2023 m. kovo 20 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: „Šok!” projekte – aistros ir Dievo paieškos

2013-09-23
 
 

Virginija Bunevičiūtė

Atstovė ryšiams su visuomene

 

Jau šį sekmadienį prasidedantis LRT nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!" žiūrovams ruošia neįtikėtiną reginį. Projektas nustebins ne tik dažnam žiūrovui nežinomais šokių stiliais, bet ir spalvingais projekto dalyviais.

Savo šokių studijoje dirbančią choreografę ir šokėją 42 m. Aidą į televiziją atvedė noras nebetūnoti kampe, o pasirodyti viešai ir pristatyti daugeliui nežinomą, o jai pačiai iš širdies gelmių išsiveržusį - liturginį šokį.

Skaudūs meilės išgyvenimai dar studijų metais Aidą pastūmėjo ieškoti Dievo, domėtis dvasiniu pasauliu ir religija. „Dieve, jeigu tu esi, man reikia tavęs", - sakė Aida, maldą Dievui išreikšdama judesiu ir taip, pasak jos, pajutusį Dievo prisilietimą.

Prieš Aidos išėjimą į sceną net ir teisėjai - šokio meistrai - su nekantrumu laukė šio pasirodymo. Ar Aidos širdingumas ir dvasinis šokis palies teisėjus?

Troškimas savo jausmus išreikšti judesiu kitą dalyvę nuskraidino į kitą kraštą. 27-erių metų Sandra - įspūdingai atrodanti profesionali flamenko šokėja. Ekspresija, dinamika, aistra ir nuolat besimaišantys jausmai, išreiškiami flamenko šokyje, pakerėjo Sandrą. „Susirgusi" flamenko virusu, mergina metė prestižinį darbą Lietuvoje ir išvyko šio šokio mokytis į prestižinę flamenko mokyklą Madride.

Įspūdingas ūgis, juodi plaukai, fatališki rūbai bei aistringas scenos menų magistrės šokis scenoje taip užbūrė „Šok!" teisėjų ketvertą - Gytį Ivanauską, Jūratę Sodytę, Birutę Letukaitę ir Dainių Žebrauską-Skruzdėliuką - jog ginčai, diskusijos ir kivirčai dėl šio pasirodymo netilo net ir išjungus kameras.

Visa tai ir dar daugybė įspūdingų pasirodymų iš visos Lietuvos - „Šok!" premjeroje jau šį sekmadienį, rugsėjo 29 d., 18.30 val. per LRT televiziją. Vedėjas Audrius Giržadas.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-09-25 16:47
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media