2020 m. sausio 22 d., Treciadienis

Televizija

*print*

Archyvas :: Laida "Legendos" - patogesniu žiūrovams laiku

2018-01-10
 
Nuotrauka Vito Luckaus iš ciklo "Mimai"

Nuotrauka Vito Luckaus iš ciklo "Mimai"

Daug metų pripažįstama geriausia kultūrine laida "Legendos" nuo šio sekmadienio - patogesniu žiūrovams laiku Nuo šio sekmadienio LRT Kultūra kanalu transliuojamą laidą "Legendos" žiūrovai matys nuo 14 valandos.
Laida, pasakojanti apie legendines, ryškų pėdsaką tautos kultūroje ir istorijoje palikusias asmenybes televizijos laidų konkurse "Pragiedruliai" 2008 m., 2009 m., 2014 m. ir 2016 m. buvo pripažinta geriausia kultūros laida Lietuvoje. Laidos autorių: žurnalistės Aistės Stonytės, kino režisierius Audriaus Stonio ir aktoriaus Česlovo Stonio - ir ankstesnė LRT kanale kurta laida apie lietuvišką kiną "Kine kaip kine" buvo pelniusi geriausios kultūros laidos apdovanojimą. Anot laidos kūrėjų, be galo svarbu apie kultūrą kalbėti, kaip apie valstybės variklį, neleisti pamiršti žmonių, kurie kūrė ir tebekuria Lietuvą.
"Būtent kuria. Kaip sakydavo mano kursiokas Antanas Šurna, - tik protinga valdžia pajėgi suprasti, kad investuodama į kultūrą, ji investuoja į tai, kas formuoja jaunąją kartą ir žmonių mentalitetą," - sako laidos vyriausias redaktorius aktorius Č. Stonys. Pagrindiniai laidos "Legendos" herojai - gyvi ir jau anapilin išėję - garsiausi Lietuvos aktoriai, režisieriai, baleto artistai, rašytojai, poetai, dailinininkai, dainininkai, dirigentai, kompozitoriai ir kiti Lietuvos kultūrai nusipelnę žmonės.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-01-10 10:27
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media