2024 m. birželio 23 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas :: Delfi ieško redaktoriaus asistento

2021-09-19
 

Delfi ieško redaktoriaus asistento. Jei darbe mėgsti dinamiką, gebi greitai orientuotis ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, gali susitvarkyti su užduotimis nuo paprastų techninių darbelių iki rimtų kūrybinių sprendimų ir prisiimti už jas atsakomybę, moki ir mėgsti rašyti, vadinasi, esi tai, ko mes ieškome. Pažadame, bus įdomu!
Darbo aprašymas: - Darbas su dideliu ir ambicingu projektu; - Tekstų redagavimas, tekstų rašymas, temų, idėjų generavimas, autorių paieška, vidinė ir išorinė komunikacija, organizacinės užduotys ir kt.
Reikalavimai: - Gebėjimas greitai priimti sprendimus; - Nebijojimas klysti, gebėjimas pripažinti klaidas ir mokytis iš jų; - Gebėjimas rašyti publicistinio, reportažinio žanro tekstus; - Žurnalistinio darbo patirtis privalumas; - Domėjimasis ekologija ir aplinkosauga privalumas; - Puikios lietuvių kalbos žinios; - Geros anglų kalbos žinios.
Siūlome: - Terminuotą darbo sutartį su nuolatinio kontrakto galimybe įgyvendinus projektą; - Atlyginimą nuo 1200 bruto, viskas priklausys nuo tavo gebėjimų ir kompetencijų; - Visas darbui reikalingas priemones (telefoną, diktofoną, kompiuterį); - Nuotolinio darbo galimybę; - Darbo vietą Vilniaus širdyje su vaizdu į upę; - Neišsemiamas galimybes augti ir tobulėti.
Jei sudomino darbo skelbimas, laukiam CV ir motyvacinio laiško adresu darbas@delfi.lt su prierašu ,,Dėl redaktoriaus asistento darbo" iki rugsėjo 30. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-09-19 14:09
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media