2022 m. lapkricio 29 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žurnalistų namuose

*print*

Archyvas

 

2017-01-19Naujausio „Žurnalistikos“ almanacho pristatymas Žurnalistų namuose

Mieli kolegos, kviečiame Jus į naujausio į naujausio žieminio, balto kaip sniegas su žalsva jūros puta almanacho "Žurnalistika" pristatymą – aptarimą š.m. sausio 21 d., 13 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius). Po aptarimo - klaipėdietiškos vaišės.

2017-01-10Praktinis seminaras: Profesinė individuali žurnalisto veikla 2017-aisias metais. Mokesčiai, socialinės garantijos ir kiti pokyčiai

Mieli LŽS ir NŽKA nariai, atsižvelgdami į svarbias, šiemet įsigaliojusias naujoves socialinių garantijų ir mokesčių srityje, organizuojame praktinį seminarą sausio 20 dieną 10 val. Žurnalistų namuose. Vietų skaičius ribotas. Prioritetas dalyvauti suteikiamas LŽS ir NŽKA nariams. Bus geriausi VMI ir SODRA specialistai.

2016-12-12Žurnalistų namuose - diskusija apie naujai priimtų Civilinio kodekso pataisų dėl garbės ir orumo gynimo praktinio taikymo problemas

Gruodžio 15 d. 11 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius, 3 aukštas) rengiama apskrito stalo diskusija apie naujai priimtų Civilinio kodekso pataisų dėl garbės ir orumo gynimo praktinio taikymo problemas. Kviečiami žurnalistai ir teisininkai. Dalyvaus Aistė Žilinskienė, Dainius Radzevičius, advokatai Ąžuolas Čekanavičius ir Darius Bolzanas. Kviečiami ir kiti suinteresuoti žodžio laisvės gynimu.

2016-12-11Kolega Jonas Laurinavičius Žurnalistų namų biliotekai padovanojo septynias savo knygas

Kolega Jonas Laurinavičius Žurnalistų namų biliotekai padovanojo septynias savo knygas: eskizų rinkinį „Tolimos atodangos“ (2011), publicistikos „Atminties ženklai“ (2013) ir „Kaišiadorių krašto šviesuoliai“ (2015), straipnių „Knygnešio dalia“ (2015), eilėraščių „Tylus atodusis“ (2015), epigramų „Su minuso ženklu“ (2015) ir esė rinkinį „Pradalgės“ (2016). Ačiū kolegai.

2016-11-22Kolega Gediminas Griškevičius padovanojo savo knygų Žurnalistų namų bibliotekai

Palangiškis kolega Gediminas Griškevičius Žurnalistų namų bibliotekai padovanojo dvi šiemet išleistas savo knygas: "Mirę ir moterys, dar - jūra" ir "Maišto jūra. Vėjožvalgos". Ačiū kolegai.

2016-11-21Kolega Apolinaras Juodpusis padovanojo savo knygų Žurnalistų namų bibliotekai

LŽS Senjorų klubo narys Apolinaras Juodpusis Žurnalistų namų bibliotekai padovanojo dvi savo knygas: "Stasė Niūnievaitė" ir "Buvo rašyta, fotografuota, piešta". Ačiū kolegai.

2016-11-20Žurnalistų namuose: apie knygas kaip žurnalistų saviraišką

Lapkričio 17 d. Žurnalistų namuose, pristatytos 2015-2016 m. LŽS Vilniaus skyriaus narių parašytos ir sudarytos knygos. Jų herojai - nuo šventųjų iki raganų ir medžių.

2016-11-10Žurnalistų namuose - LŽS Vilniaus skyriaus žurnalistų knygų pristatymas-diskusija

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas kviečia į skyriaus narių parašytų ar sudarytų knygų pristatymą-diskusiją. Pabandysime apžvelgti poros metų derlių. Pokalbis-diskusija vyks lapkričio 17 d. (ketvirtadienį) 17 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius).

2016-10-24Gydytojas iš Ukrainos apie padėtį Kryme ir alternatyvius gydymo būdus

Žurnalistų namuose viešėjo privataus medicinos centro Kryme direktorius, gydytojas akupunktūristas ir homeopatas, turintis kelias specializacijas Genadijus Letučij. Svečias kalbėjo apie įvairius šiuolaikinius ir senuosius diagnostikos bei sveikatos atstatymo būdus. Pasak G. Letučij, šiuos derinant galima įveikti ir neišgydomomis laikomas ligas, pvz., išsėtinę sklerozę, pagerinti vėžiu sergančiųjų gyvenimo kokybę.

2016-10-19Žurnalistų namuose - susitikimas su gydytoju homeopatu iš Ukrainos Genadijumi Letučij. Kviečiame

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas kviečia į susitikimą su gydytoju homeopatu, privataus medicinos centro direktoriumi iš Ukrainos Genadijumi Letučij. Susitikimas vyks spalio 20 d. (ketvirtadienį) 17val. Žurnalistų namuose, Jogailos g. 11 (III a.).

2016-10-12Žurnalistų namuose - Arūno Sartanavičiaus fotografijos paroda  (2)

Maloniai kviečiame aplankyti Arūno Sartanavičiaus fotografijos parodą "Dinamiškasis Azerbaidžianas", kuri vyksta Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius). Parodos atidarymas įvyko spalio 18 dieną.

2016-09-27Žurnalistų namuose - LŽS tarybos ir valdybos posėdžiai

Sveiki, mielieji LŽS tarybos nariai. Š.m. spalio 1d. – šeštadienį, Žurnalistų namuose, vyks LŽS tarybos ir valdybos posėdžiai. Darbotvarkė pridedama.

2016-08-11Žurnalistų namuose – seminaras apie neatrastą Facebook’ą ir kitus socialinius tinklus

Žurnalistų namuose įvyko seminaras apie neatrastą Facebook’ą ir kitus socialinius tinklus, jų panaudojimą žurnalisto darbe. Jį vedė LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius. Seminaro vyko beveik 4 valandas. Jo dalyviai turėjo gerą progą sužinoti socialinių tinklų galimybes, jų pritaikymą žurnalisto darbe.

2016-06-30Žurnalistų namuose - klubo "Fotografijos akademija" paroda (1)

Žurnalistų namuose (Jogailos. g 11, Vilnius)vyksta klubo "Fotografijos akademija" fotografijų paroda. Kviečiame apsilankyti!

2016-05-15Žurnalistų namuose poezijos vakaras, skirtas kolegei A. Žemaitytei

Mieli kolegos, gegužės 19 d. ketvirtadienį 17 val. Žurnalistų namuose (Vilnius, Jogailos g.11,) kolegei Aldonai Žemaitytei-Petrauskienei įteiksime LŽS Vilniaus skyriaus nominacijos ŽURNALISTO ETALONAS apdovanojimą. Kolegos žurnalistai nominantei skiria poezijos vakarą. Kviečiame gausiai dalyvauti visų LŽS skyrių ir klubų žurnalistus.

2016-04-20Liudvikas Gediminas Rėza – Žurnalistų namuose

Š.m. balandžio 19 d. Žurnalistų namų svetainėje LŽS ir Mažosios Lietuvos reikalų tarybos (MLRT) narių Vytauto Šilo ir dr. Algirdo Matulevičiaus pakviestas susirinko būrys Mažosios Lietuvos bičiulių. Jiems buvo pristatytas iliustruotas muzikologės, Mažosios Lietuvos reikalų tarybos narės Irenos Skomskienės straipsnių rinkinys “Dainų ir kovų keleivis”, skirtas XIX a. Mažosios Lietuvos raštijos bei dvasinių vertybių puoselėtojo prof. Liudviko Gedimino Rėzos atminimui.

2016-04-13Žurnalistų namuose Irenos Skomskienės knygos apie Liudviką Gediminą Rėzą „Dainų ir kovų keleivis“ pristatymas

Žurnalistų namuose balandžio 19 dieną 17.30 val. LŽS nariai Lietuvos reikalų tarybos veiklos dalyviai pristatys muzikologės Irenos Skomskienės knygą apie XIX a. Mažosios Lietuvos raštijos ir dvasinių vertybių puoselėtoją Liudviką Gediminą Rėzą „Dainų ir kovų keleivis“.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media