2023 m. birželio 2 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2013-02-22Žurnalistų futbolo čempionate - dalyvių rekordas

Jau šeštą kartą Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto žurnalistų klubas „PRESS‘as“ organizuoja Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatą, kuris tradiciškai vyksta Vilniaus universalioje arenoje „Sportima“. Dėl pagrindinio turnyro rėmėjo „Orakulo“ įsteigtos čempionų taurės šiais metais varžysis net dvylika komandų.

2013-02-08Senjorų klubo ataskaitinis rinkiminis – kūrybingoje atmosferoje

Vasario 6 dieną Lietuvos teatro sąjungos salėje įvyko LŽS Senjorų klubo ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Jis prasidėjo tradiciškai, nuo jubiliatų apdovanojimų. Šį kartą savo aštuoniasdešimtmečio proga buvo pagerbtas kolega Antanas Ragaišis. Jis gimė Utenos apskrityje, Vildiškių kaime. Baigęs Anykščių vidurinę mokyklą, pradėjo dirbti Anykščių MTS laikraštyje. Po žurnalistikos studijų Maskvoje, dirbo „Komjaunimo tiesoje“ (dabar – „Lietuvos rytas“).

2013-02-04Spaudos rėmimo fondas paskelbė 2013 m. konkurso rezultatus

Spaudos rėmimo fondas savo svetainėje skelbia šių metų kultūros ir šviečiamųjų projektų rėmimo konkurso rezultatus.

2013-01-30Nedarbo socialinio draudimo išmokas mokės SODRA (11)

Nuo 2013 m. sausio 1 d. nedarbo socialinio draudimo išmokas apskaičiuos, skirs ir mokės VSDF valdybos Utenos teritorinis skyrius. Atkreipiame dėmesį, kad dėl to nedarbo socialinio draudimo išmokų (NSDI) apskaičiavimo ir skyrimo bei asmenų ieškančių darbo registravimo tvarka išlieka nepakitusi. Kaip ir iki šiol prašymus dėl nedarbo socialinio draudimo išmokų skyrimo bedarbiai turės teikti Lietuvos darbo biržos teritoriniams skyriams, kuriuose yra registruoti bedarbiais.

2013-01-29Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija gauna naujas patalpas Vilniuje

Eilinis Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos (NŽKA) valdybos posėdis tapo neeiliniu, nes vyko name, į kurį greitai įsikels ne tik NŽKA, bet ir Lietuvos žurnalistų sąjungos administraciją. Čia bus Vilniaus žurnalistų namai.

2013-01-18Paskelbti ir apdovanoti žurnalistų kūrybinių darbų konkurso „Agromedija 2012“ nugalėtojai

Raudondvaris (Kauno r.). Paskelbti ir apdovanoti kūrybiškiausi ir profesionaliausi Lietuvos žurnalistai, savo darbuose nušviečiantys kaimo ir žemės ūkio problematiką. Geriausiam iš geriausių įteiktas „Agromedijos žvaigždės“ apdovanojimas.

2013-01-14Išmokų mokėjimas asmenims, dirbantiems pagal autorines sutartis (1)

Asmenys, gaunantys pajamų pagal autorines sutartis iš draudėjo, su kuriuo jie nesusiję darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais, yra draudžiami pensijų , sveikatos ir ligos ir motinystės socialiniu draudimu.

2012-12-19Naujoji „Žurnalistika“ – nuo vizijų ir misijų iki spaudos, prisigėrusios... baimės

Išėjo antrasis šiemet almanacho „Žurnalistika“ numeris, kuriame aptariamos tiek žurnalistams, tiek visuomenei rūpimos temos.

2012-12-12Žurnalistų sąjungos tarybos ir valdybos lapkričio 24 d. posėdžių nutarimai

Lapkričio 24 dieną Vilniuje, viešbutyje „Holiday Inn“ vyko Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos ir Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos posėdžiai priėmę kelis svarbius žurnalistų bendruomenei nutarimus.

2012-10-31Europos žurnalistų federacija skelbia kampaniją „Apgink žurnalistiką 2012“

Jau penkti metai Europos žurnalistų federacija skelbia kampaniją „Apgink žurnalistiką“, kuria siekiama atkreipti Europos šalių gyventojų dėmesį į grėsmes, kylančias žurnalistų veiklai, visuomenės teisei būti informuotiems apie šalies ir pasaulio įvykius.

2012-10-31LŽS pareiškimas: Savivaldybė neturi bausti žurnalistų už interviu

Lietuvos žurnalistų sąjunga remia kolegas iš „Lietuvos ryto“ televizijos, kurie nutarė teisiniu keliu ginti žurnalisto teisę rinkti informaciją be jokių išankstinių valdžios leidimų. Kolegos apskundė teismui Vilniaus miesto savivaldybės tarnautojų paskirtą baudą už neva pažeistas savivaldos patvirtintas taisykles rengiant „komercinį renginį“, kuris iš tiesų buvo laidos filmavimas.

2012-10-30Europos žurnalistų federacija sveikina spaudos laisvės pergalę šmeižto byloje

Europos žurnalistų federacijos prezidentas Arne König sveikino teismo sprendimą, išteisinusį Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininką.

2012-10-26Vilniaus apygardos teismas visiškai išteisino D. Radzevičių V. Tomkaus keltoje byloje

Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija spalio 26 dieną paskelbė nuosprendį apeliacinėje byloje, kuriuo Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius visiškai išteisintas Vito Tomkaus keltoje byloje dėl D. Radzevičiaus tinklaraštyje skelbto kritiško komentaro.

2012-10-09Apskritas stalas „Žodžio laisvės ribų kriminalizavimas Lietuvoje: Laimėjimai ir pralaimėjimai žmogaus teisių srityje“

Spalio 11 dieną 9 val. Seime Konstitucijos salėje rengiamas apskritas stalas, kurio tema - „Žodžio laisvės ribų kriminalizavimas Lietuvoje: Laimėjimai ir pralaimėjimai žmogaus teisių srityje".

2012-10-04V. Laučius pradeda dirbti LRT.LT vyriausiuoju redaktoriumi

Nuo spalio 8 d. portalo LRT.LT vyriausiuoju redaktoriumi pradeda dirbti Vladimiras Laučius. Keturiasdešimtmetis žurnalistas ir politologas - autoritetinga figūra ne tik žiniasklaidos, bet ir politikos pasaulyje.

2012-09-14Pasirodė pirmasis Lentvario miesto laikraštis "Klevų alėja" (1)

Laikraščio "Klevų alėja" redaktorė Dana Zacharevičienė: nors šiandien popierinė spauda vis mažiau skaitoma, tačiau šio laikraščio tai negąsdina. Kas savaitę kreipsimės į savo skaitytojus narpliodami jų problemas, šturmuosime savivaldybės mūrus ir klausime valdininkų, kodėl Trakų rajono pats didžiausias miestas nesulaukia tinkamų investicijų, kodėl lentvariečių gyvenimo kokybė negerėja, o mokesčiai už nepatogumus tik auga.

2012-09-11Olimpiados prizininkas aplankė vėžiu sergančius vaikus

Londono olimpiadoje bronzos medalį iškovojęs imtynininkas Aleksandras Kazakevičius kartu su sporto žurnalistais Tautvydu Meškoniu ir Tautvydu Vencevičiumi Vilniuje lankė vėžiu sergančius vaikus. Sportininkas vaikams ir jų tėveliams pasakojo, kaip pradėjo sportininko karjerą, kaip jautėsi olimpiadoje ir kur dabar yra jo iškovotas medalis.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media