2020 m. sausio 22 d., Treciadienis

Televizija

*print*

Archyvas :: Radistai „Valandoje su Rūta" sventė savo 10-metį

2017-12-07
 
Gruodžio 7 dienos vakarą LNK laidoje „Valanda su Rūta" - buvo paminėtas „Radistų" dešimtmetis. Į Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio dueto jubiliejų buvo pakviesti patys ryškiausi jų draugai: Mantas Stonkus, Mantas Katleris, Asta Stašaitytė-Masalskienė, Rolando žmona Ieva ir net Rolando močiutė Jelena.

Rolando močiutė studijoje papasakojo, kaip kažkada tikėjo, kad jos anūką apsėdo piktosios dvasios. Mat Rolandas, būdamas šešiolikos, ypač susižavėjo vokaline perkusija (beatbox). Jis dienų dienomis sėdėdavo prie kompiuterio ir beat box‘ino. Neapsikentę tėvai iškvietė močiutę, nes reikėjo ką nors daryti - jos anūkėlis susirgo. Močiutė nutarė: anūką užpuolė piktosios dvasios ir jis bando su jomis susikalbėti.

„Vieną dieną sėdžiu prie kompiuterio, močiutė įeina į kambarį. Ir matau kompiuterio ekrane, kaip ji atsistoja man už nugaros ir žegnoja. Paskui paima sijono apačią, pakelia, pradeda valyti veidą nuo piktųjų dvasių", - prisiminė Rolandas, o „Valandos su Rūta" studijoje pamatę atkartotą sceną, visi lūžo juokais.

Tuo metu antrojo vaikelio besilaukdama Rolando žmona Ieva atskleidė romantiškąją savo vyro pusę. „Mes kas dieną rašome vienas kitam meilės laiškučius", - prisipažino Ieva.

 

Šventinėje laidoje Jonas Nainys papasakojo apie nelengvą kelią į pramogų pasaulio elitą. 
„Buvo laikai, kai dirbau keliuose darbuose. Neturėjau pinigų, radijas mokėdavo tik kokius 500 litų, todėl įsidarbinau firmoje, kuri prekiavo garso technika. Dirbau nuo ryto iki aštuonių vakaro, buvo sunku, bet mokėdavo neblogą algą. Po darbo galėdavau skubėti į radiją, kur manęs laukdavo Rolas ir man mielas darbas. Vienintelė paguoda buvo pietų pertrauka. Per ją nueidavau į WC ir kokį pusvalandžiuką ar 45 minutes pamiegodavau ant klozeto", - prisiminė Jonas, o į studiją visų nuostabai buvo atgabentas klozetas.

 

Į „Radistų" gimtadienį pakviesta Dalia Teišerskytė sulaukė atsiprašymo už kažkada „Radistų" iškrėstą pokštą.

Šventinėje laidoje netrūko linksmų istorijų ir staigmenų. Jonas studijoje parodė savo sugebėjimus - šoko Rūtai Mikelkevičiūtei striptizą. Už tai laidos vedėja jam paruošė staigmeną - į studiją skambant muzikai įeijo profesionali šokėja ir netikėtai pakvietė Joną pašokti rumbą.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-12-17 13:07
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media