2024 m. birželio 23 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

Archyvas :: Jeronimas Laucius: pusiau slaptai, bet prasmingai

2020-08-06
 
„Žinijos“ draugijoje - Pozityvistų klubas

„Žinijos“ draugijoje - Pozityvistų klubas

„Žinijos" draugijoje (Kalvarijų g. 2, Vilnius) 2020 m. rugpjūčio 4 d. įvyko Pozityvistų klubo seminaras-diskusija "Pokarantininių (ne)rekomendacijų variacijos". 
Kalbėjomės apie tai, kad kartais mes rekomendacijas, kaip apsaugoti save, savo artimuosius nuo klastingų virusų, priimame vienodai, kaip ir rekomendacijas apie drabužių madas, šukuosenas ar kokius namų apyvokos reikmenis. Tai iš dalies vyksta dėl to, kad rekomendacijos „paleidžiamos" valdiškai, kaip kokie benamiai vaikai, be nuolatinės informacinės globos, be egoterapinės meilės žmogui. Todėl būtina patiems jas priimti ir taikyti su protu, su meile gyvenimui.
Prieš praėjusio mėnesio Klubo suėjimą Lietuvoje nuo koronavirusų per dieną susirgdavo po 2-5 žmones, o prieš šį susitikimą jau 10-20, net be įvežtinių.
Jei apie tai kalbėsimės tik „pusiau slaptuose" Klubo suėjimuose, tai kiek neskatindami saugotis plačiose žiniasklaidos pozityvistams nepasiekiamuose debesyse skaičiuosime rugsėjo Klube? 
P. S. Pusiau slaptai - dėl to, kad į tokius aktualius pokalbius jau daug metų neatvyksta žurnalistai nei iš didžiųjų dienraščių, nei iš radijo, nei iš TV. Ačiū, kad tai pagarsina LŽS internetinis laikraštis.
Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės" (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-08-06 10:11
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media