2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Po motinystės atostogų į LNK eterį sugrįžta Živilė Vaškytė

2013-12-07
 
Į LNK eterį sugrįžta Živilė Vaškytė. LNK nuotrauka

Į LNK eterį sugrįžta Živilė Vaškytė. LNK nuotrauka

 

Gediminas Malaškevičius

LNK atstovas spaudai

 

Pirmą kartą po to, kai susilaukė dukters Fridos, į LNK eterį sugrįš žavioji TV laidų vedėja Živilė Vaškytė. Vos keturių mėnesių dukrelę turinti žurnalistė dar nepratina savo pirmagimės būti be mamos, bet išimtį padarė LNK ir „Maisto banko" koncertui „Pasidalink".

Živilė Vaškytė vadovaus koncerto tiesioginiam jungimuisi iš Vilniaus. Vilniečių vardu kartu su kunigu Ričardu Doveika ji kvies aukoti alkstantiems.

„Man labai žiauriai skamba skaičiai, kad kas penktas žmogus Lietuvoje dažnai neturi ką valgyti ir šeimai išmaitinti per dieną gali skirti penkis litus. Atrodytų, ką gali pakeisti tie keli paaukoti litai? Bet, pasirodo, gali, ir už juos „Maisto bankas" gali pamaitinti daug alkstančių žmonių", - sako Živilė Vaškytė. 

Pasak Živilės, tiesioginės transliacijos metu dukrytė prižiūrės jos sesuo, būsima Fridos krikštamotė, nes tėtis, muzikantas Edgaras Lubys, turi koncertą.

„Kol kas nejauku dukrytę palikti svetimiems, o su sese ji puikiai sutaria, pažįsta viena kitą". Živilės teigimu, jos sugrįžimas į televiziją - kol kas vienkartinis. „Dabar metas vaikams, o paskui ateis laikas pagalvoti apie darbus, - sako Živilė. - Per daug neatitrūkau nuo televizijos, stebiu kolegų darbą ir džiaugiuosi jais".

Sekmadienį 19.30 tiesiogiai iš Kauno „Žalgirio arenos" LNK transliuos  „Maisto banko" koncertą „Pasidalink", kurio metu  vedėjai, Rolandas Vilkončius ir Giedrė Talmantienė,  jungsis su skirtingais Lietuvos miestais - Vilniumi, Klaipėda, Kaunu, Jonava, Panevėžiu. Miestų merai ir miestus garsinantys žmonės simboliškai praneš prisidedantys prie „Maisto banko" akcijos ir kvies dalintis su alkstančiais.

Tiesioginės transliacijos metu televizijos žiūrovai galės skambinti ar rašyti SMS trumpuoju telefono numeriu 1490 ir aukoti 5 litus. „Maisto banko" duomenimis, maistu gaunama parama padeda išgyventi net penktadaliui šalies gyventojų. Prieš metus per LNK televiziją transliuoto koncerto „Pasidalink" metu žiūrovai suaukojo 560 tūkst. litų paramos. Jos dėka buvo galima pamaitinti daugiau nei 200 tūkstančių žmonių.

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-12-07 14:26
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media