2023 m. vasario 7 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas

 

2014-01-16LRT išdalino 2013-ųjų "Auksines bites". Daug jų teko ir radijo žurnalistams

88-uosius skaičiuojantis Lietuvos nacionalinis transliuotojas trečiadienio vakarą Nacionaliniame dramos teatre surengė tryliktuosius geriausių savo darbuotojų ir vertingiausių projektų apdovanojimus „Auksinės bitės“.

2014-01-13Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbia radijo ir televizijos kultūros ir šviečiamųjų projektų konkursą, kuriame bus paskirstytos iš mokesčio už transliavimo ir retransliavimo licencijas

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbia radijo ir televizijos kultūros ir šviečiamųjų projektų konkursą, kuriame bus paskirstytos iš mokesčio už transliavimo ir retransliavimo licencijas gautos lėšos.

2014-01-012013-ųjų "Kultūros šviesuliu" išrinktas operos meno propaguotojas R. Kazakevičius

Interneto lankytojai išrinko 2013-ųjų „Kultūros šviesulį". Juo tapo operos meno propaguotojas medicinos mokslų daktaras Rimgaudas Kazakevičius. Jau daugelį metų jis kolekcionuoja vertingiausius operos įrašus, kuriais dalinasi su visuomene, rengdamas viešus operos vakarus, pristatydamas pasaulio teatrų naujienas.

2013-12-30LRT radijo 2013-ųjų „Metų žmogus“ – „Snaigės“ žygių organizatorius A. Jucevičius

Kaip ir kasmet metų pabaigoje, LRT radijas renka Metų žmogų. LRT radijo laida „Ryto garsai“ penktadienį paskelbė, kad šiemet juo tapo keliautojas, alpinistas, sveikatingumo renginių organizatorius Algimantas Jucevičius. Jis daugiau nei penkis dešimtmečius rengia masinius „Snaigės“ žygius lygumų slidėmis, taip pat pėsčiųjų žygius bei pažintines turiadas į kalnus.

2013-12-24LRT radijo teatre - premjera: pjesė "Pavojingos iliuziuzijos"

Gruodžio 29 d., sekmadienį, LRT radijo teatre - premjera. Kviečiame klausytis radijo pjesės „Pavojingos iliuzijos", sukurtos Stefano Zweigo (Cveigo) romano „Širdies nerimas" motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Brigita Arsobaitė ir Giedrius Arbačiauskas.

2013-12-23Interneto lankytojai nuspręs, kam atiteks 2013-ųjų „Kultūros šviesulio“ titulas

Nacionalinio transliuotojo radijo programa LRT Klasika laida renka 2013-ųjų „Kultūros šviesulį“ – žmogų, šiais metais daugiausiai nuveikusį bet kurioje kultūros srityje. Jau šeštąjį kartą rinkimus inicijuojanti LRT Klasikos laida „Ryto allegro“ pagal klausytojų laiškus išrinko penkis kandidatus.

2013-12-20LRT renka savo „oskarus“ – 2013-ųjų „Auksines bites“

Kaip ir kasmet, besibaigiančių ir prasidedančių metų sandūroje Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija rengia darbščiausių, talentingiausių, kūrybingiausių darbuotojų bei sėkmingiausių projektų apdovanojimus. Jau ne vienerius metus „Auksinių bičių“, anksčiau vadintų „bitinukais“, nugalėtojus renka ne tik LRT darbuotojai, bet ir visi norintys. Iki sausio 9-osios tai galima padaryti portale LRT.lt (http://www.lrt.lt/projektai/bitinukai2013).

2013-12-18Nutraukta laidinio radijo veikla

Š. m. gruodžio mėn. VšĮ „Teleradijo kompanija Hansa“ galiausiai nutraukė neteisėtą savo veiklą, kurią vykdė neturėdama jai būtinos Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – Komisija) licencijos.

2013-12-11„Atrask Lietuvą“: pramoninis geležinkelių turizmas

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, gruodžio 14 d., 15.03 val. ir pirmadienį, gruodžio 16 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ. Laidos vedėja Jolanta Jurkūnienė.

2013-12-10Susumuoti konkursų radijo transliavimo licencijoms gauti rezultatai

Lietuvos radijo ir televizijos komisija susumavo keturių konkursų - transliuoti radijo programas Dieveniškėse, Joniškyje, Šilutėje ir Druskininkuose - rezultatus.

2013-12-05„Atrask Lietuvą“ per LRT RADIJĄ apie Balsių mitologinį parką

Per LRT RADIJĄ laida „Atrask Lietuvą“ šeštadienį, gruodžio 7 d., 15.03 val. ir pirmadienį, gruodžio 9 d., 16.03 šį kartą bus apie Balsių mitologinį parką. Balsiai – tai nuostabioje gamtoje, gražiame Vilniaus krašte, įsikūręs modernus gyvenamųjų namų rajonas. Jį supa trys piliakalniai, Verkių regioninis parkas, Žalieji ežerai, Neris, Europos parkas. Pasitikdama Lietuvos tūkstantmetį, Balsių bendruomenė kartu su menininkais pradėjo kurti Balsių mitologinį parką.

2013-11-29Kvietimas žiniasklaidai. „LRT Opus metai Ore“ koncertas

Lapkričio 30-ą (šeštadienį) menų fabrike „Loftas“ rengiame metų koncertą „LRT Opus metai Ore“ ir savotišką projekto vienerių metų gimtadienį. Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją bei internetą. Maloniai kviečiame žiniasklaidą. Dėl akreditacijų į koncertą, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

2013-11-21Programa „Marijos radijas“ bus girdima Varėnoje ir Jurbarke

Susumavusi konkursų radijo programai transliuoti Varėnoje bei Jurbarke rezultatus, Lietuvos radijo ir televizijos komisija š. m. lapkričio 20 d. licenciją išdavė vieninteliam pareiškėjui į abu konkursus – VšĮ „Marijos radijas“.

2013-11-15Susumuoti konkursų radijo programoms transliuoti Vilniuje ir Utenoje rezultatai

Lietuvos radijo ir televizijos komisija lapkričio 13 d. išaiškino dviejų konkursų radijo transliavimo licencijoms gauti nugalėtojus. Konkurso transliuoti 87,8 MHz dažniu Vilniuje nugalėtoju iš penkių dalyvių pripažinta UAB „Radiocentras“ su programa „CLASSIC ROCK FM“.

2013-11-15Išaiškinti konkursų radijo programoms transliuoti Kaune ir Biržuose nugalėtojai

Lietuvos radijo ir televizijos komisija susumavo dviejų konkursų radijo transliavimo licencijoms gauti rezultatus. Licenciją transliuoti radijo programą Biržuose 98,2 MHz dažniu nuspręsta išduoti VšĮ „Marijos radijas“ su programa „Marijos radijas“.

2013-11-07LRT RADIJAS tiesiogiai transliuos vartotojų visuomenę kritikuojančią šiuolaikinę operą „Geros dienos!“

Sekmadienį, lapkričio 10 d. 13.03 val. LRT RADIJAS iš LRT koncertinės studijos tiesiogiai transliuos jaunų autorių – kompozitorės Linos Lapelytės ir libretistės Vaivos Grainytės – socialinės tematikos operą „Geros dienos!“.

2013-11-02Argentinoje veikiantis lietuviškas radijas švenčia savo dešimtmetį. Pasveikinkime kolegas (2)

Lietuviškos radijo valandėlės "Ecos de Lituania" vardu, iš Berisso miesto (Argentina) norėtume informuoti Jus, kad šiais metais švenčiame mūsų 10 metų transliavimo progą eteryje. Lapkričio 17 d., sekmadienį, minėsime "Ecos de Lituania" 10 metų jubiliejų šventinių pietų metu su visos Pietų Amerikos lietuvių bendruomenių pirmininkais, atstovais ir bendruomenių nariais, dalyvaus daugiau kaip 200 žmonių. Norime Jūsų atsiųstus sveikinimus transliuoti šio susitikimo metu radijo eteryje.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media