2024 m. gegužes 29 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

Archyvas :: „LATGA Autorių namai: Kultūros naktis 2024“: laukiame idėjų

2024-03-21
 
Jau visai netrukus, birželio 7-8 d., vilniečius ir miesto svečius trečius metus iš eilės pakviesime į tarpdisciplininį renginį „LATGA Autorių namai: Kultūros naktis". Vingrių skvere kaip ir pernai iškils sudėtingos konstrukcijos, kelių aukštų scena, kurioje realiai arba virtualiai apsigyvens didelis būrys tiek puikiai žinomų, tiek dar tik pradedančių kūrybinį kelią muzikos, kino, teatro, literatūros ir vizualiojo meno autorių. Autoriai ne tik pristatys jau žinomus savo ar kolegų kūrinius, bet ir realiu laiku kurs, improvizuos, bendradarbiaus vieni su kitais, siekdami padovanoti žiūrovams netikėtą įvairiausių vaizdų ir garsų kupiną reginį.
Renginys interaktyvus: žiūrovai galės mėgautis menu ne tik stebėdami sceną iš toliau, bet ir užsukti į šių itin meniškų namų vidų ar net pabūti jo dalyviais.
Turite idėjų, kaip originaliai ir patraukliai pristatyti savo kūrybą šiame neįprastame, visas meno sritis apjungiančiame renginyje? O gal norite pakviesti į įdomias kūrybines dirbtuves? Parašykite mums el. paštu visuomene@latga.lt, atsiųskite trumpą idėjos aprašymą ir garso / vaizdo įrašų ar kitokios vizualinės medžiagos, kurioje pristatote savo kūrybą ar vedate kūrybines dirbtuves. Jūsų laiškų lauksime iki kovo 31 d. Jeigu renginio organizavimo komandai jūsų idėja patiks, būtinai susisieksime ir pakviesime dalyvauti renginyje.
Plačiau apie ankstesnius renginius (čia rasite ir video): https://www.latga.lt/autoriu-namai/
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-03-21 12:32
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Miss Veronica

2024-04-15 14:12

Dobar dan, moj upit o tome kako dobiti stambeni kredit za nekretninu započeo je pozivom, nazvao sam Davidson Albert Company, danas sam jako sretan i Bog blagoslovio Davidsona Alberta Kontakt e-pošta: {Davidsonalbertloan@gmail.com }

Zovem se Veronica, iz HRVATSKE sam, zadnjih pet mjeseci sam tražila pravu kreditnu tvrtku od koje bih mogla dobiti kredit kako bih mogla kupiti kuću kakvu sam htjela. Dugoročno, bilo je hrpa prijevara zbog kojih sam im povjerovao i na kraju dana su mi uzeli novac bez da su mi dali išta zauzvrat, čak ni 1 euro na moje ime, izgubio sam svaku nadu, bio sam zbunjen i frustriran, nikad nisam želio imati ništa s online tvrtkama za zajmove pa sam otišao posuditi novac od prijatelja. Ispričao sam sve što se dogodilo i rekla mi je da mi može pomoći pronaći tvrtku za zajmove koja mi može dati bilo koji iznos zajma koji mi treba i po vrlo niskoj kamatnoj stopi od 3%, također mi je rekla da je upravo dobila zajam od njih, ako želite biti upućeni da podnesete zahtjev za zajam kao i mi, kontaktirajte putem e-pošte: Davidsonalbertloan@gmail.com

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media