2024 m. birželio 12 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas :: „Betsafe–LKL“ ir BTV ieško naujų vedėjų ir komentatorių

2018-07-03
 
Fotodiena.lt nuotr.

Fotodiena.lt nuotr.

Manote, kad esate talentingas komentatorius arba žinote, jog jūsų bičiulis pavarytų geriau nei Vaidas Čeponis ar Robertas Petrauskas?
O gal galvojate, kad krepšininkams galėtumėte užduoti tikslesnį ir tinkamesnį klausimą rungtynių įkarštyje arba nuaidėjus finalinei sirenai?
Priimk iššūkį ir išbandyk save! „Betsafe-LKL" ir oficialus lygos transliuotojas BTV skelbia vedėjų ir komentatorių atranką.
Liepa skelbiama atrankos į televiziją mėnesiu, o geriausieji jau rugsėjį turės galimybę pradėti 26-ąjį „Betsafe-LKL" čempionatą.
„Praėję metai mums televiziniu požiūriu buvo patys sėkmingiausi, - džiaugėsi LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. - Stebėjome ženklų žiūrovų augimą, kilo susidomėjimas transliacijomis, tačiau sustoti neketiname ir artėjančiame sezone sieksime pakelti kokybės kartelę dar aukščiau. Vienas iš žingsnių siekiant tai padaryti - naujų talentų paieška."
Norintiems dirbti tiesioginiame „Betsafe-LKL" transliacijų eteryje ir lygos rengiamose laidose kviečiame užpildyti dalyvio anketą lnk.lt portale, o tuomet pelnyti žiūrovų bei komisijos simpatijas.
„Mes nuolat ieškome naujų veidų, naujų talentų, bet šįsyk tikimės labai didelio aktyvumo: Lietuvoje visi yra krepšinio komentavimo specialistai. Kviečiame išbandyti savo jėgas BTV eteryje, savo sugebėjimais, žiniomis, emocija, humoro jausmu pasidalinti su visais žiūrovais, suteikti naujų spalvų „Betsafe-LKL" varžybų transliacijoms", - sako LNK grupės kanalų programų direktorius Jurgis Jefremovas. 
Pirmasis atrankos etapas - dalyvio anketų pildymas - lnk.lt portale tęsis iki liepos 10 dienos. Norintiems tapti komentatoriais, prie anketos reikės prisegti ir trumpą komentavimo ištrauką.
Liepos 17 d. atrinktųjų lauks susitikimas su komisija, kurią sudarys LKL ir LNK kanalų grupės atstovai. Po to dalyvių likimas bus atiduotas į žiūrovų rankas. Balsavimo metu vedėjų konkurso dalyviams bus skirtos papildomos jų sugebėjimams patikrinti skirtos užduotys.
Galiausiai susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškės, kas kitame „Betsafe-LKL" sezone gaus galimybę išbandyti jėgas komentuojant krepšinio rungtynes ir užimant vedėjo poziciją tiesioginėse transliacijose.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-07-03 11:20
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media