2022 m. lapkricio 29 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žurnalistų namuose

*print*

Archyvas

 

2014-05-19Žurnalistų namuose: keliautojų patirtis – daug pamatyti ir sutaupyti

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klube žurnalistė Danutė Jokubėnienė pasidalins patirtimi, kaip daug pamatyti, toli, bet taupiai nukeliauti. Danutė su draugėmis, taip pat žurnalistėmis, pernai keliavo į Norvegiją, Meksiką, Aziją, Afriką, o ką tik grįžo iš Jordanijos. Pokalbių klubo susitikimas vyks Žurnalistų namuose, Jogailos g. 11 (III aukštas) gegužės 21 d. ( šį trečiadienį) 17 val.

2014-05-08Žurnalistų namuose Kęstučio Skrupskelio knygos "Ignas Skrupskelis: asmenybė ir laikmetis" pristatymas

Gegužės 9 d., penktadienį, 16 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius) įvyks Kęstučio Skrupskelio knygos "Ignas Skrupskelis: asmenybė ir laikmetis pristatymas.

2014-05-02Seminaras „Kaip teisėtai gauti net viešai neteikiamą informaciją?“

“Transparency International” Lietuvos skyrius ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas kviečia į seminarą „Kaip teisėtai gauti net viešai neteikiamą informaciją?“ Seminaras vyks gegužės 6 d. nuo 12.00 iki 16.00 val. Žurnalistų namuose, 3 aukšte esančioje salėje (Jogailos g. 11, Vilnius). Registruotis kviečiame iki gegužės 5 d. el.paštu rugile@transparency.lt. Renginys nemokamas, vyks anglų kalba.

2014-05-01Žurnalistų namuose vyks žurnalistams skirtas praktinis seminaras “Interesų konfliktai ir jų valdymas”

Gegužės 2 d., penktadienį 11 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius) vyks žurnalistams skirtas praktinis seminaras “Interesų konfliktai ir jų valdymas”. Seminarą ves Gediminas Sakalauskas (VšĮ „PRAeventi“). Dalyvavimas žurnalistams NEMOKAMAS. Registruotis galima iki šios dienos vakaro pirmininkas@lzs.lt arba siunčiam man žinutę +37061263838

2014-04-10Žurnalistų namuose – jubiliejinė kolegos Alberto Vaidilos paroda „Žurnalistų portretai“  (8)

Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11) atidaryta Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Lietuvos dailininkų sąjungos nario Alberto Vaidilos kompiuterinės tapybos ir grafikos paroda „Žurnalistų portretai". Pažymėtina, kad tai pirmoji kompiuterine technika sukurtų portretų paroda ne tik mūsų žurnalistikos istorijoje, bet ir Lietuvos parodinėje veikloje. Ta proga paprašėme kolegą Albertą Vaidilą duoti interviu LŽS svetainei.

2014-03-23Kviečiame aplankyti kolegos Alberto Vaidilos paroda „Žurnalistų portretai“  (5)

Nuo kovo 27 dienos Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11) veikia Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Lietuvos dailės sąjungos nario Alberto Vaidilos kompiuterinės tapybos ir grafikos paroda „Žurnalistų portretai“. Pažymėtina, kad tai pirmoji kompiuterine technika sukurtų portretų paroda ne tik mūsų žurnalistikos istorijoje, bet ir Lietuvos parodinėje veikloje. Eksponuojami 39 žurnalistų portretai.

2014-03-08Žurnalistų namuose veikia Zino Kazėno tapybos paroda "Moterys"  (1)

Š.m. kovo 8 d. Žurnalistų namuose buvo atidaryta Zino Kazėno - zika tapybos paroda "Moterys". Tai fantazijos sukurtos moterys, o gal net daugiau abstrakčių formų "Moterys".Autorius parodą skiria Tarptautinei moters dienai - Kovo 8-ajai.

2014-03-06APSKRITAS STALAS - DISKUSIJA „Lietuvos žiniasklaida ir politikai– etikos standartų realybė rinkimų metu” (2)

Žurnalistų namuose (Jogailos gatvė 11, Vilnius)- apskritas stalas- diskusija „Lietuvos žiniasklaida ir politikai– etikos standartų realybė rinkimų metu”. Diskusiją rengia Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Fridricho Eberto fondas.

2014-02-21Žurnalistų namuose kovo 8 dieną įvyks NŽKA Valdybos, LŽS Valdybos ir LŽS Tarybos posėdžiai

Žurnalistų namuose kovo 8 dieną įvyks NŽKA Valdybos LŽS Valdybos ir LŽS Tarybos posėdžiai. Taip pat vyks ir apskrito stalo diskusija apie rinkimus ir žiniasklaidą. Posėdžių pradžios laikas: NŽKA Valdybos - 10. 30 val. LŽS Valdybos - 11.00 val. Po to prasidės LŽS Tarybos posėdis

2014-01-29Teletiltas Vilnius – Kijevas: blogiausias variantas Ukrainos skilimas

Žurnalistų namuose sausio 28 dieną įvyko teletiltas Vilnius – Kijevas. Naudojant "Skype" Lietuvos ir Ukrainos žurnalistai ir politikai diskutavo aktualiausiomis Ukrainos temomis, aptarė esamą padėtį Ukrainoje, šios šalies perspektyvas. Kolegos žurnalistai sakė, kad Ukrainos skilimas į dvi dalis - tai blogiausias scenarijus. Tai būtų labai skausmingas poveikis šaliai, o ES tada turėtų reikalų ne su viena, bet su dvejomis Ukrainomis.

2014-01-27Žurnalistų namuose Lietuvos advokatūros ir Lietuvos žurnalistų sąjungos mokymai „Profesija – žurnalistas. Procesinės teisės ir pareigos“

Lietuvos advokatūros ir Lietuvos žurnalistų sąjungos mokymai „Profesija – žurnalistas. Procesinės teisės ir pareigos“ 2014 m. sausio 31 d. (penktadienis) „Žurnalistų namai“ (Jogailos g. 11, Vilnius). Žurnalistus kviečiame registruotis.

2014-01-15Žurnalistų pokalbių klube susitikimas su aplinkos viceministru A. Petkumi (2)

Žurnalistų pokalbių klubas kviečia į Žurnalistų namus (Jogailos g. 11) sausio 15 dieną (trečiadienį) 17 val. į susitikimą su aplinkos viceministru Almantu Petkumi

2014-01-09Žurnalistų namuose įvyko labai įdomi diskusija apie užsienio investicijas Lietuvoje. Kita diskusijų tema „Grynieji pinigai Lietuvos versle“.

Sausio 8 dieną Žurnalistų namuose įvyko labai įdomi diskusija apie užsienio investicijas Lietuvoje, politikų, žiniasklaidos ir verslo požiūrį į šią situaciją. Štai kolega Skirmantas Malinauskas parengė ir ta tema publikaciją. „Laisvoji banga“ šiandien surengė ir diskusiją radijuje.

2014-01-06Žurnalistų namuose apskritas stalas-diskusija „Užsienio investicijos Lietuvos regionuose – galimybės, problemos, iššūkiai“

Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, 3 aukštas) Sausio 7 d. (antradienį), 16.30 val. įvyks apskritas stalas-diskusija „Užsienio investicijos Lietuvos regionuose – galimybės, problemos, iššūkiai“.

2013-12-02Žurnalistų namuose gruodžio 10 d. (antradienį) drauge minėkime Žmogaus teisių dieną

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, bendradarbiaudama su Lietuvos žurnalistų sąjunga, maloniai kviečia Jus į mokymus apie pabėgėlių problemų atspindį mūsų šalies žiniasklaidoje. Jų metu nagrinėsime, koks pabėgėlių įvaizdis šiuo metu formuojamas ir aptarsime, kokie aspektai kalbant apie jų integraciją yra reikšmingi.Mokymai vyks gruodžio 10 d. 9.00-15.00 val. Lietuvos žurnalistų sąjungos salėje, Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, III a., Vilnius).

2013-11-25Žurnalistų namuose kolegos Alberto Vaidilos kompiuterinės tapybos ir grafikos paroda „Būties ženklai“ (12)

Žurnalistų namuose lapkričio 22 dieną buvo iškilmingai atidaryta mūsų kolegos Alberto Vaidilos kompiuterinės tapybos ir grafikos paroda „Būties ženklai“. Per parodos atidarymą kalbėjo LŽS ir NŽKA pirmininkas Dainius Radzevičius, kiti kolegos žurnalistai bei dailininkai Stasys Makaraitis, Juozas Kalinauskas. Jie kalbėjo apie kolegos Alberto kultūrinę ir visuomeninę veiklą, vardijo jo nuveiktus darbus, pabrėžė parodos savitumą, suprantama, linkėjo ir parodos autoriui tolimesnės kūrybinės sėkmės.

2013-10-13Žurnalistų namuose pokalbių klubas: Ar krikščioniškos vertybės jaučiamos Lietuvos versle? (1)

Spalio 15 d., antradienį, 17.30 val. Žurnalistų namuose į pokalbių klubą pakvietėme trijų įmonių vadovus padiskutuoti apie Lietuvos verslo lyderių vertybes ir krikščioniškų vertybių integravimą į kasdieninę įmonių veiklą. Klubo svečiai - Tele2 gen.direktorius Petras Masiulis, „Smitz Cargobull Baltic“ pardavimų Lietuvai direktorius Donatas Krasickas, saugos tarnybos „Sigreta“ direktorius Tomas Reventas. Tokią diskusiją surengti paskatino vienos politikės televizijos laidoje išsakyta mintis vadinamosios Dembavos tragedijos kontekste.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media