2023 m. birželio 6 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-11-26Juodaplauke virtusi Lina Rastokaitė pašiurpo: „Seriale tapau maniakiška kvaiša“ (1)

Jau gruodžio 4-ąją LNK eteryje – spalvingiausia metų premjera, humoro serialas „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ su Leonardu Pobedonoscevu, Egle Driukaite, Arūnu Storpirščiu, Larisa Kalpokaite ir Asta Baukute, kuris atskleis, kokios gali būti siaubingos septynios dienos iki vestuvių. Juolab, kad jas sužlugdyti pasiruošusi ir buvusi jaunikio mergina.

2013-11-25Jaunatviškai manekenei Eglei Grėbliauskaitei tenka įtikinėti, kad ji – greit 40 metų sulauksianti keturių vaikų mama

Manekenė Eglė Grėbliauskaitė naujus pažįstamus dažnai turi įtikinėti, kad ji – keturių vaikų mama, kuriai greitai keturiasdešimt. Lieknutė, jaunatviška moteris dažnai išgirsta kalbų, kad jos grožis padailintas plastikos chirurgų. Tačiau tokia abejonė manekenei – didžiausias įžeidimas. Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki“ gražuolė piestu stos prieš plastines operacijas, įspėdama merginas jokiu būdu jų nesidaryti ir patars moterims, ko imtis, kad nesentų.

2013-11-24Spaudos konferencija - Gyvo garso koncerto „LRT Opus metai Ore“ pristatymas

Projektui „LRT Opus Ore“ – jau metai! Ta proga bus rengiamas gyvo garso koncertas „LRT Opus metaiOre“. Lapkričio 25 d. (pirmadienį) 13:00 val. LRT klube (Konarskio g. 49) įvyks spaudos konferencija, kurioje radijo stoties LRT Opus komanda atskleis koncerto idėją.

2013-11-24„Lietuvos balso“ nokautai: pikantiškai nuskambėjęs „Pienių vynas“ ir I. Valinskienės bučiniai ją viliojusiam dalyviui

Šeštadienį LNK eteryje startavo naujas ir labai intriguojantis „Lietuvos balso“ etapas – nokautai. Į trijules mokytojų suskirstyti dalyviai stojo į kovą dėl išlikimo, po kurios vienas iš trijų dainininkų turėjo palikti šou. O laimingieji džiaugėsi gavę bilietą tiesiai į finalines „Lietuvos balso kovas“. Šįkart žiūrovai išgirdo Ingos ir Arūno Valinskų ir Donato Montvydo mokinių balsus.

2013-11-22Jogaila Morkūnas karštoje „Valandos su Rūta“ diskusijoje apie žaliavalgystę: „O kur tada gyvenimo džiaugsmas?“

Ar žaliavalgystė - nauja mada, dar viena banga po kaimiškų, ekologiškų produktų valgymo vajaus? Žaliavalgiai ne tik maitinasi vien augaliniu maistu, bet jo ir nekepa, neverda. „Tai kraštutinumas, tai yra iškrypimas“, - kategoriškai žaliavalgius LNK laidoje „Valanda su Rūta“. kritikavo Juozas Kulvinskas. Knygos apie sveiką mitybą autorius tvirtina, kad žmogui reikalinga ir sveika mėsa, kiaušiniai, pieno produktai, netgi lietuviški cepelinai.

2013-11-22Aurimas Žvinys, vaidindamas seriale „Naisių vasara“, prisimena kaime praleistas vaikystės vasaras

Vaidybinis serialas „Naisių vasara“, turintis nemažą ištikimų žiūrovų būrį, ir šiame sezone koncentruojasi į kaimo žmonių buitį ir būtį. Įvairiame kontekste neretai iškeliamos ir išryškinamos kaimo socialinės problemos – girtuoklystė, skurdas, nedarbas, neparodant pastangų tas problemas įveikti. Žmonių telkimasis bendriems sprendimams ir darbams, bendruomeniškumas, kaimo šviesuolių indėlis, ypatingas dėmesys kultūrai, verslo idėjų gimimas – tai yra tas pozityvas, kuris grumiasi su problemomis ir daro kaimo gyvenimą šviesesnį, įdomesnį, įvairesnį.

2013-11-21Kalėdų eglutės įžiebimas Prezidentūroje – tiesiogiai per LRT

Penktadienį, lapkričio 22 d. Prezidentė kartu su vaikais ir kaimo bibliotekininkais iš visos Lietuvos įžiebs pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbs akcijos „Knygų Kalėdos" kelionės po Lietuvą pradžią. Šventę iš Prezidentūros Baltosios salės nuo 16 val. tiesiogiai transliuos LRT televizija. Renginį ves Andrius Rožickas.

2013-11-21LRT laidų vedėjai pirmieji išbandė šių metų „Maltiečių sriubos“ receptą

Šį trečiadienį pagal specialų receptą LRT klube Edita Mildažytė, Eglė Daugėlaitė, Lolita Bytautaitė, Loreta Sungailienė, Stanislovas Kavaliauskas, Arnas Mazėtis, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė virė sriubą, į kurią pateko ne tik tradiciniai ingredientai – daržovės, mėsa ir prieskoniai – bet ir Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) jau 8-ą kartą rengiamos akcijos „Maltiečių sriuba“ puoselėjamos vertybės: meilė, supratingumas, pagalba kitiems, šiluma bei dėmesys savo artimiesiems

2013-11-21Šokėjai Katerina Voropaj ir Vytautas Mackonis parketą iškeitė į LNK ledą

Kartu su dainininke Vaida Genyte, magu Mantu Wizzardu, Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskiene, sporto žinių vedėja Asta Žukaite naujajame LNK šokių ant ledo šou suksis ir žinomos sportinių šokių žvaigždės – Katerina Voropaj bei Vytautas Mackonis.

2013-11-18Vienas „Skonio“ lyderių brazilas Renato Costa Pereira iš banko svajoja sugrįžti į virtuvę

Dalyvavimas didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“ brazilą Renato Costa Pereirą vėl privertė prisiminti savo seną svajonę – kaip ir visi giminės vyrai, įkurti savo mažytį restoranėlį. Penkerius metus Lietuvoje darbavęsis restorano šefu, Renato jau pusmetį dabar dirba „Barclays“ banke Lietuvoje. „Panaudoju savo gebėjimus bendrauti ispaniškai, portugališkai, angliškai ir lietuviškai“, - sako Renato, dabar pasinėręs į visą laiką suryjančią veiklą: atsakingas darbas pasauliniame banke, studijos M.Riomerio universitete ir dalyvavimas „Skonyje“.

2013-11-18„Naisių vasaros“ jubiliejinis sezonas – per LRT

Ištikimų žiūrovų būrį turintis televizijos serialas „Naisių vasara“ netrukus pradės skaičiuoti jau 5-ąjį sezoną. Komerciniame kanale išpopuliarėjusi telenovelė nuo Naujųjų metų bus rodoma per LRT televiziją.

2013-11-17„Šok!“ finalininkų neišpaikina net pasaulio čempionų titulas

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“ gali didžiuotis žiūrovams rodomais išskirtinai talentingais dalyviais, tarp kurių – net pasaulio čempionai, grupė „Gelmė“. Šiame projekte jie – jau finalininkai ir tikrai nemenkas puntukas konkurentams ant kelio. Pabradėje esančios grupės vadovei ir choreografei Agnei Rickevičienei net sunku išvardinti visus laimėjimus, nes grupė dalyvauja nesuskaičiuojamoje daugybėje konkursų, o per visą grupės gyvavimo istoriją nacionaliniuose konkursuose nėra laimėję žemesnės kaip pirma ar grand prix vietos.

2013-11-17A. Mamontovas: „Lietuvius atskiriu iš to, kad visame pasaulyje mane sutikę jie sako „Laba diena”

„Kaip aš atpažįstu lietuvį, einantį Londono gatve? Dažniausiai iš to, kad tas žmogus žiūri į mane ir pradeda šypsotis“, – sako Andrius Mamontovas, kurio dainų lietuviai visame pasaulyje klausosi jau 30 metų. Išeivijai transliuojančio kanalo LRT Lituanica laidai „Tapatybė.LT“ Andrius pasakoja, kad jaučiasi laimingas, užsiimdamas muzikine veikla, ir kad stengiasi į visus dalykus žvelgti kūrybiškai: „Man patinka dalyvauti įvairiuose projektuose, kuriuose dalyvauja įdomūs, kūrybingi žmonės. Tik realizuodamas savo savybes, žmogus gali būti laimingas.”

2013-11-17Šeštadienį su „Lietuvos balsu“ atsisveikino septyni dainininkai

Paskutinis žingsnelis iki kito etapo – šį šeštadienį LNK eterį pasiekė jau ketvirtoji galingo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dvikovų laida. Scenoje skambėjo ir romantiškos, ir energingos, uždegančios dainos. Dvikovų dalyviai buvo verti vienas kito, tačiau nugalėtojai buvo paskelbti, o pralaimėjusiųjų ir iki kitų metų su „Lietuvos balsu“ atsisveikinusiųjų buvo net septyni. Visų dvikovų nugalėtojų ir kitų mokytojų grobiu tapusių dalyvių jau netrukus laukia kitas projekto etapas – nokautai.

2013-11-15UAB „Šiaulių apskrities televizija“ skirtas įspėjimas (1)

Atlikdama programų stebėseną, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau - Komisija) nustatė, kad 2013 m. rugsėjo 19 d. nuo 18.00 val. iki 22.00 val. UAB „Šiaulių apskrities televizija“ savo programoje „Šiaulių televizija“ transliavo įvairaus pobūdžio tinkamai neišskirtus komercinius audiovizualinius pranešimus bei nesilaikė reklamos trukmės reikalavimų.

2013-11-15UAB „BALTICUM TV“ Klaipėdoje 45 TV kanalu retransliuos programą „TV 1000 Russkoe kino“

Lietuvos radijo ir televizijos komisija susumavo konkurso retransliuoti vieną televizijos programą per 45 TV kanalo skaitmeninę antžeminę stotį Klaipėdoje rezulatatus. Licenciją nuspręsta išduoti vienintelei konkursui paraišką pateikusiai UAB „BALTICUM TV“ retransliuoti programą „TV 1000 Russkoe kino“.

2013-11-15LNK „Lietuvos balsas“ – populiariausia TV laida Lietuvoje (1)

LNK muzikinis šou „Lietuvos balsas“ praėjusią savaitę tapo žiūrimiausia laida šalyje. Šeštadienį ją žiūrėjo 726 tūkstančiai žiūrovų (reitingas 11.6 proc., žiūrovų dalis – 29,9 proc.). Pirmoje populiariausių laidų sąrašo vietoje besipuikuojantis „Lietuvos balsas“ aplenkė aštuntoje pagal populiarumą vietoje atsidūrusį TV3 muzikinį projektą „X faktorius“ (9,8 proc. reitingas ir 23,9 proc. žiūrovų dalis) ir į 36 vietą nublokštą TV3 „Romeo ir Džiuljetą“.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media