2024 m. kovo 5 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

2024-03-03Įsigaliojo Medijų rėmimo fondo finansuojamų projektų teikimo taisyklės

Medijų rėmimo fondas informuoja, kad nuo kovo 1 d. įsigaliojo Medijų rėmimo fondo finansuojamų projektų teikimo taisyklės ir kviečia pareiškėjus, ruošiantis teikti paraiškas, susipažinti su šiomis taisyklėmis.

2024-03-01Siūlykite kandidatus ŽURNALISTO-KŪRĖJO apdovanojimui

Kandidatais gauti Apdovanojimą gali būti tik Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos nariai. Kandidatai Apdovanojimui gauti siūlomi Nacionalinei žurnalistų kūrėjų asociacijai (Žurnalistų namai, Jogailos g. 11 (III a.), Vilnius, el. paštas nzka@lzs.lt) kasmet iki kovo 15 dienos pateikiant ne mažiau kaip vieną motyvuotą kandidato rekomendaciją.

2024-02-22Medijų rėmimo fondo Taryba pritarė STT ir KT papildytoms taisyklėms ir priedams

Medijų rėmimo fondo taryba, atsižvelgusi į suinteresuotų institucijų ir visuomenės pateiktas pastabas bei pasiūlymus, pritarė papildytoms Finansuojamų projektų teikimo taisyklėms ir jų priedams. Vasario 21 d. Medijų rėmimo fondo taryba svarstė Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos ir Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos bei žiniasklaidos atstovų pateiktas pastabas ir pasiūlymus dėl Finansuojamų projektų teikimo taisyklių ir jų priedų nuostatų.

2024-02-05Kanadoje stabdomi „Tėviškės žiburiai“

KLKKD valdyba, įvertinusi „Tėviškės žiburių“ leidybos finansines galimybes šiandien ir ateityje, taip pat ir draugijos veiklos perspektyvas, susirinkimo dalyviams pasiūlė toliau vykdyti draugijos jau pernai aptartą sprendimą – savanoriškai nutraukti draugijos “Žiburiai“ veiklą ir tuo pačiu sustabdyti „Tėviškės žiburių“ leidybą nuo 2024 metų birželio 30 dienos.
archyvas (682)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media