2023 m. birželio 6 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Per LNK – lietuviška „Blogiausios mano gyvenimo savaitės“ versija

2013-10-28
 
 

Gediminas Malaškevičius

LNK atstovas spaudai

 

LNK įsigijo teisę kurti BBC transliuotą situacijų komediją „Blogiausia mano gyvenimo savaitė". Po didžiulės sėkmės Didžiojoje Britanijoje serialas pateko į tarptautinę rinką, buvo sukurtos amerikietiškosios, itališkosios, vokiškosios ir kitų šalių komedijos versijos. Netrukus lietuviškąjį variantą žiūrovams pasiūlys LNK. Situacijų komediją „Blogiausia mano gyvenimo savaitė" su lietuvių aktoriais kurs prodiuserių kompanija „VRS WPI Vilnius", žinoma tokiais populiariais serialais kaip „Namai, kur širdis", „Pavogta laimė", „Mano mylimas prieše", „Tikras gyvenimas".

Itin keblių ir nepaprastai juokingų situacijų šou „Mano blogiausia gyvenimo savaitė" buvo pripažinta viena geriausių naujų situacinių komedijų Britanijoje. Ji sulaukė dar vieno papildomo labai sėkmingo sezono ir trijų specialių kalėdinių epizodų. Tai  - komedija, kurioje neskamba užkadrinis juokas, nesisvaidoma sąmojais - ji labiau primena farsą.

„Šis šou yra apie vestuvių planavimą, visus baisiausius košmarus ir kliurkas, kokias tik galima padaryti su uošviais. Humoras čia labai išraiškingas", - sako BBC atstovai.

Pagal siužetą pagrindinis serialo herojus ruošiasi vestuvėms, kurios turėtų būti nuostabiausias jo gyvenimo įvykis. Pora turi baigti kelis paskutinius parengiamuosius darbus: išsirinkti žiedus, suruošti bernvakarį bei mergvakarį ir galutinai nuspręsti, kas ir kur sėdės. Kas gali nutikti blogo? Bet kur tau! Savaitė prieš vestuves tampa tikru pragaru. Kiekviena iš septynių serijų padieniui atskleidžia įvykius prieš didžiąją šventę - žiūrovai išvys ištisą nesėkmių kaleidoskopą.

„Blogiausia mano gyvenimo savaitė" be jokių abejonių daugeliui primins Beną Stilerį filme „Paskutinis jaunikio išbandymas", nes, kaip ir filme, būsimas jaunikis viską, ką įmanoma, padaro ne taip. Tarkim, pirmuose dvejuose epizoduose jis sugeba dukart pamesti žiedą, numarina sužadėtinės tėvų šunį, sumaišo savo būsimos žmonos ir uošvių miegamuosius ir paguldo į komą jaunosios senelę.

„Blogiausios mano gyvenimo savaitės"  formatą LNK išsigijo iš „Hat trick". 

„Blogiausia mano gyvenimo savaitė" - jau greitai per LNK!

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-10-28 10:06
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media