2020 m. gegužes 25 d., Pirmadienis

Televizija

*print*

Archyvas

 

2019-01-07Kviečiame pažiūrėti dokumentinį filmą „Dainos galia"

Scenarijaus autorės kultūrologės Ritos Aleknaitės-Bieliauskienės sumanymas buvo užfiksuoti meistro darbą su choru, su kamera stebėti išraiškingą jo veidą, rankų mostą, kuriam Dainų šventėse paklusta daugiašimtė dainininkų minia. Kur slypi toji šio žmogaus jėga? Nepavėluokite įjungti televizoriaus programos Lrt plius, kultūros kanalo, sausio 12 d.,šeštadienį 19.05, ir jūs pamatysite kaip vienu rankos judesiu maestro tildo klykiančią minią: te suskamba daina.

2018-12-26Nauja LRT struktūra padės koncentruotis į kokybiško turinio kūrimą

„Kūrėme struktūrą, kuri išgrynintų ir pagreitintų procesus, sumažintų vidinę administracinę naštą ir biurokratiją bei leistų koncentruotis į svarbiausią LRT uždavinį – kokybiško turinio kūrimą“, – sako LRT administravimo ir veiklos vystymo departamento vadovas Tomas Rytel.

2018-12-16Paaiškėjo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos vedėjų duetas

Paaiškėjo, kas taps 2019 metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos vedėjais. Atrankų filmavimai prasidės jau kitą savaitę, o su LRT TELEVIZIJOS žiūrovais po Naujųjų metų sveikinsis naujas vedėjų duetas – radijo ir televizijos laidų vedėjai Gabrielė Martirosianaitė ir Giedrius Masalskis.

2018-12-16Paaiškėjo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos dalyviai

Dėl teisės atstovauti Lietuvai 2019-ųjų „Eurovizijoje“ varžysis 49 atlikėjai ir grupės. Pirmasis LRT rengiamos nacionalinės atrankos koncertas – iš karto po Naujųjų, sausio 5 d. 21 val. per LRT. Tarp 49 dalyvių – gerai žinomi veidai, jau ne kartą bandę laimę nacionalinėje atrankoje, talentų šou nugalėtojai ir dar tik kylantys vardai.

2018-12-10Lietuvos advokatūra apdovanojimą „Už drąsą ir laisvės siekį“ skyrė LRT

100-metį švenčianti Lietuvos advokatūra ypatingą jubiliejinių metų apdovanojimą „Už drąsą ir laisvės siekį“ skyrė Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai.

2018-12-09Dėl vaidmens populiariame seriale – Tomas Rinkūnas keičia įvaizdį

Neseniai žinomas populiarių lietuviškų serialų ir teatro aktorius Tomas Rinkūnas gerokai apstulbino savo gerbėjus – tapo peroksidiniu blondinu. Radikaliai pakeisti savo išvaizdą ir kiekvieną dieną prieš filmavimą net po kelias valandas praleisti kirpėjos kėdėje jį privertė naujas vaidmuo LNK kriminalinėje dramoje „Rimti reikalai“.

2018-12-07Eglė Daugėlaitė: niekada negali užmigti ant laurų

„Aš manau, kad dar esu įkalny tiek šeimoj, tiek darbe. Nemanau, kad viskas pasiekta. Būtų juokinga. Man atrodo, kad viskas pasiekta tada, kai tu rašai autobiografinę knygą ir jau esi penktus metus pensijoje“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Stilius“ teigia laidų vedėja Eglė Daugėlaitė.

2018-11-29Laidai „Labas rytas, Lietuva” – 31-eri

Lapkričio 30 d., vienintelei Lietuvoje ryto informacinei-pramoginei televizijos laidai „Labas rytas, Lietuva” sukanka 31-eri. Ta proga rytojaus laidą pasikeisdami po valandą ves visi trys jos vedėjai – Eglė Daugėlaitė, Jovita Vitkauskė ir Ignas Krupavičius.

2018-11-20LRT PLIUS startas – geriausias per visą kanalo istoriją: žiūrimumas išaugo 1,5 karto

Spalį naujuoju pavadinimu startavęs televizijos kanalas LRT PLIUS savo žiūrovų skaičių paaugino beveik 1,5 karto. LRT antrojo televizijos kanalo auditorija išaugo nuo 1,1 proc. visos TV auditorijos rugsėjo pabaigoje iki 1,7 proc. lapkričio viduryje.

2018-11-08Paskelbta, kurios šalys dalyvaus 2019-ųjų „Eurovizijoje“

2019-ųjų „Eurovizijoje“ dalyvaus atstovai iš 42 šalių, tarp jų – ir Lietuvos. Apie tai pranešė renginio organizatorė Europos transliuotojų sąjunga. Gegužę Izraelyje vyksiančiame didžiausiame pasaulyje dainų konkurse dėl galimybės patekti į finalą, kuriame vietas užsitikrinę jau turi 6 valstybių atstovai, susirungs 36 šalys.

2018-11-05Lietuvos radijo ir televizijos komisija: VšĮ „LN televizija“ skirtas įspėjimas

2018 m. spalio 31 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) nusprendė taikyti administracinę atsakomybę VšĮ „LN televizija“ už Visuomenės informavimo įstatymo pažeidimą šios įstaigos transliuojamoje televizijos programoje „Žemaitijos televizija“.

2018-10-18Lietuvos radijo ir televizijos komisija: UAB „Lietuvos ryto“ televizija skirtas įspėjimas

2018 m. spalio 17 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) nusprendė skirti įspėjimą UAB „Lietuvos ryto“ televizija už Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pažeidimus.

2018-10-17Netrukus startuos kasmetinis gerumo ir vilties projektas – „Išsipildymo akcija“

Didžiausias šalyje socialinis projektas „Išsipildymo akcija“ jau šešioliktus metus iš eilės išties pagalbos ranką tiems, kam jos labiausiai reikia – sergantiems Lietuvos vaikams – būtent tiems, kuriems medikai jau nesuteikia daug vilčių pasveikti ar net išgyventi. Akcijos organizatoriai TV3 televizija ir SEB bankas kviečia žmones nebūti abejingais ir pranešti apie vaikus, kuriems itin reikalingas gydymas, medicininė įranga ar kitokia, sveikatos būklę galinti pagerinti, pagalba.

2018-10-08Naujo „Raudono kilimo“ sezono anonse – rūkstantis Ferrari, gūsinga liūtis ir išskirtiniai V. Skaisgirės įvaizdžiai

Jau nuo spalio 14 dienos į TV3 televizijos ekranus sugrįžta žiūrovų pamėgta gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“. Ketvirtą sezoną skaičiuojanti laida televizijos žiūrovus ir toliau kvies pro rakto skylutę pasižvalgyti po garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus.

2018-10-04LRT skelbia „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos startą

Gruodžio 10-oji – diena, iki kada „Eurovizijoje“ Lietuvai norintys atstovauti atlikėjai ir grupės bei dainų autoriai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje. Kaip visada, atranką rengs ir transliuos LRT.

2018-10-03Eteryje – aštuntasis „Pasivaikščiojimų” sezonas

LNK grupė pristato jau aštuntąjį televizine klasika tapusios laidos „Pasivaikščiojimai” sezoną.

2018-09-28LRT PLIUS: daugiau kultūros, meno, mokslo, kino, dokumentikos, sporto

Nuo spalio 1-osios LRT KULTŪROS kanalas keičia pavadinimą – tampa LRT PLIUS. „LRT PLIUS – tai ženklas žiūrovams, kad atsinaujinusiame kanale bus dar daugiau kokybiško turinio – kultūros, dokumentikos, pasaulinio kino klasikos, meno, muzikos, mokslo, gyvenimo būdo, sporto, daug naujų įdomių vardų ir veidų“, – pasakoja LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media