2024 m. birželio 22 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

Archyvas :: Kviečiame teikti paraiškas virtualios meno rezidencijos projektui

2020-07-01
 
Pakitus meno eksporto sąlygoms kinta ir menininkų mobilumo ir vystymo projektų prioritetai, ypač dirbant su aukštos COVID-19 rizikos šalimis. Tačiau tarptautinio kultūrinio bendradarbiavimo projektai nenutrūksta - gimsta naujos iniciatyvos, veikiančios virtualiai ir siūlančios ne mažesnį, o kartais net ir kokybiškai gilesnį kultūrinį dialogą.
Jungtinės Karalystės „Somerset House Studios" bendradarbiaujant su Vilniuje įsikūrusiu meno, rezidencijų ir edukacijos centru Rupert bei Lietuvos kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje pristatoma pirmoji tarptautinė virtuali rezidencija, skirta Lietuvos šiuolaikinio meno kūrėjams. Rezidenciją laimės vienas dalyvis, rezidencijos laikotarpis - nuo 2020 m. rugpjūčio 17 d. iki spalio 17 d. 
Rezidencija suteiks virtualią erdvę vystyti dalyvės/io meninę praktiką ir bus orientuota į pasitikėjimo individualiais kūrybos procesais stiprinimą. Dviejų mėnesių trukmės virtualios rezidencijos metu dalyvė/is galės dirbti su pasirinktu mentoriumi iš „Somerset House Studios" menininkų rato, gauti individualias šios institucijos komandos konsultacijas. Taip pat bus galimybė pasiūlyti meninį projektą, kuris galėtų tapti „Somerset House Studios" ir Rupert virtualių programų dalimi. 
„Somerset House Studios" yra eksperimentinė meno erdvė, jungianti menininkus, kūrėjus ir mąstytojus, naujų kūrybinių projektų ir bendradarbiavimo plėtros platforma. Vienu metu šioje vietoje dirba iki 100 menininkų, vystančių skirtingus projektus. Čia taip pat veikia „Makerversity" ir „Studio 48" bendruomenė, jungianti daugiau kaip 300 profesionalų, veikiančių dizaino ir technologijos srityse.
Galutinis paraiškų pateikimo terminas - 2020 m. liepos 13 d. 10.00 val. (Londono laiku). Atrankos komisiją sudarys atstovai iš „Somerset House Studios", Rupert ir Lietuvos kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje. 
Rezidenciją laimėjusi menininkė/as gaus:
1000 svarų honorarą;
mentorių iš „Somerset House Studios" bendruomenės;
papildomą „Somerset House Studios" komandos paramą;
galimybę pristatyti savo projektą „Somerset House Studios" ir Rupert virtualiose programose.
Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką anglų kalba siųsti el. paštu studios@somersethouse.org.uk
Motyvaciniame laiške būtina nurodyti:
kaip ši rezidencija būtų naudinga jūsų praktikai ir jūsų karjerai (ne daugiau nei 100 žodžių);
ko tikėtumėtės iš šios rezidencijos;
virtualaus projekto, kuris galėtų tapti „Somerset House Studios" virtualios programos dalimi, pasiūlymą;
tris „Somerset House Studios" bendruomenės mentorius, su kuriais norėtumėte dirbti, trumpai argumentuodami savo pasirinkimą.
Svarbu paraišką susieti su „Somerset House Studios" misija, aiškiai apibrėžiant rezidencijos tikslą arba pristatant projekto idėją, kuri galėtų tapti „Somerset House Studios" virtualios programos dalimi.
Rezidencijos partneriai - Lietuvos kultūros institutas, „Somerset House Studios", Rupert, anoniminis projekto rėmėjas, Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje. 
Jeigu turite papildomų klausimų, kreipkitės el. paštu studios@somersethouse.org.uk
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-07-01 15:12
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media