2020 m. sausio 22 d., Treciadienis

Televizija

*print*

Archyvas :: LNK pradeda tiesioginės rytinės laidos transliacijas

2018-01-10
 
„Rytas su LNK" - nauja informacinė, pramoginė ir pokalbių laida - žiūrimiausios televizijos LNK eteryje startuos jau vasario 12 dieną.
Tiesioginė rytinė laida pirmoji LNK eteryje supažindins žiūrovus su naujausiais šalies ir pasaulio įvykiais, pakvies pasikalbėti aktualiais klausimais, aptars kasdienes šeimos, santykių, sveikatos aktualijas.
Ryto laidą kurs LNK žinių tarnybos komanda.
„LNK žinių tarnyba kasdien kuria net tris valandas naujienų laidų - pavakarę rodomą informacinę pokalbių laidą „Labas vakaras, Lietuva" ir dvi vakarines žinias. Natūraliai susiklostė, kad pribrendome rytiniam eteriui - mūsų naujienų tarnybos žurnalistai jau keletą metų kalbėjo apie rytinės laidos būtinumą, kilo vis naujų idėjų, kokia ji turėtų būti, šias mintis įgyvendinsime jau vasarį", - sako LNK žinių tarnybos direktorius Rolandas Agintas.
Vedėjų gretose žiūrovai išvys ir puikiai pažįstamų, ir naujų veidų televizijos eteryje. Netrukus televizija paskelbs, kas taps naujos tiesioginės LNK ryto laidos vedėjais.
„Rytas su LNK" nuo dabartinių žinių tarnybos laidų skirsis tuo, kad joje bus lengvų rytinių pasikalbėjimų, patarimų apie grožį, kulinariją, vaikų auklėjimą, sveikatą, interjerą, čia bus aptartos socialinių tinklų aktualijos, į laidas kviesimės ir blogerius, ir pramogų pasaulio įžymybes, ir kulinarus, ir teisininkus, kurie pakonsultuotų žiūrovus rūpimais klausimais", - tikina LNK žinių tarnybos vadovė Ligita Krisiūnaitė.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-01-10 10:16
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media