2021 m. spalio 24 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-11-17„Šok!“ finalininkų neišpaikina net pasaulio čempionų titulas

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“ gali didžiuotis žiūrovams rodomais išskirtinai talentingais dalyviais, tarp kurių – net pasaulio čempionai, grupė „Gelmė“. Šiame projekte jie – jau finalininkai ir tikrai nemenkas puntukas konkurentams ant kelio. Pabradėje esančios grupės vadovei ir choreografei Agnei Rickevičienei net sunku išvardinti visus laimėjimus, nes grupė dalyvauja nesuskaičiuojamoje daugybėje konkursų, o per visą grupės gyvavimo istoriją nacionaliniuose konkursuose nėra laimėję žemesnės kaip pirma ar grand prix vietos.

2013-11-17A. Mamontovas: „Lietuvius atskiriu iš to, kad visame pasaulyje mane sutikę jie sako „Laba diena”

„Kaip aš atpažįstu lietuvį, einantį Londono gatve? Dažniausiai iš to, kad tas žmogus žiūri į mane ir pradeda šypsotis“, – sako Andrius Mamontovas, kurio dainų lietuviai visame pasaulyje klausosi jau 30 metų. Išeivijai transliuojančio kanalo LRT Lituanica laidai „Tapatybė.LT“ Andrius pasakoja, kad jaučiasi laimingas, užsiimdamas muzikine veikla, ir kad stengiasi į visus dalykus žvelgti kūrybiškai: „Man patinka dalyvauti įvairiuose projektuose, kuriuose dalyvauja įdomūs, kūrybingi žmonės. Tik realizuodamas savo savybes, žmogus gali būti laimingas.”

2013-11-17Šeštadienį su „Lietuvos balsu“ atsisveikino septyni dainininkai

Paskutinis žingsnelis iki kito etapo – šį šeštadienį LNK eterį pasiekė jau ketvirtoji galingo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dvikovų laida. Scenoje skambėjo ir romantiškos, ir energingos, uždegančios dainos. Dvikovų dalyviai buvo verti vienas kito, tačiau nugalėtojai buvo paskelbti, o pralaimėjusiųjų ir iki kitų metų su „Lietuvos balsu“ atsisveikinusiųjų buvo net septyni. Visų dvikovų nugalėtojų ir kitų mokytojų grobiu tapusių dalyvių jau netrukus laukia kitas projekto etapas – nokautai.

2013-11-15UAB „Šiaulių apskrities televizija“ skirtas įspėjimas (1)

Atlikdama programų stebėseną, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau - Komisija) nustatė, kad 2013 m. rugsėjo 19 d. nuo 18.00 val. iki 22.00 val. UAB „Šiaulių apskrities televizija“ savo programoje „Šiaulių televizija“ transliavo įvairaus pobūdžio tinkamai neišskirtus komercinius audiovizualinius pranešimus bei nesilaikė reklamos trukmės reikalavimų.

2013-11-15UAB „BALTICUM TV“ Klaipėdoje 45 TV kanalu retransliuos programą „TV 1000 Russkoe kino“

Lietuvos radijo ir televizijos komisija susumavo konkurso retransliuoti vieną televizijos programą per 45 TV kanalo skaitmeninę antžeminę stotį Klaipėdoje rezulatatus. Licenciją nuspręsta išduoti vienintelei konkursui paraišką pateikusiai UAB „BALTICUM TV“ retransliuoti programą „TV 1000 Russkoe kino“.

2013-11-15LNK „Lietuvos balsas“ – populiariausia TV laida Lietuvoje (1)

LNK muzikinis šou „Lietuvos balsas“ praėjusią savaitę tapo žiūrimiausia laida šalyje. Šeštadienį ją žiūrėjo 726 tūkstančiai žiūrovų (reitingas 11.6 proc., žiūrovų dalis – 29,9 proc.). Pirmoje populiariausių laidų sąrašo vietoje besipuikuojantis „Lietuvos balsas“ aplenkė aštuntoje pagal populiarumą vietoje atsidūrusį TV3 muzikinį projektą „X faktorius“ (9,8 proc. reitingas ir 23,9 proc. žiūrovų dalis) ir į 36 vietą nublokštą TV3 „Romeo ir Džiuljetą“.

2013-11-14„Info TV“ laida „Mano kiemas“ – kitokia televizija

Sekmadieniais 21.45 val. per „Info TV“ rodoma laida „Mano kiemas“ televizijos žiūrovams pateikia alternatyvą – kitokią televiziją. Lietuvos miestų ir kaimų kiemus išvažinėjusi žurnalistė Jurgita Pridotkaitė sako, kad visur buvo sutikta iš širdies, o Elektrėnuose prapliupus lietui, elektrėniškiai net padovanojo striukę.

2013-11-14LRT teigiamai vertina per 80 procentų Lietuvos gyventojų

LRT kaip žiniasklaidos priemonės veiklą teigiamai vertina 84 procentai Lietuvos gyventojų. Tokius duomenis atskleidžia bendrovės RAIT naujausias, spalį atliktas tyrimas. Palyginti su balandžio mėnesį atliktu analogišku tyrimu, matomas gana žymus – net 10 procentinių punktų – teigiamai LRT kaip žiniasklaidos priemonės veiklą vertinančių pagausėjimas.

2013-11-13Vachtangovo teatro spektakliai Vilniuje – tiesiogiai per LRT Kultūrą

Į Lietuvą gastrolių atvyksta lankomiausias Maskvos akademinis J. Vachtangovo teatras, vadovaujamas režisieriaus Rimo Tumino. Gera žinia tiems, kurie nespėjo nusipirkti bilietų į režisieriaus spektaklius „Eugenijus Oneginas“ ir „Vėjas tuopose“ – lapkričio 13 ir 15 dienomis spektaklius tiesiogiai transliuos televizijos kanalas LRT Kultūra. Spektakliai bus transliuojami originalo kalba. Tiesioginių transliacijų iš Vilniaus mažojo teatro pradžia – 19.10 val.

2013-11-13LRT eteryje – 300-oji laida „Laba diena, Lietuva“

Lapkričio 13 dieną LRT televizijos eteryje nuskambėjo 300-oji laida „Laba diena, Lietuva“. „Laba diena, Lietuva“ – kiekvieną darbo dieną nuo 13.55 val. per LRT televiziją.

2013-11-12„Diagnozė: valdžia“: ar teisingumas tik saviems?

Šį trečiadienio vakarą 20.20 val. specialioje tiesioginėje LNK laidoje susirems V. Uspaskichas ir E. Masiulis. Kodėl parlamentarams vis dar reikia neliečiamybės? Seimas ketvirtadienį svarstys Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho ir parlamentaro Remigijaus Ačo neliečiamybės klausimą.

2013-11-12„Labas rytas, Lietuva“ – jau ir išmaniojoje programėlėje

Šį mėnesį 26-ąjį gimtadienį švenčianti žiūrimiausia ryto informacinė laida „Labas rytas, Lietuva“ turi dovaną, kuria mielai dalijasi su žiūrovais. Tai, kas svarbiausia ryte, – nuo naujausių žinių, orų prognozių iki aktualių diskusijų ir spaudos apžvalgų – nuo šiol bus matoma ne tik televizijos ekrane, bet ir išmaniojoje programėlėje „Labas rytas“!

2013-11-11Per LNK – naujausias serialų „Dingę“ ir „Ties riba“ prodiuserio J.J.Abramso darbas

Kultinius serialus „Dingę“, „Ties riba“ ir „Judantis objek@as” prodiusavęs dviejų „Emmy“ laureatas J. J. Abramsas, kuris prodiusuos ir naujausias „Žvaigždžių karų“ ir „Misijos neįmanomos“ dalis, pristato naują savo serialą – kriminalinį veiksmo „Alkatrasą“ („Alcatraz“). LNK televizija „Alkatrasą“ pradės rodyti pirmadieniais 23 val., nuo lapkričio 18-osios, pasibaigus serialui „Paskutinė tvirtovė“.

2013-11-10Drama „Lietuvos balse“: ką daryti, kai pralaimėtojų nėra?

Trečioji muzikinių „Lietuvos balso“ dvikovų laida, kuri LNK eteryje pasirodė šeštadienį, priminė tikrą išgyvenimų dramą. Puikiai scenoje pasirodžiusios poros drebančiais keliais laukė mokytojų sprendimo, kurie tapo laimingaisiais ir keliauja toliau, o kuriems lemta palikti populiarųjį projektą. Tuo tarpu mokytojai tiesiog laužė galvas, bandydami išspręsti dilemą: kurį dalyvį išskirti, kai pralaimėtojų, atrodo, nėra?

2013-11-09Leonardui Pobedonoscevui – „Baisiausia gyvenimo savaitė“

Jaunikis Mikas, kuriam septynios dienos iki vestuvių tampa baisiausia jo gyvenimo savaite. Tokį vaidmenį naujame LNK seriale gavo žiūrovų mylimas aktorius Leonardas Pobedonoscevas, kuris po ilgos pertraukos vėl grįš į televizijos ekranus. Jau pirmosiose LNK serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ serijose jis sugebės dukart pamesti žiedą, numarinti sužadėtinės tėvų šunį, sumaišyti savo būsimos žmonos ir uošvių miegamuosius ir paguldyti į komą jaunosios senelę.

2013-11-09„Šok!“ teisėjai „išmaudė“ šokančių trenerių komandas

Jau šį sekmadienį nacionaliniame šokio talentų konkurse „Šok!“ – priešpaskutinis pusfinalis, kuriame pasirodys specialiai projektui susibūrusios dvi profesionalių šokėjų-trenerių komandos – „Laido crew“ ir „Project“. Profesionalūs šokėjai buvo apstulbę – sulaukti tiek kritikos strėlių iš kolegų jie tikrai nesitikėjo.

2013-11-07Loretą Graužinienę „Dviračio šou“ įkūnija Donata Rinkevičienė  (2)

„Pasidaryk naują šukuoseną, pasidažyk. Ir tu suprasi, kad nereikia būti tokiai onoravai ir visko imti į širdį. Svarbu gerai atrodyti“, – Loreta Graužinienė negailėjo patarimo susirūpinusiai kolegei Birutei Vėsaitei ką tik praėjusioje BTV laidoje „Dviračio šou“. Loretą Graužinienę įkūnijo aktorė Donata Rinkevičienė, o Birutę Vėsaitę – Gabija Ryškuvienė.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media