2024 m. birželio 24 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas

 

2013-08-16Pora žodžių apie asociacijos LATGA veiklą (3)

Mūsų žurnalistai dar, deja, mažai tesinaudoja šios asociacijos teikiamomis paslaugomis, mažai mūsų kolegų yra asociacijos nariai. Šią situaciją galima pataisyti, tik reikia geriau susipažinti su LATGA veikla. LATGA 1990 metais įkūrė Lietuvos kūrybinės sąjungos ir autoriai. LATGA yra nevalstybinė organizacija, kurios tikslas – kolektyviai administruoti autorių teisių turėtojų teises, rinkti ir paskirstyti autorinį atlyginimą už kūrinių panaudojimą, koordinuoti asociacijos narių veiklą, užtikrinti kuo platesnį Lietuvos ir užsienio autorių kūrinių panaudojimą, užkirsti kelią autorių teisių pažeidimams.

2013-08-06Aplinkos ministerija: žiniasklaida kviečiama informuoti visuomenę apie aplinkosaugą (4)

Aplinkos ministerija primena apie organizuojamus viešuosius pirkimus užsakomosioms televizijos ir radijo laidoms, straipsniams ir kitoms informacijos apie aplinkos sektoriaus aktualijas sklaidos priemonėms. „Siekiame, kad kūrybiškai, profesionaliai parengti straipsniai ir laidos pasiektų kuo daugiau gyventojų. Mūsų tikslas skatinti juos rūpintis aplinka bei rinktis aplinkai draugišką gyvenimo būdą,“ - teigia aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.

2013-08-04Šeštasis A. Macijausko premijos laureatas - druskininkietis Romas Sadauskas Kvietkevičius (9)

Įvyko Biržų rajono savivaldybės, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos skelbto kūrybinio konkurso žurnalistams Antano Macijausko premijai gauti vertinimo komisijos posėdis. Komisija nusprendė Antano Macijausko 2013 m. premiją už publicistiką, ugdančią pilietinį patriotizmą, pagarbą valstybinei kalbai ir kultūrai skirti Romui Sadauskui Kvietkevičiui.

2013-08-01Žurnalistinių tyrimų siūlomos temos 2013 metais (7)

Žurnalistinių tyrimų siūlomos temos 2013 metais: 1. Bankai ir jų teikiamų paslaugų kokybė bei vartotojų interesų apsaugos aspektai. 2. Žiniasklaidos ir verslo santykių skaidrumo problemos Lietuvoje. 3. Laidojimo paslaugų verslo veiklos Lietuvoje skaidrumo problema. 4. Lobizmas Lietuvoje – skaidrumo ir kontrolės iššūkiai ir kitos temos.

2013-08-01NAUJI LIETUVOS ŽURNALISTŲ SĄJUNGOS „ ŽURNALISTINIŲ TYRIMŲ FONDO (1)

1. Bendroji dalis 1.1 Lietuvos žurnalistų sąjungos (toliau vadinama LŽS) "ŽURNALISTINIŲ TYRIMŲ FONDAS" (toliau vadinama „Fondas") veikia kaip atskira LŽS veiklos programa. Fondas nėra atskiras juridinis asmuo. 1.2 Fondas savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais, kitais teisės aktais, LŽS įstatais, šiais Nuostatais ir Fondo vidaus dokumentais. 1.3 Fondo veiklos trukmė neterminuota.

2013-07-30Šeštadienį Biržuose bus įteikta Antano Macijausko premija. Važiuojam į Biržus!  (3)

Mieli kolegos, kaip ir kiekvienais metais, šiemet, rugpjūčio 3 dieną Biržuose bus teikiama LŽS, NŽKA ir Biržų rajono savivaldybės įsteigta Antano Macijausko premija. Kviečiame norinčius vykti pasveikinti premijos laureatą ar gerai praleisti laiką Biržuose registruotis pas Stanislovą Pleskų, nes organizuojamas NEMOKAMAS transportas šeštadienį ryte iš Vilniaus į Biržus ir vakare atgal namo.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media