2019 m. rugpjucio 20 d., Antradienis

Televizija

*print*

Archyvas

 

2018-02-08LRT skelbia televizijos programų konkursą

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija skelbia konkursą televizijos programoms ir laidoms įsigyti. Paraiškų laukiama iki vasario 20 dienos.

2018-02-05Į televiziją su rytine LNK laida grįžta Živilė Vaškytė

Jau vasario 12-ąją LNK eteryje startuos nauja laida „Rytas su LNK“, prie kurios vairo stoja į eterį po motinystės atostogų grįžtanti Živilė Vaškytė ir nauji, dar televizijoje nematyti veidai – Gabrielė Tetenskaitė ir Mantas Bružas. Pirmadieniais –penktadieniais nuo devynių ryto rodomą LNK laidą trijulė ves pasikeisdama, taip sudarydama tris smagias rytinės laidos vedėjų poras.

2018-01-30Pirmojoje į eterį sugrįžtančio serialo „Šviesoforas“ serijoje – humanoidės Sofijos debiutas

Į TV3 ekranus po trumpos pertraukos sugrįžta komiškas ir nuotykių kupinas serialas „Šviesoforas“. Antrajame serialo sezone žiūrovai ir vėl išvys linksmas situacijas, kuriose atsiduria trys geriausi draugai – Edvinas, Albertas ir Raimondas.

2018-01-28Aktorius A. Bialobžeskis filme suvaidino rašytoją J. T. Vaižgantą

LRT žiūrovai galėjo išvysti dar vieną atkuriamosios dokumentikos filmų ciklo „Žmonės, kurie sukūrė Lietuvą“ filmą apie J. T. Vaižgantą, kurį vaidina garsus kino, televizijos ir teatro aktorius Andrius Bialobžeskis. Trečiasis filmų ciklo filmas pasakos apie dar vieną iškilią XX a. asmenybę, prisidėjusią prie laisvos Lietuvos sukūrimo. J. T. Vaižgantą filme vaidina aktorius A. Bialobžeskis, kuris tikino, kad atlikti tokį vaidmenį – didelė garbė.

2018-01-24Į eterį sugrįžtančio serialo „Šviesoforas“ kūrėjai šventė antrojo sezono pradžią

Jau visai netrukus, sausio 29 dieną, į TV3 ekranus sugrįžta komiškas ir tikrų gyvenimiškų situacijų kupinas, apie vyrišką draugystę pasakojantis serialas „Šviesoforas“. Antradienio vakarą serialo kūrėjai ir žinomi aktoriai susirinko sporto bare „Olybet“, kur drauge šventė artėjančią antrojo sezono premjerą bei turėjo galimybę pirmieji išvysti pirmąją antrojo sezono seriją.

2018-01-20Premjera! TV3 eteryje – Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtas projektas „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“

Vasario 16-ąją Lietuva švęs savo 100 metų jubiliejų. Norėdama prisiminti didingą mūsų šalies ir viso pasaulio šimtmečio istoriją, TV3 televizija pristato naują projektą –„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“. Žiūrovai bus kviečiami pasinerti į įdomiausia kelionę per mūsų visų istoriją. Lietuvos 100-mečiui skirtame projekte bus prisiminti visi prabėgę dešimtmečiai ir tai, kas juose buvo linksmiausia bei svarbiausia.

2018-01-14Inga Jankauskaitė apie naują laidos partnerį: „Mums viskas bus gerai“

Lietuvoje antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ vasarį sugrįžo į LNK eterį. Kaip ir pirmąjį sezoną, prie muzikinių įsikūnijimų projekto vairo stojo Inga Jankauskaitė, kurios šį kartą laukia iššūkis – naujas scenos partneris - Rolandas Mackevičius.

2018-01-10Laida "Legendos" - patogesniu žiūrovams laiku

Daug metų pripažįstama geriausia kultūrine laida "Legendos" nuo šio sekmadienio - patogesniu žiūrovams laiku Nuo šio sekmadienio LRT Kultūra kanalu transliuojamą laidą "Legendos" žiūrovai matys nuo 14 valandos

2018-01-10LNK pradeda tiesioginės rytinės laidos transliacijas

„Rytas su LNK“ – nauja informacinė, pramoginė ir pokalbių laida – žiūrimiausios televizijos LNK eteryje startuos jau vasario 12 dieną. Tiesioginė rytinė laida pirmoji LNK eteryje supažindins žiūrovus su naujausiais šalies ir pasaulio įvykiais, pakvies pasikalbėti aktualiais klausimais, aptars kasdienes šeimos, santykių, sveikatos aktualijas.

2018-01-05TV3 eteryje nauja laida – miesto ir kaimo kovoms vadovaus V. Cololo ir G. Martirosianaitė

Tautos žaidimas „Miestas ar kaimas“ TV3 eteryje jau nuo sausio 8 d. pirmadieniais 20 val.

2017-12-17Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Režisierius A. Šlepikas: nežinodamas praeities nežinai, ką reiškia dabartis

Nuo sausio 7 dienos į LRT TELEVIZIJĄ eterį sugrįžta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtas dokumentinių vaidybinių filmų ciklas „Žmonės, kurie sukūrė Lietuvą“. Projekto režisierius Alvydas Šlepikas džiaugiasi, kad kūrybinė komanda galėjo toliau tęsti prasmingą švietėjišką darbą.

2017-12-15Prieš pirmąją tiesioginę „X Faktoriaus“ transliaciją dalyviai įsiamžino fotosesijoje

Gruodžio 17 dieną TV3 žiūrovai išvys tai, ko laukė visus metus. Prie ekranų pakvies pirmasis „X Faktoriaus“ tiesioginis finalas. Jame susirungs penkiolika visus etapus įveikusių dalyvių. Visus juos vienija bendras tikslas – šlovė, garbė ir 15 tūkstančių eurų.

2017-12-10Laidos „Sveikatos medis“ vedėja Irena Pivoriūnienė apdovanota už viso gyvenimo nuopelnus

Įvyko Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) ir sveikatos ministro Aurelijaus Verygos iniciuotas apdovanojimų renginys „Už sveiką gyvenseną“, kurio metu aktyviems ir visuomeniškiems žmonėms padėkota už indėlį į sveikesnės gyvensenos puoselėjimą. Renginyje „Už visos Lietuvos „Sveikatą“ nominacijoje apdovanota ir ilgametė televizijos laidų vedėja Irena Pivoriūnienė, vedanti žiūrovų pamėgtą TV8 laidą „Sveikatos medis“.

2017-12-08Paskelbti pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2018“ nominantai

Sausio 21-ąją LNK tiesiogiai transliuos Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2018“. Per iškilmingą ceremoniją bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės. Šiandien LNK ir „Žmonės“ paskelbė artėjančių apdovanojimų nominantus.

2017-12-07Radistai „Valandoje su Rūta" sventė savo 10-metį

Gruodžio 7 dienos vakarą LNK laidoje „Valanda su Rūta“ – buvo paminėtas „Radistų“ dešimtmetis. Į Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio dueto jubiliejų buvo pakviesti patys ryškiausi jų draugai: Mantas Stonkus, Mantas Katleris, Asta Stašaitytė-Masalskienė, Rolando žmona Ieva ir net Rolando močiutė Jelena.

2017-11-22Minint Pasaulinę televizijos dieną – įkvepiančios sociologinės tendencijos TV pramonei

Europoje auga gyventojų pasitikėjimas tradicine žiniasklaida, lyginant su internetine ir socialiniais tinklais. Tai atskleidžia paskutinės gyventojų apklausos duomenys, kuriuos skelbia Europos transliuotojų sąjunga (European Broadcasting Union, EBU).

2017-11-19Per INFO TV startavo naujas „Pasivaikščiojimų“ sezonas

Jau tapo gera tradicija, kad kiekvieną rudenį per INFO TV startuoja naujas „Pasivaikščiojimų“ sezonas. Šiemet jis irgi įvyko – pirmoji laida eteryje vyko lapkričio 18 dieną. Koks buvo didysis šio rudens pasivaikščiojimas?
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media