2024 m. birželio 23 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

Archyvas :: VILNIUS TECH turi naują komunikacijos vadovę- Ilmą Cikanaitę

2020-11-19
 
Ilma Cikanaitė

Ilma Cikanaitė

Agnė Augustinaitė, 
Vilniaus Gedimino technikos universitetas

 

Nuo lapkričio vidurio Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Viešosios komunikacijos direkcijai pradėjo vadovauti Ilma Cikanaitė. Ji pakeitė daugiau nei 5 metus iki šiol direkcijai vadovavusią Dovilę Juršytę, kuri rinkodaros ir komunikacijos vadovės karjerą tęsia „Erudito licėjuje".
Pastaruosius kelis metus I. Cikanaitė dirbo laisvai samdoma komunikacijos konsultante, vadovavo komunikacijos agentūrai „BIURAS 361" bei dirbo su I. Šimonytės prezidentine ir TS-LKD rinkimų į LR Seimą kampanijomis, kur buvo atsakinga už nepolitinę komunikaciją. Komunikacijos specialistė prieš tai vadovavo „Telia Lietuva" išorinei komunikacijai, apimančiai įvaizdžio, reputacijos, tvarumo ir rėmimų sritis.
„Dirbti „Telia Lietuva" ir su rinkimų kampanijomis buvo itin įdomus ir daug energijos pareikalavęs iššūkis. Vis dėlto tai neįkainojama patirtis, padėjusi daugiau suprasti, ko reikia Lietuvai ir kas mūsų laukia ateityje. Manau, kad technologijos dideliu greičiu skverbiasi į mūsų kasdienybę, tai ir dabartis, ir ateitis. Tad, atsiradus galimybei sukauptą patirtį panaudoti atsinaujinančiame technologijų universitete VILNIUS TECH, ja pasinaudojau", - sako I. Cikanaitė.
Anot komunikacijos specialistės, svarbiausias prioritetas jai ir jos komandai, supažindinti visuomenę su universiteto studijų ir mokslo galimybėmis, jų pažanga: „Turime parodyti, jog kuriame ateitį ir koncentruojamės į dar neišspręstas problemas ir nesukurtus sprendimus. VILNIUS TECH - tai universitetas kuriantiems rytojų".
I. Cikanaitė profesinę patirtį kaupė kūrybos, renginių agentūrose, privataus bei viešojo sektoriaus įmonėse.
Šiemet Vilniaus Gedimino technikos universitetas pakeitė prekinį ženklą ir atsinaujino trumpinį iš VGTU tapdamas VILNIUS TECH. „Tikimės, kad Ilmos Cikanaitės sukaupta profesinė patirtis bei turimos komunikacijos žinios prisidės prie mūsų universiteto sklandaus ir efektyvaus bendravimo su visuomene. Mūsų šaknys, esmė, ateitis, skirtumas nuo kitų universitetų ir varomoji jėga yra tai, jog esame technologijų universitetas. Siekiame tai akcentuoti, tuo didžiuojamės. Tikiu, kad naujo specialisto įsiliejimas į komandą padės ir toliau stiprinti dialogą su universiteto partneriais, akademine bendruomene, leis garsinti inovatyvius mokslininkų atliekamus tyrimus bei išlaikyti gerą aukštosios mokyklos vardą ir aukštas pozicijas konkurencingoje mokslo srityje tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje erdvėje", - sako VILNIUS TECH rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas.
VILNIUS TECH - inovatyvi aukštoji mokykla, ugdanti kūrybiškus ir kvalifikuotus specialistus, užtikrinanti šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas ir atliekanti daugybę įvairių mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbų. Turėdamas daugiau kaip 500 partnerių tarp užsienio aukštųjų mokyklų, VILNIUS TECH suteikia plačias tarptautinių studijų bei praktikų galimybes.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-11-19 12:02
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media