2022 m. liepos 6 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žurnalistų namuose

*print*

Archyvas

 

2013-07-29Žurnalistai Vilniuje ir Kijeve surengė telekonferenciją “Kieno rankose Ukrainos eurointegracija?”  (4)

Vilniuje įsikūrę Žurnalistų namai ir Kijevo spaudos klubas buvo sujungti Skype ryšiu ir įvyko turininga telekonferencija. Tai pirmasis tokio tipo žurnalistų bendruomenių organizuojamas renginys, kuriame dalyvavo beveik po 10 atstovų iš kiekvienos šalies.Telekonferencijos metu buvo pasidalinta įžvalgomis, pastebėjimais, kritika ir pasiūlymais. Žurnalistai pasidalino mintimis kas galėtų padėti Ukrainai įstoti į Europos sąjungą ir kas trukdo tai pasiekti. Įdomių patarimų kaip reikėtų ukrainiečiams plėtoti kelią į Europos Sąjungą davė ir mūsų Seimo nariai Kęstutis Masiulis ir Egidijus Vareikis, Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Petras Vaitekūnas.

2013-07-23Vilnius – Kijevas: žurnalistų Skype konferencija (1)

Mieli kolegos, rytoj, liepos 24 dieną 17.30 val. Vilniuje įsikūrę Žurnalistų namai ir Kijevo spaudos klubas Ukrainos sostinėje bus sujungti Skype ryšių ir vyks telekonferencija. “Tai pirmasis tokio tipo renginys, kuriam dalyvaus maždaug po lygiai diskusijų atstovų kiekvienoje šalyje, - sako Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

2013-07-23Du prasmingi žinomo žurnalisto ir aplinkosaugininko Juozo Stasino jubiliejai (11)

Vakar naujuose Žurnalistų namuose buvo šventiška nuotaika. Susirinko kolegos žurnalistai, atėjo ir šio šurmulio kaltininkas kolega Juozas Stasinas. Šiaip jis mums gerai pažįstamas, tačiau dabar norėtųsi jį išsamiau pristatyti, nes tam yra ir rimta proga. Juozas Stasinas – Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos narys, laikraščio „Tėviškės gamta“ vyriausiasis redaktorius, nusipelnęs Lietuvos gamtos apsaugos darbuotojas, Česlovo Kudabos ir Juozo Kazicko premijų laureatas - pažymi savo gimimo 75-metį ir savo žurnalistinės bei gamtosauginės veiklos 50-metį.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media