2021 m. spalio 24 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-12-16LNK į Naujuosius čiuoš su populiariųjų projektų finalais, žydruoju žiburėliu ir septyniais „Hario Poterio“ filmais

Šiemetinis LNK šūkis – „Čiuožki į Naujuosius su LNK“ – pasirinktas ne veltui. LNK pradėjo aktyvius pasiruošimus premjeriniam „Šokių ant ledo“ šou, kuris prasidės visai netrukus po švenčių. Tikriesiems naujojo projekto dalyviams prakaitą liejant besiruošiant būsimiems pasirodymams, ledą išbandė LNK laidų vedėjai. Šventinės vinjetės su čiuožiančiomis LNK žvaigždėmis ir Manto Jankavičiaus daina „Čiuožki“ LNK eteryje karaliaus visą šventinį laikotarpį.

2013-12-13Nuo sausio LRT – jau ir raiškiosios televizijos kanalu LRT HD

LRT į naujuosius žengia dar modernesnė: nuo sausio antros pusės nacionalinis transliuotojas pradeda transliuoti naują raiškiosios HD televizijos programą LRT HD. Šios paslaugos gavėjais taps kabelinių ir IPTV televizijos vartotojai.

2013-12-12Cikle „Menininkų portretai“ – jau šimtasis filmas. Jis skirtas dailininkei Sigitai Maslauskaitei

Režisierius ir operatorius Juozas Matonis „Info TV“ kanale pristato premjerinį dokumentinį filmą apie dailininkė Sigitą Maslauskaitę „Šventųjų bendravimas ne altoriams“. Filmas bus rodomas gruodžio 29 dieną 16.45 val. Tai – jau šimtasis Juozo Matonio kurtas videofilmas iš ciklo „Menininkų portretai“.

2013-12-11Treniruotę LNK Dancing On Ice projekto dalyviams ves Lietuvos ledo viltis - Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas!

Sveiki, kolegos, Gruodžio 13 dieną, penktadienį 10 val. ant "Akropolio" ledo treniruotę LNK Dancing On Ice projekto dalyviams ves Lietuvos ledo viltis - Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas!

2013-12-10UAB „Baltijos TV“ prijungta prie UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“

Įvykus UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ reorganizacijai, prie jos buvo prijungta šiai bendrovei priklausanti UAB „Baltijos TV“.

2013-12-09A.Zuokas prisipažino „Nuo... Iki“: „8-oje klasėje pirmą kartą pasipriešinau geriančiam tėvui“ (1)

Miegas ant daugiabučio stogo, slepiantis nuo girto ir įsisiautėjusio tėvo, smurtas ir nepriteklius – tokią niūrią savo vaikystę jau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. „Nuo... Iki“ atskleis Vilniaus meras Artūras Zuokas. Politikas pirmą kartą atvirai papasakos, kaip augo stipriai geriančių tėvų šeimoje.

2013-12-09Labdaringame koncerte „Pasidalink“ suaukota suma perkopė pusę milijono litų!

Sekmadienio vakarą, gruodžio 8 d., daugybė Lietuvos žmonių atvėrė savo širdis ir pasidalijo duonos kąsniu su esančiais šalia tiesiogine šių žodžių prasme. „Maisto banko“ ir LNK televizijos surengto paramos koncerto „Pasidalink“ metu surinkta didžiulė suma – net 582 tūkst. litų, kurie bus skirti pagelbėti maisto stokojantiems žmonėms.

2013-12-09„Auksinis balsas“ – rokeris Jeronimas Milius

Didžiausias Lietuvoje tikro garso TV konkursas „Auksinis balsas“ šeštadienio naktį pasiekė kulminaciją: paaiškėjo tris mėnesius trukusio projekto nugalėtojas. Juo tapo Jeronimas Milius, tiesioginiame eteryje finale įveikęs keturis konkurentus: Liudą Mikalauską, Šoreną, Girmantę Vaitkutę ir Jokūbą Bareikį.

2013-12-07Po motinystės atostogų į LNK eterį sugrįžta Živilė Vaškytė

Pirmą kartą po to, kai susilaukė dukters Fridos, į LNK eterį sugrįš žavioji TV laidų vedėja Živilė Vaškytė. Vos keturių mėnesių dukrelę turinti žurnalistė dar nepratina savo pirmagimės būti be mamos, bet išimtį padarė LNK ir „Maisto banko“ koncertui „Pasidalink“. Živilė Vaškytė vadovaus koncerto tiesioginiam jungimuisi iš Vilniaus. Vilniečių vardu kartu su kunigu Ričardu Doveika ji kvies aukoti alkstantiems.

2013-12-07„Naisių vasaros“ seriale – įtempta Jurgos meilės drama

Į LRT televiziją persikėlęs populiarusis lietuviškas serialas „Naisių vasara“ naujame, jubiliejiniame, sezone šaltais žiemos vakarais pažada šildyti išskirtinai šiltomis romantinėmis scenomis. Viena jų, dar praėjusiame sezone daug intrigų kėlusi Jurgos (akt. Vaida Kavaliauskaitė) ir Kazio (akt. Valdas Vaitiškis) meilės drama. Pasak kūrėjų, ši graži herojų draugystė pagaliau pasieks kulminaciją.

2013-12-07Ar išsipildys A. Valinsko gimtadienio noras „Euroviziją“ atvežti į Lietuvą?

Iki nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos starto televizijoje beliko savaitė. Jau gruodžio 14 dieną LRT eteryje aidės garsiausių šalies dainininkų balsai, o gerą nuotaiką lies nauja televizinė pora – Arūnas Valinskas ir Simona Nainė.

2013-12-05Jau prasidėjo LNK naujamečio žiburėlio filmavimai

Jau prasidėjo LNK naujamečio žiburėlio filmavimai. ŠIEMET TAI SKAMBĖS TAIP: „Kaip Spragtukas meilės ieškojo. Naujametis Žiburėlis 2014“ Gamintojai - prodiuserinė kompanija „Elitaz“, režisierius - Julius Juchnevičius. Veiksmas vyksta UAB „Linksmų nuotykių karalystėje“ (LNK), kuri rengia vakarėlį žvaigždėms su spektakliu. Netikėtai Baltarusijos miškuose dingus teatro trupei, skubiai organizuojamas „Spragtuko“ vaidinimas iš vietinių svečių pajėgų.

2013-12-03UAB „Pictura“ skirtas įspėjimas

Lietuvos radijo ir televizijos komisija š. m. lapkričio 26 d. paskyrė įspėjimą UAB „Pictura“ už padarytus licencijos sąlygų ir Visuomenės informavimo įstatymo reikalavimų pažeidimus. Komisija nustatė, kad UAB „Pictura“ š. m. rugpjūčio 12-18 dienomis, transliuodama programą „KTV plius“ kabelinės televizijos tinklais Panevėžyje, nevykdė licencijoje nustatytų įsipareigojimų programos sandarai ir turiniui ir tuo pažeidė licencijos sąlygas.

2013-12-03UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ - įspėjimas už prekių rodymo pažeidimus

Lietuvos radijo ir televizijos komisija nustatė, kad televizijos programoje „LNK“ š. m. spalio 29 ir 30 d. transliuotose laidose „Labas vakaras, Lietuva“ buvo nesilaikoma nustatytų reikalavimų prekių rodymui.

2013-12-03A. Čekuolis: „Aukodami galime padėti ne tik vargstantiems, bet ir sau“

Prieš didžiąsias metų šventes gausėja ne tik šventinių renginių, bet ir paramos projektų. Pasak vieno garsiausių Lietuvos žurnalistų, rašytojo ir LRT laidų vedėjo Algimanto Čekuolio, aukodami vargstantiems padedame ne tik kitiems, bet ir sau. Jau netrukus A. Čekuolis kartu su 10-čia kitų nacionalinio transliuotojo laidų vedėjų kvies aukoti labdaros akcijai koncerte „Maltiečių sriuba 2013“. Koncertą-telemaratoną gruodžio 4 d. nuo 19 val. tiesiogiai transliuos LRT televizija.

2013-12-03LRT „Europos filmų savaitei“ pasiūlytą T. Donelos „Atsisveikinimą“ pamatys 5 šalių žiūrovai

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos „Europos filmų savaitei“ pasiūlytą meninę juostą „Atsisveikinimas“ pamatys Airijos, Vokietijos, Nyderlandų, Kroatijos ir Maroko žiūrovai. Režisieriaus Tomo Donelos filmą savo auditorijoms nutarė parodyti šių šalių visuomeniniai transliuotojai.

2013-12-02Kulinariniame šou „Skonis“ Natalija Bunkė pasirodė su ypač pikantiška iškirpte

Didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“ dalyvių paruoštus delikatesus ragavo „Pop ladies“ merginos. Tačiau ne mažiau pikantiška pasirodė pati ragautoja Natalija Bunkė, į „Skonį“ atvykusi su įspūdinga iškirpte.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media