2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: Seime – Lietuvos radijo mėgėjų paroda

2014-04-21
 
 

Balandžio 22 d., antradienį, 14 val. Vitražo galerijoje (Seimo I rūmai) bus pristatyta Lietuvos radijo mėgėjų draugijos paroda. Parodą atvers Seimo nariai Valerijus Simulik, Linas Balsys ir Lietuvos radijo mėgėjų draugijos prezidentas Rolandas Mikalauskas.

Parodoje apžvelgiama Lietuvos istorija radijo mėgėjų veikloje, taip pat dabartinė Lietuvos radijo mėgėjų draugijos veikla. Radijo mėgėjų veikla apima ryšių užmezgimą su tolimais ir artimais radijo mėgėjais, dalyvavimą varžybose, radijo aparatūros tobulinimą, radijo bangų sklidimo sąlygų tyrinėjimą ir kt.

Šiuo metu Lietuvos radijo mėgėjų draugija vienija apie 400 radijo mėgėjų. Lietuvoje yra apie 800 oficialių radijo mėgėjų, kuriems radijo ryšys yra laisvalaikio užsiėmimas.

Naujausiais duomenis, radijo mėgėjų pasaulyje yra keletas milijonų. Patiems jauniausiems mažiau nei 10 metų, vyriausiems - apie 100. Tuo užsiima menininkai ir mokslininkai, kariškiai ir namų šeimininkės, mokytojai ir politikai, darbininkai ir netgi karaliai.

Šių metų gegužės mėnesį Lietuvos radijo mėgėjų draugija organizuoja akciją Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 10-mečiui paminėti. Visą mėnesį eteryje dirbs apie 20 mėgėjiškų radijo stočių proginiais šaukiniais iš Lietuvos. Planuojama užmegzti apie 35 tūkst. ryšių su radijo mėgėjais iš viso pasaulio.

Kontaktinis asmuo

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė

Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius

tel. (8 5) 239 6210,

el. p. juste.radzeviciute@lrs.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-04-21 08:50
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media