2024 m. birželio 13 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Justė Žičkutė-Lukošaitienė atsisveikina su laida „KK2“

2024-05-20
 
Justė Žičkutė. Asmeninio albumo nuotr.

Justė Žičkutė. Asmeninio albumo nuotr.

Pirmadienį LNK televizijos žiūrovus pasiekė netikėta naujiena - iš eterio traukiasi garsi laidų vedėja Justė Žičkutė-Lukošaitienė. Ji nusprendė nebevesti laidos „KK2", nuo kurios pradėjo savo kelią televizijoje.
„Penktadienį buvo paskutinė „KK2 penktadienio" laida, kurioje filmavosi Justė. Ji priėmė sprendimą nebevesti „KK2", „KK2 penktadienio" laidų, motyvuodama asmeninėmis priežastimis", - sako LNK televizijos atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius.
„Esame jai labai dėkingi už jos darbą LNK laidose ir linkime sėkmės privačiame gyvenime bei naujuose karjeros iššūkiuose", - pridūrė jis.
Laidą „KK2" Justė Žičkutė-Lukošaitienė vedė septynis metus.
Kiek vėliau pirmadienį ir pati Justė pasidalijo savo mintimis apie šį sprendimą su feisbuko sekėjais. Įrašu laidų vedėja sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt. „Atsisveikinimas. Artėjant rimtam jubiliejui - trisdešimtmečio šventei - priėmiau sprendimą atsisveikinti su LNK ir mano vestomis laidomis „KK2" bei „KK2 Penktadienis". Sprendimas buvo gerai apgalvotas, tačiau ne lengvas, nes visgi laidos buvo tapusios svarbia mano gyvenimo dalimi. Daugeliui kils klausimas kodėl, tačiau atsakymas į klausimą yra labai paprastas - užaugau."
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-05-26 11:19
 
Share |
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Žiūrovas

2024-05-31 12:33

Na, ir epitetai: garsi TV laidų vedėja. Iš kur jau tas jos garsumas. Paprasčiausiai- dirbo televizijoje, vedė KK2 laidą ir pan. Dar belieka tik žvaigžde pavadinti, kaip pas mus mėgstama švaistytis tokiais žodžiais. Nieko gero ir iš tų KK2 laidų-naivu, banalu, iš to humoro kartais net verkti norisi...

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media