2022 m. rugpjucio 9 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Naujos knygos, leidiniai

*print*

2022-08-06Dvi knygos apie Europos parką: meno miškas, žad(in)antis svajones

Trisdešimties sėkmingo Europos parko gyvavimo ir veiklos metų proga kartu su leidykla „Terra publica“ buvo išleisti net du nauji leidiniai: vienas skirtas mažiesiems, kitas – suaugusiųjų auditorijai, visiems besidomintiems šiuolaikiniu menu.

2022-07-18Keliai ir siekiai arba keli žodžiai apie Irenos Litvinaitės – Avyžienės knygą „Viskas bus gerai

Perskaičiau „Homo liber“ leidyklos tik ką išleistą knygą – „Viskas bus gerai.“ Autorė – žurnalistė Irena Litvinaitė – Avyžienė. Ir vėl noriu skaityti iš pradžių. Gal todėl, kad pastaruoju metu mūsų erdvėje, informacijos sraute daug niurzgėjimo, negatyvo. O knygoje kažkoks geras, malonus skaidrumas. Gyvi žmonės, mūsų lietuviškos žemės gyventojai, vejasi savo idealą, realizuoja, mums dovanoja.

2022-07-15Nauja Česlovo Skaržinsko publicistikos knyga „Gudakiemis – senas dzūkų kaimas“

Knyga – apie žymų Varėnos rajono Merkinės seniūnijos kaimą – Gudakiemį. Neseniai beveik 300 gyventojų turėjęs kaimas, šiandien labai ištuštėjęs. Jame neliko pašto, pradinės mokyklos, net bibliotekos. Kaimas davė Lietuvai garsius knygnešius Kazį Barysą, Scholastiką ir Martyną Milius, 17 savanorių, ginusių Lietuvos nepriklausomybę, keturis partizanus brolius Ivanauskus, pokaryje žuvusius nelygioje kovoje su okupantu.
archyvas (641)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media