2021 m. sausio 17 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Užsienio naujienos

*print*

Archyvas :: Lietuvių menininkės videomeno darbas – tarptautinėje bienalėje Londone

2018-11-08
 

 

Tarptautinės judančio vaizdo ir performanso bienalės "Visions in the Nunnery" atidarymo metu menininkė Lina Albrikienė pristatė savo videomeno darbą "French Door".

"Visions in the Nunnery" organizuojamas jau vienuolikti metai. "Nunnery" bienalė pristatinėja kylančius jaunuosius menininkus, kurie savo darbus pristato kartu su profesionalais. Bienalę sudaro trys programos, kuriose pasirodo 60 menininkų iš įvairių šalių.

Linos Albrikienės videomeno kūrinys "French Door" kalba apie atsitiktinumą, lūkestį, galimybę, iliuziją, realybę. Subtilus artikuliavimas atsitiktiniu vaizdu, užfiksuotas hipnotizuojančios šviesos bei garso intensyvumas įtraukia žiūrovą, sukeldamas tam tikrą lūkestį. Videomeno kūrinyje susipina dvilypumas tarp tikrovės ir įsivaizduojamo, tarp paprasto ir polemiško, tarp savarankiško ir savęs reflektuojančio. Videodarbas kviečia kelti klausimus apie fizinį objekto būvį, priversdamas susimąstyti ir apie mūsų suvokimo įpročius. Menininkė aktyviai dalyvauja tarptautinėse parodose. 2011 metais ji laimėjo pagrindinį prizą tarptautinėje „Jaunųjų Europos kūrėjų" bienalėje Paryžiuje.

"Visions in the Nunnery" vaizdo bienalė vyksta nuo rugsėjo 28d. iki gruodžio 16d.

Linos Albrikienės dalyvavimo "Visions in the Nunnery" renginyje partneris - Lietuvos kultūros institutas.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-11-08 13:44
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media