2024 m. birželio 23 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2014-04-03Aktorė Agnė Kiškytė: „Skaitydama „Naisių vasaros“ scenarijų ne kartą aiktelėjau“

Penktajame serialo „Naisių vasara“ sezone debiutavusi aktorė Agnė Kiškytė veikiausiai palietė ne vieno žiūrovo širdį. Seriale ji – Gabrielė, vieną gražią dieną nežinia iš kur atsidūrusi ramiame miestelyje ir sudrumstusi jo kasdienybę. Seriale iškilusi problema – labai gyvenimiška. Gabrielė – atvykėlė iš Australijos, panorusi atsiimti žuvusios sesers dukrytę, kurią įsivaikino svetimi. Kuo pasibaigs intriguojanti globos istorija?

2014-04-03LNK įsigijo realybės serialo formatą „Diena ir naktis“

Netrukus per LNK – dar vienas netikėtas ir originalus šou. LNK pasirašė sutartį su Vokietijos prodiuseriais „Filmpool“ ir įgijo teisę Lietuvoje rengti realybės serialą „Day and Night“ („Diena ir naktis“). Pirmasis „Dienos ir nakties“ sezonas, parodytas per RTL2 kanalą Vokietijoje, tapo didele sensacija. Vien „Facebooke“ jis surinko 2,7 milijono gerbėjų, o antrojo serialo sezone žiūrovų kiekis išaugo 200%.

2014-04-01„Auksiniuose svogūnuose“ paaiškės, kokiais gyvūnais ankstesniame gyvenime buvo garsiausi politikai

Legendinė ir Lietuvą iki ašarų kiekvieną balandžio 1-ąją juokinanti „Auksinių svogūnų“ ceremonija - jau rytoj. Tiesioginė grandiozinio renginio transliacija prasidės 19.30 tiesiogiai per LNK. Šįkart paranormalų Lietuvos politinį ir visuomeninį gyvenimą nušviesiantys Svogūnai žiūrovus nukels ten, kur jie dar niekada nebuvo.

2014-03-30LNK žiūrovai „Gelbėkit vaikus“ paaukojo daugiau nei 410 tūkst. litų

Kovo 29 d., vakarą LNK televizijos žiūrovai VO „Gelbėkit vaikus“ globojamoms, skurdžiai gyvenančioms šeimoms ir organizacijos vaikų dienos centrams, sekmadienio duomenimis, paaukojo 410 tūkstančius litų. Šie pinigai surinkti tiesioginio paramos koncerto metu, kuriame aukoti kvietė ir savo patirtimi dalinosi Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, dirigentas Donatas Katkus, manekenė, keturių vaikų mama Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, verslininkė Inga Budrienė. Į žiūrovus kreipėsi koncerto globėja Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2014-03-28Vilija Matačiūnaitė „Eurovizijos“ II-ame pusfinalyje pasirodys septinta

Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė šių metų „Eurovizijoje“ antrajame pusfinalyje pasirodys septintoji, iš karto po kontroversiškojo Austrijos atstovo. Anksčiau Kopenhagoje, kur gegužę vyks gražiausių Europos dainų konkursas, ištraukti burtai Lietuvai lėmė pasirodymą pirmoje antrojo pusfinalio dalyje. Kad Vilija Matačiūnaitė su daina „Attention“ į sceną lips septinta, nusprendė konkurso režisieriai, peržiūrėję individualius visų šalių laimėtojų pasirodymus ir sudėlioję renginio eigą.

2014-03-22LNK eterį okupuoja Turkijos serialai – turkai išstumia Lotynų Amerikos muilus

Pasaulio televizijos atsigręžė į išskirtinę Turkijos TV produkciją. Čia sukurti aukšto lygio serialai pastaruosius porą metų nuvilnijo per Europą su rekordine žiūrimumo banga. LNK grupės kanalai, turintys išskirtinius susitarimus su Turkijos TV produkcijos gamintojais Lietuvoje siūlo unikalią produkciją - didelio biudžeto turkų serialus, kurie šalies rinkoje išstumia keletą dešimtmečių karaliavusius Meksikos, Argentinos ar Kolumbijos muilus.

2014-03-19LNK kvies dovanoti vaikams šiltus namus

Kitą šeštadienį, kovo 29 dieną, LNK televizija tiesiogiai transliuos paramos renginį, skirtą surinkti lėšų labiausiai jų stokojančioms visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamoms šeimoms.

2014-03-14„Auksinių svogūnų 2014“ ceremonijai vadovaus Arūnas Valinskas ir Nostradamu virtęs Algis Ramanauskas

Tokio dueto Lietuva dar nematė. Didingiausiai humoro ceremonijai „Auksiniai svogūnai 2014“ diriguos du televizijos vilkai – Arūnas Valinskas ir Algis Ramanauskas. Tiesa, vienas pasipuoš išeiginiu kostiumu ir bus savimi, o kitas lemtingąjį balandžio 1-osios vakarą virs garsiausiu viduramžių pranašu Nostradamu.

2014-03-06Kovo 11 – keturios dokumentikos premjeros per LRT

Nepriklausomybės atkūrimo dieną LRT televizija kviečia net į keturias premjeras: bus parodytos trys naujos „Valstybės atkūrimo kronikos“, susijusios su Kovo 11-ąja, ir naujausia dokumentinė juosta iš ciklo „Misija Sibiras“.

2014-03-04Eteryje – tiesioginė „Info dienos” laida dėl padeties Ukrainoje

Dramatiškai besiklostant įvykiams Ukrainoje ir pasaulyje, LNK grupei priklausantis kanalas „Info TV“ keičia programą ir nuo 15 valandos pradės tiesioginę laidą apie įtemptą padėtį pasaulyje dėl karo Ukrainoje. Specialią „Info dienos“ transliaciją ves žurnalistai Rasa Tapinienė ir Viktoras Jakovlevas

2014-03-04Apie įvykius Ukrainoje – kasdien ir vidurdienio žiniose per LRT televiziją

LRT įdėmiai seka įvykius Ukrainoje ir, esant reikalui, pasirengusi TV žiūrovus ir radijo klausytojus informuoti specialiose su karščiausiais įvykiais susijusiose tiesioginėse transliacijose.

2014-03-02Lietuvos atstovė 2014-ųjų „Eurovizijoje“ – Vilija Matačiūnaitė

Lietuvos trispalvę į gražiausių Europos dainų konkursą Danijoje veš Vilija Matačiūnaitė, vėlų šeštadienio vakarą laimėjusi „Eurovizijos“ nacionalinę atranką su savo kūrybos daina „Attention“. „Eurovizijos“ finale ji įveikė bendravardę Viliją Pilibaitytę-Mią ir Vaidą Baumilą.

2014-02-28„Stiliuje“ – įtakinga emigrantė, Milano mados tinklaraštininkė Olga Rink

Prieš gerą dešimtmetį iš Lietuvos išvykusi Olga Rink – viena iš garsiausių Milano mados pasaulio tinklaraštininkių. Šiandien per šešiasdešimt perkopusi moteris iš Lietuvis išvyko jau sulaukusi pusės amžiaus. „Manai, buvo lengva palikti šalį, kurią laikiau savo namais? – LRT laidos „Stilius“ vedėjos Violetos Baublienės su ašaromis klausia buvęs modelis ir mados kūrėja, vos prieš dešimtmetį buvusi žinoma Lietuvoje. – Taip susiklostė – kai mirė mano vyras, man iš po kojų išslydo žemė. Nebuvo iš ko gyventi...“

2014-02-26„Auksiniai svogūnai “ grįžta į LNK!

Linksmiausia humoro šventė „Auksiniai svogūnai“ grįžta į LNK eterį. Tad jau balandžio 1-ąją dieną iškilminga ir nuotaikinga politikų ir kitų žinomų visuomenės veikėjų nuodėmes skaičiuojanti apdovanojimų ceremonija padovanos žiūrovams nepakartojamą reginį ir vienoje scenoje suburs garsiausius šalies atlikėjus.

2014-02-25Naisių lobio savininkas paaiškės kovo 15-ąją

Naująsias TV serialo „Naisių vasara“ serijas žiūrovai seka ne tik dėl netikėtų naujų personažų – grafų apsimetėlių – nuotykių, bet ir dėl to, kad patys įsitraukė į pirmą kartą LRT eteryje organizuotas kuo tikriausias lobio paieškas. Visi „Naisių vasaros“ žiūrovai turėjo lygias galimybes dalyvauti Naisių lobio paieškose – jiems tereikėjo akylai stebėti dešimt serijų ir jose pamatytus atskirus mįslės skiemenis sudėti į vieną raktažodį. Beliko jį užregistruoti ir įsitraukti į žaidimą, kurio didysis prizas – 5 tūkstančiai litų.

2014-02-24Specialiai dėl projekto „Šokiai ant ledo“ į Lietuvą grįžta P. Vanagas

Jau šį sekmadienį, kovo 2 d,. 19:30 val LNK eteryje įsibėgės „Šokiai ant ledo“. Įdomu tai, kad Lietuvos dailiojo čiuožimo legenda Povilas Vanagas šiam projektui skiria labai daug dėmesio. Praeitą savaitę dalyviai sulaukė pačių šilčiausių palaikymo žodžių iš profesionalaus čiuožėjo, o jau šiandien paaiškėjo, kad specialiai dėl „Šokių ant ledo“ P.Vanagas nusprendė grįžti į Vilnių.

2014-02-22Per LRT televiziją – nauja E. Žičkaus laida

Jau kovo 12-ąją LRT televizijos eteryje laukia intriguojanti premjera – su nacionalinio transliuotojo žiūrovais sveikinsis ilgametis populiarių gyvenimo būdo projektų kūrėjas Edvardas Žičkus. Drauge su savo komanda nuo šiol kiekvieno trečiadienio vakarą jis žada gaivų pavasario gūsį nuo pilkų atspalvių ir slogios nuotaikos pavargusiems žiūrovams.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media