2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: LRT OPUS vasarai keliasi į pajūrį

2018-06-11
 
Tomas Lukoševičius

Tomas Lukoševičius

Jau netrukus radijo stotis LRT OPUS iš modernios studijos visai vasarai išsikels ant pievos, arčiau savo klausytojų pajūryje. Jau 5-ąjį kartą jaunimo muzikos stotis leis vasarą Palangos kultūros pievoje „I love Palanga". Birželio 25-ąją prasidedančias LRT OPUS vasaros transliacijas ves Richardas Jonaitis ir Tomas Lukaševičius.
Transliacijos iš Palangos vyks kasdien nuo 17 iki 20 valandos. Vedėjai dirbs pasikeisdami - Richardą eteryje girdėsime nuo pirmadienio iki trečiadienio, Tomą - antroje savaitės dalyje.
„Labai smagu, kad per 5-erius metus tapome neatsiejama šio kurorto dalis, kad Palangoje skambanti LRT OPUS muzika, dar prieš kelerius metus atrodžiusi alternatyvi, dabar kuo puikiausiai įsilieja į tą gražią erdvę tarp pušų ir visų kultūrinių veiklų, - pasakoja Richardas Jonaitis. - Taip pat smagu, kad Palangoje mus gali atrasti tie, kurie iki šiol mūsų gal net nebuvo girdėję. Nekantrauju keliauti į Palangą ir LRT OPUS klausytojams pasakoti apie įdomiausias vasaros pramogas pajūry."
„Visada smagu atsidurti šalia klausytojų, kurie yra kitame Lietuvos gale, - džiaugiasi Tomas Lukaševičius. - O pajūryje netrūksta savitą braižą turinčių grupių ir atlikėjų - tai „The Royce", Karolis Rupkus, Ingaja , I-rena the Synthgirl ir daugelis kitų. Juos pristatysime LRT OPUS klausytojams, esantiems Vilniuje ar bet kur kitur."
Vilniuje, beje, LRT OPUS terasa jau penktąjį kartą veikia menų fabriko „Loftas" kieme. Pirmadienį, birželio 11 d., joje skambės džiazas, fankas ir disko, kuriuos pristatys saulėtieji Saulės Kliošas. Daugiau informacijos: 
Džiugi žinia ir LRT OPUS klausytojams Nidoje bei Ignalinoje, kur stotis bus girdima dar geriau, negu iki šiol geriau: jos bus galima klausytis naujais dažniais - 97,3 MHz Nidoje ir 91,8 MHz Ignalinoje. Geriau klausytojai girdės ir radijo stotį LRT KLASIKA Laukuvoje - čia jos galima klausytis 93,5 MHz dažniu.
Virginija Bunevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt www.lrt.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-06-11 14:37
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media