2021 m. rugpjucio 6 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

2021-07-17Delfi TV: Renginių organizatorė R. Barauskaitė ėmėsi naujos šokiruojančios veiklos

Liepos 18 d. Delfi TV eteryje startuoja nauja gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“.

2021-07-17TV3: Keturis kartus Lietuvą apkeliavusi V. Skaigirė nežada sustoti

Žinoma prodiuserė Vaida Skaisgirė jau ketvirtą vasarą televizijos žiūrovus džiugina sėkmingu kelionių po Lietuvą projektu „Maisto kelias“. Skersai ir išilgai išnaršiusi gimtąją šalį moteris džiaugiasi, kad projektas TV žiūrovams tapo neatsiejama vasaros dalimi, o paklausta, ar per keturis sezonus dar randa ką parodyti laidoje, nedvejodama atsako, jog Lietuvoje nuostabių vietų – dar keliems sezonams į priekį. Taip pat moteris prasitaria, kad jos planuose – ir dar vienas grandiozinis tarptautinį formatą ir pripažinimą pelnęs kelionių projektas, kuris kelią tiesia per įdomiausius viso pasaulio kampelius.

2021-07-10TV3: Po egzotinius kraštus kartu su Leonardu Pobedonoscevu keliavęs aktorius Audrius Bružas gali pasidžiaugti...

Po egzotinius kraštus kartu su bičiuliu Leonardu Pobedonoscevu keliavęs aktorius Audrius Bružas gali pasidžiaugti ragavęs ne vieną gurmanišką patiekalą. Draugai drąsiai neria į kulinarinių skonių paieškas ir nedvejodami ragauja troškintus šikšnosparnius, pūdytą ryklį, buliaus sėklides, keptus skorpionus ir kitus egzotinius delikatesus.
archyvas (688)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media