2022 m. gegužes 22 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Alytus: priverstinai iškraustoma radijo stotis FM99

2022-01-22
 
Kolegos iš radijo stoties FM99 mums pranešė:
„Sausio 20 d. prieš savivaldybės darbo pabaigą 16.24 val. gavom neigiamą atsakymą į sausio 13 dieną siųstą mūsų prašymą savivaldybei pratęsti išsikraustymo terminą savaite - iki sausio 31 d. (radijo stočiai susirasti patalpas, įsirengti studiją ir persikraustyti ir per pora mėnesių būtų toks visai nemenkas iššūkis, o ką jau bekalbėti per 11 dienų).
Tik primenam - sausio 10 d. Antanas Jodauga pasirašė nuomos sutartį su savivaldybe dabartinėms FM99 patalpoms. FM99 informaciją el.paštu apie tai gavo sausio 12 d. su paliepimu 24 d. 10 val perduoti patalpas. 13 d. Išsiuntėm prašymą duoti laiko iki sausio 31 d. Telefonu buvom keliskart patikinti, kad žinoma, naujasis nuomininkas irgi sutinka, tik, va, ateiti pasirašyti dabar negali. Galiausiai vakar vakare pasiekė atsakymas, kad su nauju patalpų nuomininku VšĮ sporto klubu „Atlanta Gym" susitarti nepavyko.
Beje, jau visai netrukus pakviesime į naują FM99 studiją! Galite ir norite padėti? Tai galite padaryti Patreon platformoje, studijos įrengimas naujoje ir tam nepritaikytoje vietoje tikrai ne juokų darbas..."
„Mieli kolegos! Yra skubus reikalas - mūsų kolegų iš Alytaus radijo stoties FM99 vietos valdžia seniai nemyli. Tačiau dabar galutinai ir labai skubiai nori iškraustyti iš jų daugybę metų nuomotų patalpų. Kolegoms sunkus metas, bet mes visi galime padėti jiems bei prisidėti prie žurnalistikos Alytuje. Patreon platformoje studijos įrengimas naujoje ir tam nepritaikytoje vietoje tikrai bus nelengvas..." - sako LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius.
Plačiau https://www.fm99.lt/fm99-iskraustymo-istorija/
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-02-05 14:21
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Onutė Graliauskaitė

2022-01-22 12:34

Alytaus valdžiai gėda!

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media