2023 m. gruodžio 6 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-11-07Žinių viktorinoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – uoliausi knygų skaitytojai

Speciali „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ laida – lapkričio 8 d., penktadienį 19.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjai Dominykas Vaitiekūnas ir Andrius Rožickas.

2013-11-06Telefoninių sukčių apgauta Dalia Teišerskytė: „Būčiau davusi ir daugiau“

„Tie du šimtai litų, kuriuos atidaviau sukčiui, man davė daug patirties ir šiek tiek pridėjo proto. Už pamoką susimokėjau“, – laidoje pasakos D.Teišerskytė. Visa tiesa apie telefoninius sukčius BTV laidoje „Yra kaip yra“ jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per BTV!

2013-11-05Pirmoji „Pašėlusių močiučių“ misija – rasti merginą 130 kg sveriančiam vyrui  (1)

Lapkričio 5 dieną LNK eteryje - naujo, pagal Izraelio TV formatą kuriamo šou „Pašėlusios močiutės“ premjera: trys LNK močiutės jau įvykdė pirmąją gelbėjimo operaciją. Į močiutes vilnietis Žygimantas kreipėsi su jam pačiam tiesiog neįveikiama problema: „Kaip 130 kg sveriančiam ir savimi nepasitikinčiam vaikinui susirasti antrąją pusę?”. Kristina Kazlauskaitė, Aurelija Grabštienė ir Joana Bartaškienė čiupo problemą už ragų ir… rado dar daugiau problemų.

2013-11-05Per LRT Kultūrą – geriausi pasaulio filmai originalo kalba (5)

Televizijos kanalas LRT Kultūra kiekvieną pirmadienio vakarą 18.15 val. rodys subtitruotus kino filmus originalo kalba. Filmai originalo kalba su subtitrais ir toliau bus rodomi ir LRT Kultūros „Elito kino“ rubrikoje vėliais trečiadienio vakarais. Ateinantį pirmadienį, lapkričio 11 d. per LRT Kultūrą anglų kalba kviečiame žiūrėti „Oskarui“ nominuotą filmą iš romantinių komedijų aukso fondo „Kai Haris sutiko Sali“ (When Harry Met Sally...) su Billy‘u Crystalu ir Meg Ryan (rež. Rob Reiner)

2013-11-05Ketvirtadienio rytais per LRT Justė Zinkevičiūtė taps gide po kino pasaulį

Justė Zinkevičiūtė – žavi jaunosios kartos kino ir teatro aktorė. Mergina save jau yra išbandžiusi įvairiuose vaidmenyse, tačiau šis, naujasis, kitoks. Gidės. Nuo šio ketvirtadienio naujoje LRT televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ skiltyje „Kino gidas“ Justė Zinkevičiūtė žiūrovus vedžios po įvairius kino festivalius, filmų premjeras, kūrybines dirbtuves.

2013-11-03„Lietuvos balse“ – du išgelbėti balsai, I. Valinskienės ašaros ir scenoje gimusios aistros

Šeštadienį „Lietuvos balsas“ LNK eteryje apnuogino ne tik talentų balsus, bet ir atvėrė slapčiausius mokytojų jausmus. Antroje projekto dvikovų laidoje balsus surėmė septynios dalyvių poros.

2013-11-01„Šok!“ finalistai Naglis ir Kristina: „Švariai projektas mums nepraeis“

Buvę klasiokai, draugai, bendradarbiai, o šiuo metu dar ir nacionalinio šokių talentų konkurso „Šok!“ dalyviai baleto artistai Naglis Bierancas ir Kristina Taraškevičiūtė – jau projekto finalistai. Nuo paauglystės kartu šokantys artistai dalyvavimą šokių projekte vadina paskutiniu pasispardymu, kuris, pasak Naglio, nepraeis be pasekmių. Trečiasis „Šok!“ pusfinalis – jau šį sekmadienį, 18.30 val. per LRT. Laidos vedėjas Audrius Giržadas.

2013-11-01„Namai, kur širdis“ aktorius R. Šimukauskas: „Turiu įgimtą skonio jausmą“ (1)

Nuolat keičiami kostiumai ir grimas – neišvengiama aktorių kasdienybė. Mainyti ne tik nuotaikas, bet ir įvaizdį vienodai tenka ir aktoriams vyrams, ir moterims. Apie aprangą prieš kameras ir gyvenime pasakoja serialo „Namai, kur širdis“ aktoriai Ramūnas Šimukauskas ir Aleksandras Kleinas.

2013-11-01Kristina Brazauskienė nušvilpė Liną Samėną (1)

Didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis" aistros kaista greičiau nei orkaitėje su grilio režimu. Keturi „Skonio" teisėjai - Romas Zakarevičius, Agnė Jagelavičiūtė, Liutauras Čeprackas ir Kristina Brazauskienė su savo komandomis šį sekmadienį 19.30 val. susikaus komandinėje rungtyje.

2013-10-31„Tapatybė LT“: LRT Lituanica – nacionalinio transliuotojo tiltas tarp Lietuvos ir pasaulio

„Mes norime suburti lietuvius visame pasaulyje”, – pasakoja LRT komunikacijos ir teisių valdymo departamento vadovas Arnas Zuikis. „LRT Lituanicos tikslas – plėsti šiam kanalui kuriamos originalios produkcijos apimtį, kurti daugiau specialių laidų ne tik iš Anglijos, bet ir iš Airijos, Šiaurės Amerikos, Pietų Europos, kuriose lietuviai galėtų matyti, ką kiti tautiečiai veikia užsienyje”. „Tapatybė LT“ – šį šeštadienį, lapkričio 2 d. 23.15 val. Lietuvos laiku per išeivijai skirtą LRT Lituanicą.

2013-10-31V. Adamkaus gimtadieniui – dokumentinio filmo premjera per LRT

Lapkričio 3-ąją Prezidentui Valdui Adamkui sukaks 87-eri. Ta proga LRT televizija kviečia į premjerą: sekmadienį, lapkričio 3 d. 21.15 val. bus rodomas dokumentinis filmas „Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus“.

2013-10-30Į „Skonį“ sugrįžusios Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė: „Supratome, kad išvirti kiaušinį yra mokslas“

Likimo ironija - itin griežtai norinčius patekti į didžiausią kulinarinį šou „Skonis“ vertinęs Liutauras Čeprackas nesurinko pilnos savo komandos. Todėl griežtajam teisėjui buvo suteikta teisė išsirinkti komandos narį iš tų, kurie buvo atmesti pirmajame atrankos etape. Liutauras, kaip pats juokauja, pasirinko „dvi už vieno kainą“ – žaviąsias grupės „Šarka“ merginas – Ievą Stasiulevičiūtę ir Gintarę Valaitytę.

2013-10-28Per LNK – lietuviška „Blogiausios mano gyvenimo savaitės“ versija

LNK įsigijo teisę kurti BBC transliuotą situacijų komediją „Blogiausia mano gyvenimo savaitė“. Po didžiulės sėkmės Didžiojoje Britanijoje serialas pateko į tarptautinę rinką, buvo sukurtos amerikietiškosios, itališkosios, vokiškosios ir kitų šalių komedijos versijos. Netrukus lietuviškąjį variantą žiūrovams pasiūlys LNK. Situacijų komediją „Blogiausia mano gyvenimo savaitė“ su lietuvių aktoriais kurs prodiuserių kompanija „VRS WPI Vilnius“, žinoma tokiais populiariais serialais kaip „Namai, kur širdis“, „Pavogta laimė“, „Mano mylimas prieše“, „Tikras gyvenimas“.

2013-10-26Rolandas Vilkončius sės į LNK žinių vedėjo kėdę

Nuo pirmadienio atsinaujinančias ir koncepciją keičiančias 21.21 val. LNK žinias Agnė Zacharevičienė ves su Rolandu Vilkončiumi. „Tai – labai netikėtas žinių vedėjų duetas, bet tai būtent tai, ko reikia gerokai pasikeisiančiose vakarinėse LNK žiniose. Agnės Zacharevičienės, kurią įprasta matyti vedančią žinias, partneriu pasiūlėme tapti Rolandui Vilkončiui. Jis, pramoginių laidų vedėjas, žinioms suteiks laisvumo, lengvumo“, - sako LNK žinių tarnybos vadovas Rolandas Agintas

2013-10-25„Mūsų laisvės metai. 1998-ieji“: skausmingos Rusijos krizės pasekmės

Kokias pasekmes šiandienos Lietuvos ekonomikai sukels blogėjanti ekonominė situacija Rusijoje? Kartą Lietuva jau buvo su tuo skausmingai susidūrusi: 1998-aisiais Rusijos krizė mūsų šaliai smogė itin skausmingai. Apie tai šį sekmadienį primins laida „Mūsų laisvės metai. 1998-ieji“.Sekmadienį A. Siaurusevičius į tuos metus sugrįš jau kaip „Mūsų laisvės metų“ vedėjas, kartu su Edita Mildažyte. „Mūsų laisvės metai. 1998-ieji“ – sekmadienį 21.15 val. per LRT televiziją.

2013-10-23Nauja laida per Info TV - „Mano kiemas”

Sekmadienį 21.45 val. per Info TV startuoja „Mano kiemas” - naujas televizinis projektas, pasakojantis apie miestų mikrorajonus. Savotiškus „miesto miestelius” - senamiesčius, į kuriuos traukia turistai ar pramogų ieškotojai, naujamiesčius, kuriuose dirbama ir miegamuosius rajonus, į kuriuos grįžtama. Prieš pareinant namo daugelis dar užsuka į krautuvėlę, kurioje Milda patars, kurios daržovės šviežesnės, į kepyklėlę sūrio lazdelių prie vyno, į kirpyklą pas Dalytę ar palieka vaikų batus apsiūti Romukui...

2013-10-21„Gelbėkit vaikus“ akcijai LNK koncerto žiūrovai paaukojo 443 446 litų

Šeštadienio vakarą tiesiogiai iš Kauno laisvalaikio ir prekybos centro „Mega“ LNK televizijos kanalu transliuoto paramos akcijos „Gelbėkit vaikus“ koncerto žiūrovai paaukojo 443 446 litų. Jie bus skirti keturioms, skirtinguose Lietuvos kampeliuose itin skurdžiai gyvenančioms šeimoms, siekiant apsaugoti jų vaikus nuo patekimo į globos namus. Kita dalis žiūrovų paaukotų pinigų bus panaudota naujam „Gelbėkit vaikus“ dienos centrui Gediškyje įkurti bei kasdienei dienos centrų visoje Lietuvoje veiklai.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media