimo naujienos nuo šiol žiūrovų laukia kiekvieną sekmadienio popietę naujoje LRT televizijos laidoje „Tėvų klasė“. LRT eterio naujienos vedėja taps žinoma aktorė ir trijų vaikų mama Kristina Savickytė-Damanskienė.

2013-11-30Žurnalistai kviečiami į „vestuves“

Dvi nuotakos - Eglė Driukaitė ir Lina Rastokaitė, jaunikis Leonardas Pobedonoscevas, kunigas, jaunosios tėvai Arūnas Storpirštis ir Larisa Kalpokaitė, išsipuošę draugai, artimieji, visi serialo aktoriai ir vienas didelis nesusipratimas. Tokia įspūdinga scena bus filmuojama pirmadienį seriale "Baisiausia mano gyvenimo savaitė". Filmavimas vyks "Naručio" viešbutyje, Kolonų salėje (įėjimas per kiemelį) pirmadienį, gruodžio 2 dieną, anksti ryte (7 - 8,30 val.)

2013-11-29Jeronimas Milius: „Kas rytą galiu pasakyti, kad gyvenimas yra jėga!“ (1)

Likus vos žingsneliui iki vienintelio Lietuvoje tikro garso televizijos konkurso „Auksinis balsas“ finalo, šį šeštadienį projektą paliks vienas iš šešių projekto dalyvių. Šio šeštadienio muzikinis iššūkis – lotynų Amerikos muzika. Kuriam dalyviui šis vakaras bus lemtingas? Šeštadienio koncerte išvysime šešis pretendentus į „Auksinio balso“ titulą: Girmantę Vaitkutę, Eveliną Sašenko, Šoreną, Jokūbą Bareikį, Liudą Mikalauską ir Jeronimą Milių.

2013-11-29"Šok!“ finale karaliaus komedija

Jau šį sekmadienį (gruodžio 1) LRT didžiojoje studijoje įsišėls juokas ir pokštai, kuriuos ant parketo sukurs dešimt nacionalinio šokių talentų konkurso „Šok!” finalistų. Antrojo „Šok!“ finalo tema – komedija! Pagalvojus, su kokiais iššūkiais susidurs šokėjai, pirmiausia akys krypsta į išskirtinį kolektyvą – „Radžjašri Rameš akademiją“ – paslapties gaubiamus indiškus šokius šokančias moteris.

2013-11-27„Diagnozė: valdžia“: kodėl lietuviams pašalpa mielesnė už algą?

„Kodėl jį kažkas turi išlaikyti, kodėl jis negali prisidėti prie visuomenės, kuri juo rūpinasi, gerovės, - Z. Zebkinui atkerta R. Dagys. – Ar jis turi negalią, kodėl nedirba?“ LNK laidoje „Diagnozė: valdžia“ šį trečiadienio vakarą 20.20 val. vienas darbo partijos lyderių Vytautas Gapšys ir buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Dagys aiškinsis, kodėl Lietuvoje dirbti neapsimoka.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media