2024 m. liepos 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Teatro aktorius Ainis Storpirštis pradeda karjerą televizijoje

2018-08-01
 
Ainis Storpirštis ir Mindaugas Papinigis

Ainis Storpirštis ir Mindaugas Papinigis

„Pamenu, kai skambinau Ainiui Storpirščiui su pasiūlymu filmuotis „Rimtuose reikaluose", turėjau didelių abejonių, ar jis sutiks. Ainis - teatro aktorius, iki šiol nesifilmavęs nė viename seriale, bet mūsų pokalbis, mano nuostabai, buvo labai trumpas", - pokalbį su A. Storpirščiu prisimena naujo kriminalinio serialo „Rimti reikalai" vyriausiasis režisierius Džiugas Siaurusaitis. „Paklausiau, koks bus serialas, o Džiugas atsakė, kad labai geras - tai ir sutikau", - juokiasi žinomas teatro aktorius. Iki šiol ištikimai atsidavęs teatrui A. Storpirštis televizijos projektams nerasdavo nei laiko, nei jėgų, tačiau jau labai greitai jis debiutuos didžiojoje LNK televizijos rudens sezono naujienoje - kriminalinėje dramoje „Rimti reikalai".
Naujame kriminaliniame seriale Ainis kartu su žymiausiu šalies blogiuku tituluojamu Mindaugu Papinigiu įkūnys į nešvarius reikalus vis papuolančius du neišskiriamus draugus Kastetą ir Baksą. „Jie paprasti žmonės, jiems labai trūksta meilės, - jo ir Ainiaus tandemą apibūdina Bakso personažą įkūnysiantis M. Papinigis. - Serialo režisierius Džiugas ir Ainis yra neišsemiami kūrybos šuliniai. Man labai pasisekė, kad galiu su jais dirbti, ir manau, kad tas visas gėris tikrai atsispindės ekrane". M. Papinigio kolega ekrane Ainis prisipažįsta, kad vienas iš labai svarbių momentų, prisidėjusių prie jo apsisprendimo žengti į televiziją, buvo būtent Mindaugo filmavimasis seriale: „Jis scenos vilkas kriminaliniuose serialuose ir filmuose, todėl aš iškart saugiau pasijaučiau ir nesuklydau - man labai smagu ir gera su juo dirbti" 
Populiariausiame Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklyje - Oskaro Koršunovo „Išvaryme" - pagrindinį Beno vaidmenį net šešerius metus iš eilės atlikęs A. Storpirštis pripažįsta, kad nors serialo „Rimti reikalai" filmavimo aikštelėje nuolat aidi šūviai ir skraidžioja kulkos, jam pačiam rankose ginklo laikyti dar neteko. „Nors prie ginklo kol kas neprisiliečiau, bet į nosį iš galvos jau gavau", - juokiasi kriminalinio serialo herojus. 
Kriminalinė drama „Rimti reikalai", kurioje vaidins garsiausių Lietuvos aktorių desantas - pradedant „Pasmerktų" žvaigždėmis Josifu Baliukevič ir Justinu Barkumi, baigiant Mariumi Repšiu, Mantu Vaitiekūnu ir Algirdu Gradausku, TV ekranus pasieks jau naujajame LNK televizijos sezone. 
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-08-01 11:23
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media