2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Televizijos programa „Spalvos. Gėjai tėčiai“ įstatymų nepažeidė

2019-11-08
 
2019 m. lapkričio 6 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau - LRTK) gautų skundų pagrindu svarstė klausimą ar viešai paskelbta informacija televizijos programoje „Spalvos. Gėjai tėčiai" galėjo daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams. Įvertinusi paskelbtą informaciją LRTK nusprendė, kad programos turinys įstatymų nepažeidė. 
Vertindama televizijos programą „Spalvos. Gėjai tėčiai" atitiktį Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo reikalavimams, LRTK atsižvelgė į minėtos programos tikslą - ugdyti ir skatinti toleranciją kitokios lytinės orientacijos asmenims, atspindėti įvairias pažiūras; Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos nuostatas, Europos Žmogaus Teisių Teismo praktiką ir padarė išvadą, kad minėtoje programoje paskelbta viešoji informacija nepriskirtina neigiamą poveikį nepilnamečiams darančiai informacijai ir nėra ribojama ar draudžiama skleisti. 
Ši programa buvo paskelbta VšĮ „LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA" interneto svetainėje www.lrt.lt/mediateka užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų kataloge.

Birutė Keršienė
Visuomenės informavimo skyriaus vedėja
El. paštas birute.kersiene@rtk.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-11-08 13:21
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media