2024 m. liepos 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: Statome naują Marijos radijo studiją ir koplyčią!

2020-08-31
 
Dabar Marijos radijas stato naują studiją ir koplyčią. Šie pastatai kyla Kauno senamiestyje, Vilniaus gatvėje, netoli arkikatedros bazilikos.
Šiuo metu jau galime pasidžiaugti abiejų pastatų išoriniu vaizdu. Įstiklintuose languose atsispinti skaisti pavasario saulė, žydras dangus ir kaimynystėje esančio gotikinio stiliaus pastato siena. Sendintos sienų apdailos plytos sulieja naujuosius pastatus su šimtamečiais aplinkiniais namais.
Ir visa tai kyla jūsų, mieli klausytojai ir aukotojai, dėka! Tik dėl jūsų dosnumo ir geraširdiškumo radijas gali tęsti savo veiklą ir vykdyti statybas. Juk dar laukia ne tik išorės užbaigimo darbai, bet ir visas vidaus įrengimas. Bet didžiausias iššūkis - kokybiškų garso studijų įrengimas.
Radijo veiklai ir statybai labai reikia Jūsų visų paramos. Paskambinę trumpuoju numeriu 1622, vienu skambučiu radijo veiklai paaukosite:
Telia fiksuoto (laidinio) ir mobilaus ryšio - 3,00 Eur
TELE2 - 3,00 Eur.
Jeigu norite paaukoti didesnę sumą, skambinkite keletą kartų.
DĖKOJAME IR MELDŽIAMĖS UŽ JUS!

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-08-31 11:14
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Jeronimas

2020-09-01 12:05

Tiesiog keista, kad Marijos radijas savo statyboms prašo aukoti. Juk ir taip aukų prisirenkama, kiekvienoje bažnyčioje yra aukų dėžutės tam tikslui, kunigai agituoja aukoti. Ir šiaip kai kurie solidaus amžiaus katalikai dovanoja nemažas pinigų sumas. Reikia savo didžius užmojus įgyvendingti pagal savo galimybes.Neturi pinigų, tai nestatyk.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media