2021 m. balandžio 12 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas

 

2021-03-13Delfi TV žinių reporterio(-ės)

Ieškome kolegos į Delfi TV. Darbo pobūdis : reportažų rengimas kasdienei žinių laidai. Reikalavimai: išmanyti Lietuvos ir pasaulio aktualijas; mokėti greitai orientuotis besikeičiančiuose įvykiuose; savarankiškai priimti sprendimus, turėti nepriekaištingą dikciją.

2021-02-27Kviečia TV3 laidos "Svajonių sodai" ir "Svajonių ūkis"

Sveiki, gal yra norinčių padirbėti papildomai ar visą darbo savaitę TV3 laidose "Svajonių sodai" ir "Svajonių ūkis" . Nusimanymas soduose, daržuose ir žemės ūkyje būtų privalumas. Galimi įvairūs variantai.

2021-02-19LNK ir INFO žinių tarnybos įdarbintų žurnalistą/-ę (1)

LNK ir INFO žinių tarnybos į savo komandas kviečia prisijungti žurnalistą/-ę. CV siųsti: darbas@lnk.lt

2021-02-16Ieškome kolegos į Delfi TV

Ieškome kolegos į Delfi TV Darbo pobūdis : Kasdieninės informacinės laidos rengimas ir vedimas. Reikalavimai: Išmanyti Lietuvos ir pasaulio aktualijas; Mokėti greitai orientuotis besikeičiančiuose įvykiuose; Savarankiškai priimti sprendimus, turėti nepriekaištingą dikciją.

2021-02-11LRT.lt ieško verslo redaktoriaus

LRT.lt ieško verslo redaktoriaus. Gyvenimo aprašymo su nuoroda „Verslo redaktorius (-ė)“ lauksime iki kovo 1 dienos adresu personalas@lrt.lt. Darbo užmokestis nuo 1920€/mėn. neatskaičius mokesčių. Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

2021-01-16SBA reikia Viešųjų ryšių projektų vadovo (-ės)

SBA reikia Viešųjų ryšių projektų vadovo (-ės) SBA grupė vienija 5000 darbuotojų 30-yje įmonių, veikiančių baldų gamybos, nekilnojamojo turto, tekstilės ir investicijų valdymo sektoriuose. SBA – tai komanda, kur skirtingi talentai, bendros vertybės ir ambicijos virsta įspūdingais rezultatais.

2021-01-13LRT ieško TV informacinių programų vedėjo (-os)

LRT ieško TV informacinių programų vedėjo (-os) Pagrindinės funkcijos: rengti ir vesti TV naujienų tarnybos rengiamas programas; nuolat sekti bei analizuoti Lietuvos ir užsienio įvykius bei įvairius informacijos šaltinius; esant poreikiui, rengti įvairią informaciją programai; teikti idėjas, siūlymus, prisidėti stiprinant LRT žinomumą ir populiarumą.

2021-01-01LRT.lt redakcija prie savo komandos kviečia prisijungti sporto žurnalistą(-ę) - redaktorių(ę)

LRT.lt redakcija prie savo komandos kviečia prisijungti sporto žurnalistą(-ę) - redaktorių(ę). Gyvenimo aprašymų laukiame iki 2021 m. sausio 15 d. adresu personalas@lrt.lt.

2020-12-23Vilniaus m. savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyrius ieško Ryšių su žiniasklaida specialisto/-ės!

Ieškome kritiškai mąstančio ir puikiai analizuojančio didžiulius informacijos srautus žmogaus, gebančio savo darbe naudotis naujausiomis technologijomis, sekti šiuolaikines tendencijas žurnalistikoje, megzti puikius dalykinius santykius, trykštančio idėjomis, turinčio bent 2 metų darbo patirtį žiniasklaidos ar (ir) ryšių su visuomene, komunikacijos srityse ir gerai išmanančio Visuomenės informavimo įstatymą.

2020-12-12UAB „Verslo žinios“ darbo pasiūlymai

UAB VERSLO ŽINIOS veikla grindžiama ilgametėmis vertybėmis – nešališkumu, objektyvumu ir skaidrumu, jai būdingi bruožai – greitas tempas, dinamiška aplinka, kūrybiškumas, lankstumas taikantis prie pokyčių. Darbuotojų profesionalumas, asmeninė lyderystė, entuziazmas ir nestandartiniai sprendimai užtikrina nuolatinį bendrovės vystymąsi ir tikslinės sprendimų priėmėjų auditorijos augimą. Reikalingas žurnalistas(-ė) ir konferencijų projektų vadovas(-ė).

2020-11-27UAB „15min“ ieško verslo žurnalisto (4)

UAB „15min“ ieško verslo žurnalisto.

2020-11-06Media4change kviečia žurnalistus į darbą (2)

Dėmesį regionų problemoms skirsianti ir pasitikėjimu grįstus santykius su auditorija kursianti nauja žiniasklaidos priemonė buria žurnalistikos talentų komandą – tiek savo karjerą dar pradedančius, tiek profesionalus!

2020-05-19LRT reikalingas šifruotojas (-a). Darbas su autorine sutartimi

LRT reikalingas šifruotojas (-a). Darbas su autorine sutartimi.

2020-01-27Kviečiame mokytis esperanto kalbos per internetą (2)

Nuo š.m. pradžios Lietuvos esperantininkų sąjunga ir naujienų portalas "Mano kraštas" (http://www.manokrastas.lt ) pradėjo bendrą informacinį ir mokymo projektą, t.y. mažiausiai vieną kartą į savaitę portale pradėtos skelbti tarptautinės esperanto kalbos pamokos ir kita medžiaga apie esperantininkų veiklą Lietuvoje ir užsienyje. Tokiu būdu, norintiems yra sudaryta galimybė mokytis šios kalbos neakivaizdiniu būdu internetu.

2019-12-20Žurnalistų dėmesiui: Vilniaus knygų mugėje keiciasi kontaktai (1)

Mieli žurnalistai ir fotografai, nenumaldomai artėjant vienam didžiausių kultūrinių renginių Lietuvoje Vilniaus knygų mugei, norime Jus informuoti, jog keičiasi kontaktinis asmuo. Visais klausimais apie artėjančią mugė, renginius, svečius, autorius, programą maloniai prašau kontaktuoti su manimi, Inga Jurčiene, LITEXPO Rinkodaros skyriaus vadove. El. p.: i.jurciene@litexpo.lt, mob.: +370 672 30 784.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media