2020 m. rugsejo 30 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Užsienio reikalų ministerijoje rinkosi Lietuvos regioninės žiniasklaidos atstovai

2019-11-22
 
Susitikimo dalyviai. URM nuotr.

Susitikimo dalyviai. URM nuotr.

Lapkričio 14-15 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje surengtas kasmetinis susitikimas su Lietuvos regioninės žiniasklaidos atstovais, skirtas užsienio politikos aktualijų aptarimui.
Užsienio politikos aktualijas ir prioritetus žurnalistams pristatė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Ministras džiaugėsi visuomenės susidomėjimu užsienio politikos klausimais, pabrėžė regionų žiniasklaidos svarbą informuojant Lietuvos žmones apie tarptautinę politiką.
Su užsienio reikalų ministerijos atstovais taip pat aptarti Europos Sąjungos klausimai, „Brexit" scenarijai, santykiai su Rusija, Astravo atominės elektrinės keliamos grėsmės, istorinės atminties išsaugojimas, dezinformacijos ir netikrų naujienų keliamos grėsmės, ekonominė diplomatija ir kitos temos.
Renginyje dalyvavo žurnalistai, atstovaujantys žiniasklaidos priemonėms iš Alytaus, Anykščių, Elektrėnų, Gargždų, Kaišiadorių, Klaipėdos, Kretingos, Kupiškio, Marijampolės, Mažeikių, Plungės, Prienų, Šilalės, Tauragės, Utenos, Ukmergės, Vilkaviškio.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-11-22 11:48
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media